Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
2ο ΕΤΑΠ

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open

20:30
epsilontv
Σπαρτάκ Μόσχας - ΠΑΟΚ
Προκριματικά Champions League

21:00
FOX Sports
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
MLB

21:00
Novasports 2HD
ΑΕΚ - Σέλτικ
Προκριματικά Champions League


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18


ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



07:00 Πρώτη Είδηση
10:00 Βότανα, μυστικά και θεραπείες
10:30 Όλα για τον κήπο
11:00 Μήλα μου Πράσινα
11:50 Ένα μήλο την ημέρα
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις Κ3 Γαλλία: Σαμονί
13:00 Κάπου στη Γη Κ2
14:00 Why Are We Fat?
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
16:50 Ιστορικοί περίπατοι
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Αμερικανοί Τιτάνες Ρόκεφελερ εναντίον Σκοτ
19:10 Μις Μαρπλ
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα Κ3
23:00 The affair - 2ος κύκλος




06:00 Jamie's 30' Meals
06:30 Jamie's 30' Meals
07:00 Μόμπι Ντικ
07:25 Νιλς Χόλγκερσον
07:40 Νιλς Χόλγκερσον
07:50 Πάφιν Ροκ
07:55 Πάφιν Ροκ
08:00 Πάφιν Ροκ
08:05 Πάφιν Ροκ
08:15 Ολίβια
08:30 Ολίβια
08:40 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
09:00 Ονειρεμένο νησί
09:30 Ονειρεμένο νησί
10:00 Jamie's 30' Meals
10:30 Jamie's 30' Meals
11:00 Ζητώ Γνωριμία
11:30 Ζητώ Γνωριμία
12:00 Στο Κάμπινγκ
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Μυστικά Καφέ Κ1
14:30 Έξι αδελφές
15:30 Έξι αδελφές
16:30 Το παιδί του μεθύστακα
17:45 Εντός Αττικής
18:00 I Love Lucy
18:30 Οι βιβλιοθήκες της Αθήνας - κύκλος 1 Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος
19:30 Ες αύριον τα σπουδαία
20:00 Πανηγυρικός εσπερινός
22:30 Μεταξύ ουρανού και Γης
23:00 Τα Μυστικά της Μουσικής



  

06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 7:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 10:00
13:00 Ant1 news
13:45 Μια ζωή
15:30 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος
16:30 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
20:00 Ant1 news
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Το ταίρι ξέρει
23:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια





06:40 Άλμα λίμπρε
07:30 Εκμέκ παγωτό
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Και οι τέσσερις ήταν υπέροχες
09:20 Love sorry
10:10 Βίος ανθόσπαρτος
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος κόσμος
16:10 Με δυο μαμάδες
16:40 Ένας μήνας και κάτι
17:30 Μπαμπά μην τρέχεις
18:15 Μπαμπά μην τρέχεις
19:00 Singles 2 1/2
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
21:40 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
22:30 Μαύρα μεσάνυχτα
23:20 Αναστασία




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο Κ4 Μαύρο Τριαντάφυλλο
07:00 Sylvester and Tweety mysteries
07:30 Τομ και Τζέρι
08:00 Super Wings!
08:30 Ένας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
09:00 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:15 Ben and Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
11:00 Οι περιπέτειες του Γάτου Σπιρουνάτου
11:30 Dragons: Οι καβαλάρηδες του Μπερκ
12:00 Τα χρονικά του Ματ Χάτερ
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash Κ1
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος
15:00 STAR News
15:30 Τρελή οικογένεια - 1ος κύκλος
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Η μαμά λείπει ταξίδι για δουλειές
19:55 STAR News
21:00 Major crimes - 1ος κύκλος
22:00 Η καταιγίδα






06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Η φρουρά των λιονταριών
08:00 Νόστιμη γη
09:00 60 λεπτά Ελλάδα
10:50 360o - Ο κύκλος της αλήθειας
12:15 Ειδήσεις
13:00 Το παίζω και πολύ άντρας
14:50 Εντιμότατοι... κερατάδες
15:50 Οικογενειακές ιστορίες
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
20:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Σκλάβοι του Λάιφ Στάιλ
23:30 World Party





