Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-sim

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

17:00
ΕΡΤ2
Αυστραλία - Περού
Παγκόσμιο κύπελλο

17:00
ΕΡΤ1
Δανία - Γαλλία
Παγκόσμιο κύπελλο

19:00
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ - Γάνδη Κ23
Φιλικός αγώνας

19:00
FOX Sports
Rays - Nationals
MLB

21:00
ΕΡΤ2
Ισλανδία - Κροατία
Παγκόσμιο κύπελλο

21:00
ΕΡΤ1
Νιγηρία - Αργεντινή
Παγκόσμιο κύπελλο


Οι ταινίες της ημέρας 

Ο ΔΙΚΑΣΤΗΣ (THE JUDGE)
STAR, 22.00
Ο επιτυχημένος δικηγόρος Χανκ Πάλμερ είναι ο νομικός, που κάθε κατηγορούμενος θέλει να έχει στο πλευρό του. Ο απροσδόκητος χαμός της μητέρας του τον αναγκάζει να επιστρέψει στο πατρικό του σπίτι στην Ιντιάνα και στην οικογένεια του: τον μεγάλο του αδελφό, τον οποίο άθελά του είχε τραυματίσει, τον μικρό του αδελφό, που έχει προβλήματα στην κοινωνικοποίησή του, αλλά και τον εφηβικό του έρωτα, τη Σαμ. Η επιστροφή του τελικά δεν είναι και τόσο προσωρινή, αφού ο πατέρας του, ο σκληρός δικαστής της πόλης, κατηγορείται για φόνο και ο Χανκ καλείται τώρα να τον υπερασπιστεί. Ο δικαστής στηρίζεται απόλυτα πάνω του καθώς δεν έχει άλλοθι ή κάποια μνήμη, του τι ακριβώς συνέβη. Στην προσπάθεια τους να ανακαλύψουν την αλήθεια, αναγκάζονται να συνεργαστούν, και ο στόχος τους πλέον δεν περιορίζεται μόνο στην αποκάλυψη της αλήθειας, αλλά και στην προσωπική τους σχέση, τη συγχώρεση και τη λύτρωση... Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, Ρόμπερτ Ντιβάλ, Βέρα Φαρμίγκα, Βίνσεντ Ντ’Ονόφριο

Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΛΙΠΑΣ
Novacinema1HD στις 22:00
Ολλανδία, 17ος αιώνας. Ενας φτωχός ζωγράφος και μια παντρεμένη κοπέλα ερωτεύονται και αποφασίζουν να επενδύσουν στο εμπόριο τουλίπας, ελπίζοντας ότι θα καταφέρουν να χτίσουν ένα κοινό μέλλον... (Ρομαντική ταινία, Αλίσια Βικάντερ, Ντέιν ΝτεΧαν)

Η λιακάδα μέσα μου
COSMOTE CINEMA 2HD, 22:00
Μια διαζευγμένη Παριζιάνα ζωγράφος αναζητά διακαώς τον αληθινό έρωτα. Παρότι οι απογοητεύσεις διαδέχονται η μία την άλλη και οι άντρες που περνούν από τη ζωή της δεν έχουν αυτό που ψάχνει, εκείνη συνεχίζει να προσπαθεί... Ζιλιέτ Μπινός, Ξαβιέ Μποβουά,Φιλίπ Κατρίν


Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο






ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:10 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
16:35 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
17:00 ΔΑΝΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
19:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
19:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:00 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
23:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01:00 ΔΑΝΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
02:50 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΠΕΡΟΥ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
04:40 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
05:10 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 


06:00 ΦΥΛΕΣ ΣΤΑ ΙΜΑΛΑΪΑ
07:00 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 ΤΑΧΥΤΗΤΑ: ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
10:00 EXTREME FASHIONISTAS
11:00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 SNAPSHOTS OF HISTORY
14:30 ΦΥΛΕΣ ΣΤΑ ΙΜΑΛΑΪΑ
15:25 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:10 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
17:00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΠΕΡΟΥ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
19:00 LA SENORA
20:20 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
21:00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:15 EXTREME FASHIONISTAS
06:00 ΦΥΛΕΣ ΣΤΑ ΙΜΑΛΑΪΑ



