Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



08:55 Eurosport 2
Σνούκερ
Παγκόσμιο Open

09:00 FOX Sports
STORM - SHARKS
NRL 2018

10:30 ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich
Warm Up

13:15 Eurosport 1
Αγώνας Δρόμου
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

13:15 Eurosport 2
Αγώνας Δρόμου
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

14:15 Eurosport 2
Αγγλία - Μεξικό
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U20

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich
Αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάντχαουζεν-Αμβούργο
Bundesliga 2

14:35 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Μικρός τελικός Ανδρών

15:30 Novasports 2HD
Ντε Γκράαφσαπ - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Μικρός τελικός Γυναικών

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ
Premier League

16:00 Novasports 1HD
Εστερσουντ - Κάλμαρ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00 Novasports 3HD
Λιόν - Αμιάν
Πρωτάθλημα Γαλλίας

16:30 ΕΡΤ1
Ευρωπαϊκό Ενόργανης
Τελικοί οργάνων ανδρών

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Τελικός Γυναικών

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

18:00 ΕΡΤ1
Ευρωπαϊκό Ενόργανης
Τελικοί οργάνων ανδρών

18:20 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Τελικός Ανδρών

20:00 FOX Sports
NY YANKEES - TEXAS RANGERS
MLB

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον-Μπέρνλι
Premier League

20:10 ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD
WTA Rogers Cup
Τελικός

20:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μορεϊρένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30 Novasports 1HD
ΑΕΛ - Παναθηναϊκός
Φιλικό

21:00 Eurosport 1
Ποδηλασία Πίστας
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

21:00 Novasports 3HD
Πρωτάθλημα PGA 2018
Γκολφ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series, Michigan Consumers Energy 400
Αγώνας

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου
Σούπερ Καπ

22:00 Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Καέν
Πρωτάθλημα Γαλλίας

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rogers Cup
Τελικός Ναδάλ-Τσιτσιπάς

23:00 Eurosport 2
Ο Γύρος της Γιούτα
6ο ΕΤΑΠ

23:00 FOX Sports
Angeles Angels - Oakland Athletics
MLB

23:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα - Σεβίλλη
Σούπερ Καπ Ισπανία


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18


ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:30 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:20 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 AMAZING GARDEN
16:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 2018 / ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ - ΑΝΔΡΕΣ
18:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 2018 / ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ - ΑΝΔΡΕΣ
20:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
Με την Ελένη Χρονά
22:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ
00:50 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:50 AMAZING GARDEN
02:20 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
02:50 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:25 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
05:15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
05:50 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ






07:00 PAJANIMALS
07:30 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
13:10 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:05 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
14:30 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
15:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
18:00 ART WEEK
19:00 ΧΙΡΟΣΙΜΑ- Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20:10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
22:45 Ο ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
00:15 ART WEEK
01:15 ΧΙΡΟΣΙΜΑ- Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:15 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
03:00 SELFIE
04:00 ΑΝΙΜΕΡΤ
04:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
06:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN



  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
Ρομαντική κωμωδία, ελληνικής παραγωγής 2007-2008.
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:30 Με Το Δεξί (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Τα Καμάκια
20:00 Ant1 News
21:00 Daddy Cool
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:15 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:15 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
02:45 True Blood - 6ος Κύκλος
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
Καθημερινή, δραματική σειρά παραγωγής 2005-2006.
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)






06:00 Λένη (Ε)
06:20 Λένη (Ε)
06:50 Κρις Κρος (Ε)
07:00 Κρις Κρος (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
07:50 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
08:40 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:10 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:00 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:10 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
11:00 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:45 Με τα παντελόνια κάτω
16:20 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
17:55 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 L.A.P.D (Ε)
00:05 Safe sex
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:10 Παλίρροια (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:20 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)