06:00 Ενημέρωση
10:00 On Line
12:00 Magazino
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can
16:30 Happy traveller
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda Κ2
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
23:30 Σκάσε και Κολύμπα





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα ψυχής
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Μπρούσκο
13:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα ψυχής
19:00 Η αγάπη ήρθε από μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Φιλί ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)




06:15 Κάθε Μέρα Σεφ
07:00 Από Νωρίς
10:00 Splash
13:30 Project Runway Κ12
14:30 E News
14:50 Μπετόβεν και μπουζούκι
16:45 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
17:00 Εκείνο το καλοκαίρι
19:00 Live news
20:00 Στουρνάρα 288
20:30 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Σπαρτάκ Μόσχας LIVE
22:30 Υποβρύχιο Κ -19




06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
09:00 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
09:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
10:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
20:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠ ΝΤΙΚ
23:00 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ




06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Bubble guppies
08:00 Zack and Quack
08:30 The New Teletubies
09:00 Wallykazam!
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ και Σάιν
10:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
11:00 Paw patrol
11:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
12:00 Rusty Rivets
12:30 Ο Μπλέικ και οι εξωγήινοι σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Danny phantom
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Regal Academy
15:30 Yo και Watch
16:00 Ο θρύλος της Κόρρα
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
17:30 Η Ντόρα και οι φιλοι της
18:00 Kuu Kuu Harajuku
18:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
19:00 Με λένε Φράνκι
19:30 Χένρι ο επικίνδυνος
20:00 Game shakers
20:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:00 Τα Χρονικά του Ζορρό
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Νικι, Ρικι, Ντικι & Νταν
23:00 The thundermans
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh





09:00 Ελεύθερο πανεπιστήμιο: 10 μαθήματα νεοελληνικής ποίησης
10:00 Μαρτυρίες Άγγελος Βλάχος, ένας πρέσβης θυμάται
11:00 Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1 Γρηγόρης Καλλιμανόπουλος
11:30 Μουσεία - Η Άγνωστη Ιστορία των Έργων Τέχνης
12:30 Αστικό Τοπίο
13:00 Ο λόγος της γραφής
14:00 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
14:30 Πρωτοσέλιδα ιστορίας Από τον Παπάγο στον Καραμανλή, μια τομή στον πολιτικό βίο της χώρας
15:30 Ιερά Βουνά
16:00 Καινοτομία
16:30 Η Ελληνική μυθολογία
17:00 Η ζωή των θηλαστικών
18:00 Οι Αρχαίοι Αστρονόμοι του Τιμπουκτού
19:00 Φανταστικό ταξίδι
20:00 Ιστορία της Νότιας Αφρικής
20:30 Παλέτες που έγραψαν ιστορία Ντελακρουά (1798 - 1863)
21:00 Δαρβίνος
22:00 Οι ακακίες
23:30 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

xionia_main

Αρκετά προβλήματα έχει προκαλέσει η κακοκαιρία που πλήττει ολόκληρη τη χώρα - Κλειστά τα σχολεία αύριο στη Φλώρινα -  30 άτομα εγκλωβίστηκαν σε καταφύγιο από τα χιόνια στην Πτολεμαΐδα - Χάος στην εθνική οδό Τρικάλων-Ιωαννίνων και στην Εγνατία - Συνεχίζεται η κακοκαιρία και τη Δευτέρα - Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση του καιρού

Amvrosios

«Είπα ότι το θέμα των εφημέριων είναι πολύ καυτό και αυτό πρέπει να συζητήσουμε, ενώ τα περιουσιακά είναι δεύτερα σε αυτή την φάση που βρισκόμαστε και τίποτε άλλο», δηλώνει στο ΑΠΕ ο Μητροπολίτης Αιγιαλείας και Καλαβρύτων 

politex99

 «Το κόστος των ζημιών είναι μεγάλο. Ανέρχεται περίπου στις 20.000 ευρώ. Ενδέχεται να είναι μεγαλύτερο. Δεν ξέρουμε ακόμη πόσα έκλεψαν οι ταραξίες από ηλεκτρονικό εξοπλισμό», δήλωσε ο  αντιπρύτανης συντονισμού Θοδωρής Λαόπουλος

2