Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fot-kanal-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Falcons - Giants
NFL​ 03:30

EUROSPORT 2
Ο Γύρος του Χαϊνάν
Ποδηλασία 08:00

COSMOTE SPORT 7
AEK-Μπάγερν Μονάχου
Youth League​ 15:00

COSMOTE SPORT 8
ATP 500 Erste Bank Open
Τένις 18:00

ΕΡΤ3
Χολόν - ΠΑΟΚ
Basketball Champions League​ 19:45

NOVASPORTS 1
Χολόν - ΠΑΟΚ
Basketball Champions League​ 19:45

COSMOTE SPORT 1
Λεπτό προς λεπτό
Champions League​ 19:45

COSMOTE SPORT 2
ΑΕΚ-Μπάγερν Μονάχου
Champions League​ 19:55

COSMOTE SPORT 3
Γιούνγκ Μπόις-Βαλένθια
Champions League​ 19:55

NOVASPORTS 2
Λε Μαν - Λούντβιγκσμπουργκ
Basketball Champions League​ 21:30

COSMOTE SPORT 3
Άγιαξ-Μπενφίκα
Champions League​ 22:00

COSMOTE SPORT 4
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γιουβέντους
Champions League​ 22:00

COSMOTE SPORT 5
Ρεάλ Μαδρίτης-Βικτόρια Πλζεν
Champions League​ 22:00

COSMOTE SPORT 7
Ρόμα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Champions League​ 22:00

COSMOTE SPORT 8
Σαχτάρ Ντόνετσκ-Μάντσεστερ Σίτι
Champions League​ 22:00

COSMOTE SPORT 9
Χόφενχαϊμ-Λιόν
Champions League​ 22:00

EUROSPORT
Six Day Track Championship, Λονδίνο
Ποδηλασία 22:00
ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18


ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18



ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18


HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
19:50 ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ - A' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:30 TRUE DETECTIVE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ: 1939-1945
01:30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
04:30 TRUE DETECTIVE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
14:00 FUTURE FOOD
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΓΑΜΗΛΙΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
18:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ – ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
19:00 PEDAL
19:30 ON THE ROAD
20:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
21:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ART WEEK
01:45 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02:45 ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:45 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:30 FUTURE FOOD
06:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Η Επιστροφή (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:40 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα
22:45 Ιντιάνα Τζόουνς Και Η Τελευταία Σταυροφορία (Indiana Jones And The Last Crusade)
01:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
02:15 Εγκλήματα (Ε)
03:00 Entourage
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:40 Αέρινες Σιωπές (Ε)
07:50 Αυθαίρετοι (Ε)
08:10 Αριστοτέλης Ο Άριστος (Ε)
08:50 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
09:20 Οι Άνδρες Δεν Υπάχουν Πια (Ε)
10:10 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
10:40 Η ώρα η καλή
10:50 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
11:30 Τα μυστικά της Εδέμ
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:50 Βέρα στο δεξί
14:50 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
15:20 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
16:10 Big Bang (Ε)
16:50 Μοντέρνα Οικογένεια (Ε)
17:40 Δύο Ξένοι (Ε)
18:40 Η Νταντά (Ε)
19:00 Η Νύφη
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
23:10 Το Σημάδι Του Έρωτα (Ε)
00:00 Στο Παρά Πέντε (Ε)
00:50 Τζιβαέρι (Ε)
01:00 Τζιβαέρι (Ε)
01:50 Φόνος Χωρίς Ταυτότητα (Ε)
02:40 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ2
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 STAR News
18:40 Τροχός Της Τύχης
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 Star News
21:00 Greece's Next Top Model
23:00 Ο κυνηγημένος
23:15 Ο Κυνηγημένος (Expatriate)
01:15 Άπληστοι Γείτονες (Good People)
01:30 Ο Νούμερο 1 Καταζητούμενος (A Most Wanted Man)
03:00 The Following - 2ος Κύκλος
03:45 Ομάδα NCIS
04:00 The Following - 2ος Κύκλος
04:45 30 Rock - 2ος Κύκλος
05:00 30 Rock - 2ος Κύκλος
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VII (Keeping Up With The Kardashians, VII)
02:40 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου (Ε)
03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal, III (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 TV Mall







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
09:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Η Αγορά Σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Mr Robot
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






06:00 Τα Δικά Σου, Τα Δικά Μου, Τα Δικά Μας (Yours Mine And Ours)
08:00 Συνοικία Το Όνειρο
10:15 Τα Σαΐνια
12:00 Γλέντι, Λεφτά Και Αγάπη
14:00 Τα Ταξίδια Του Γκιούλιβερ
16:00 Μπαμπάδες Νταντάδες
18:00 Η Καφετζού
20:00 Ο Παπατρέχας
22:00 Ένοχο Μυστικό (What Lies Beneath)
00:45 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:45 Aloha
03:30 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς (Ε)
04:05 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς (Ε)
04:45 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
06:00 500 Μέρες Με Την Σάμερ (500 Days Of Summer)






06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ
08:00 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
Eπεισόδιο 1 - ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΥΣΤΕΡΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΣΑΙΩΝΑ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3» - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 NATURA 2000: ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
19:45 BCL:ΧΑΠΟΕΛ ΧΟΛΟΝ- ΠΑΟΚ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
00:00 REACTING
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 REACTING
06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Kuu Kuu Harajuku
11:00 Με Λένε Φράνκη
11:30 Χένρι O Επικίνδυνος
12:00 Game Shakers
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjiago
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΘΑ ΠΕΣΕΙ Η ΝΥΧΤΑ, ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
00:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kal2

Με ένα κολλάζ φωτογραφιών και ένα συγκλονιστικό κείμενο εξέφρασαν την αλληλεγγύη τους στους ανθρώπους που χάνουν αγαπημένα πρόσωπα και περιουσίες από τη φωτιά  στην άλλη πλευρά του Ατλαντικού - «Ευχαριστούμε Μάτι» το μήνυμα του Αμερικανού πρέσβη

1