 


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Μια Ζωή - Kadin
22:30 The Game Of Love
00:45 True Blood
02:00 Λόλα (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



 


06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Το Σόι Μας (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
09:20 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
01:00 Η Γενιά Των 592 Ευρώ (Ε)
01:50 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
02:10 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
02:30 Πειρασμός (Ε)
02:40 Παλίρροια
03:00 Πειρασμός (Ε)
03:20 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:30 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:40 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
04:10 Ένας Έρωτας (Ε)
04:30 Ένας Έρωτας (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)


 

06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 NCIS - 14ος Κύκλος
22:00 Ο Δικαστής (The Judge)
00:15 Doom
01:00 Άσσος Στο Μανίκι 2: Ο Χορός Των Δολοφόνων (Smokin'Aces 2: Assassins' Ball)
02:30 42
02:45 Δώρο Εξ' Ουρανού (Foster)
04:30 Grimm - 1ος Κύκλος
05:00 Psych - 3ος Κύκλος
05:30 Psych - 3ος Κύκλος



 

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
00:00 Στρατιώτες Του Σύμπαντος (Starship Troopers)
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VI
02:00 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6
02:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VI
03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:15 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
03:50 Deal, II (E)
04:15 Deal, II (E)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες (Ε)
05:15 Εικόνες
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)


 


06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ιστορίες
01:45 Facing Evil - 4ος Κύκλος
02:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:15 Μαστορέματα (Ε)
05:00 1000 Μίλια Γέυσεις (Ε)
06:00 Σήμερα


 

06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Επιθυμίες
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Επιθυμίες (Ε)
05:00 Επιθυμίες (Ε)



 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Ο Σταμάτης Και Ο Γρηγόρης
21:50 Μίνι Πράκτορες 2: Το Νησί Των Χαμένων Ονείρων
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Πλανήτης Hulk (Planet Hulk)
02:30 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
03:45 Έξυπνη Ζωή (Ε)
04:30 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




 


06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 160 - ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
11:00 ΙΡΑΝ- ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
16:45 ΚΑΙΡΟΣ
17:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
18:00 ALLERT3
18:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
23:00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΝΙΓΗΡΙΑ- ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ



 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
Παιδική σειρά
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 KUU KUU HARAJUKU
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΠΛΟΥΖ - ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ, Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΤΗΣ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗΣ Ή Ο ΨΥΧΑΝΑΛΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
22:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
23:00 Ο ΛΕΥΚΟΣ ΚΑΜΒΑΣ ΤΟΥ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΧΟΠΕΡ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

emp

Τι έγραφαν οι μεγάλες εφημερίδες του εξωτερικού για τα όσα έγιναν στο Πολυτεχνείο - «Τα πάντα έμοιαζαν με καλοστημένο θέατρο» αναφέρουν οι δημοσιογράφοι για την επίσκεψή τους στον χώρο, με πρωτοβουλία της Χούντας

xionia_kairos_arthro

Αν και τα πρώτα χιόνια έπεσαν χθες στα ορεινά, το Σαββατοκύριακο αναμένεται σφοδρό κύμα κακοκαιρίας – Σύμφωνα με το έκτακτο δελτίο της ΕΜΥ, τις επόμενες ώρες αναμένονται βροχές, καταιγίδες και χιόνια

varoufakis0

Στον λογαριασμό του πρώην υπουργού αναρτήθηκε βίντεο, με τη συνοδευτική λεζάντα: «Θα υψώσουμε την τουρκική σημαία στην Αθήνα. Να περιμένετε τους ευγενείς μαχητές Τούρκους», αλλά και βίντεο με την στιγμή που πυροβολείται ο Σολωμός Σολωμού - Ο πρώην υπουργός ανακοίνωσε ότι ο λογαριασμός «κατελήφθη για μια ώρα από φασίστες εκ Τουρκίας», όμως η απάντηση των χάκερ ήταν άμεση!

41