06:15 The Land Before Time
06:45 Transformers Rescue Bots
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:00 Η Μία Και Εγώ (Mia And Me)
09:30 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου
11:20 Barbie Dreamtopia - Β' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Ηρακλής (Hercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Αμετανόητος Εργένης (The Bachelor)
19:55 Star News
21:00 Ο Ιάσων Και Οι Αργοναύτες (Jason And The Argonauts)
00:45 Τα Σαγόνια Του Καρχαρία (Jaws)
01:45 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
02:30 Ροκ Σταρ (Rock Star)
03:00 Money Drop
03:30 Money Drop (Ε)
04:00 Psych - 4ος Κύκλος
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
04:45 Psych - 4ος Κύκλος
05:00 Traction
05:15 Traction (Ε)
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος











06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid), II
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), I
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
12:30 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, III (Ε)
15:50 Η Αγάπη Μας
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Αστερίξ: Η Κατοικία Των Θεών (Asterix: The Land Of The Gods)
23:15 Νυχτερινός Ανταποκριτής (Nightcrawler)
00:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
01:30 10η Εντολή, ΙΙI (Ε)
01:45 10η Εντολή, ΙΙI (Ε)
02:30 10η Εντολή, ΙIΙ (Ε)
03:15 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
03:30 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:40 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, ΙΙ (Ε)
05:10 Εικόνες, II (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Frozen Planet
07:00 Ενημέρωση
10:00 Ιστορίες (Ε)
11:00 Happy Traveller (Ε)
12:00 Kitchen Lab (Ε)
13:00 DOT. (Ε)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
16:15 It's Your Life (Ε)
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ραντεβού Για Παντρεμένους (Date Night)
22:45 Το Κοράκι (The Raven)
00:45 My Man Can (Ε)
01:00 Why Planes Crash
01:15 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
02:00 Happy Traveller
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:00 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
04:00 DOT. (Ε)
04:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
04:30 It's Your Life (Ε)
05:00 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
05:15 1000 Μίλια Γεύσεις (Ε)
06:00 Ενημέρωση






06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Γεύσεις Και Οίνος
14:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η αγορά σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Έρωτας κλέφτης
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Μαύρος ωκεανός
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)
06:00 Close Up





06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά Από Σπίτι
15:00 E News
15:15 Η Κόρη Του Αφεντικού (My Boss's Daughter)
17:00 E News Στη Νοηματική
17:10 Κακός Ψυχρός Κι Ανάποδος
19:00 Live News Weekend
20:00 Όταν Λείπει Η Γάτα
21:45 Υποβρύχιο Κ-19 (Κ-19)
00:30 Απαγωγή Στη Δαμασκό (Inescapable)
00:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:45 Project Runway - 12oς Κύκλος
02:30 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
02:45 Splash (Ε)
03:30 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)





07:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00 Ο HENGELBROCK ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΠΑΧ ΚΑΙ ΜΕΝΤΕΛΣΟΝ
10:30 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
11:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 BORDERS
17:00 ALLERT3
17:30 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
18:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 BORDERS
02:00 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
Παιδική σειρά
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 LOST IN THE WEST
21:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ
17:00 FIGHTER
18:30 ΣΤΗΝ ΕΞΟΡΙΑ
19:00 ΧΟΡΟΣ, ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΒΑΣ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 «ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ ΕΓΕΝΕΤΟ ...»
22:00 ΧΑΝΑ ΑΡΕΝΤ
00:00 ΟΠΕΡΑ
03:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

xionodromiko_kalavriton

Tο έργο προβλέπει μεταξύ άλλων, βελτιώσεις στους αναβατήρες και τα βοηθητικά τους συστήματα, αντικατάσταση και αναβάθμιση χιονοστρωτήρων, επέκταση κτιριακού εξοπλισμού, παρεμβάσεις ανασχεδιασμού στις πίστες, ηλεκτρονικό σύστημα έκδοσης εισιτηρίων , σύστημα βιολογικού καθαρισμού

rodos_alvanos

Οι κρατούμενοι κατηγορούνται για επικίνδυνη σωματική βλάβη μετά τον ξυλοδαρμό του νεαρού Αλβανού που εμπλέκεται στην υπόθεση βιασμού και δολοφονίας της 21χρονης φοιτήτριας

4