Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι ταινίες της ημέρας - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα



Οι αθλητικές μεταδόσεις

FOX Sports
Capitals - Golden Knights
NHL - Stanley Cup Playoffs
09:10

FOX Sports
Wests Tigers - Roosters
NRL
11:45

COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Ιταλία
Αγώνας
12:00

Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός
12:00

Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
13:05

COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Ιταλία
Αγώνας
14:30

Eurosport 2
Criterium du Dauphiné Libéré
Γαλλία
14:30

COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Ιταλία
Αγώνας
Παγκόσμιο κύπελλο
16:00

COSMOTE SPORT 6 HD
Φλένσμπουργκ - Γκέπινγκεν
Bundesliga
16:00

Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
17:00

COSMOTE SPORT 1 HD
Βραζιλία - Κροατία
Φιλικός αγώνας
19:00

COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Stoiximan.gr Basket League - 1ος τελικός
21:00

COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Pocono 400
21:00
FOX Sports
Παγκόσμιο κύπελλο



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 CLOCLO (MY WAY)
19:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:20 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
23:50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
00:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
00:50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
01:00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
01:05 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
01:45 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
01:50 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
02:15 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
02:20 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:10 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ.
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11:15 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ : Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
13:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
14:00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
15:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
17:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡAIΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
18:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 PLAKAT - Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΙΚΡΟ ΕΓΚΛΗΜΑ
01:15 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:15 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
04:15 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ : Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
05:15 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)





06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 2ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Τα Κακά Κορίτσια (Mean Girls)
15:45 Celebrity Travel (Ε)
16:45 Εγκλήματα (Ε)
18:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Δόκτωρ Ζιβέγγος
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
23:45 Game Of Love (Ε)
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45 Λόλα (Ε)
02:15 Vice Specials (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)





06:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Εσύ Φταις (Ε)
09:30 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
18:10 Δυο ξένοι
19:00 Τί Ψυχή Θα Παραδώσεις Μωρή; (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:40 Απίστευτα Και Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:10 Αμάν (Ε)
01:40 Φύγαμε (Ε)
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:40 Φεύγα (Ε)
03:10 Κούκλες (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:00 Σκορπιός (Ε)
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Η Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας 2 (Barbie In A Mermaid Tale 2) - Β΄Μέρος
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
12:40 Ο Σκούμπι Ντου Στην Κατασκήνωση (Scooby Doo Camp Scare)
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 11ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Το Μυστικό Της Ανταλάϊν (The Age Of Adaline)
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Ο Στρίγγλος Που Έγινε Αρνάκι
00:00 Επίθεση Στο Σταθμό 13 (Assault On Precinct 13)
02:15 Money Drop (Ε)
02:30 Money Drop (Ε)
03:30 Δώρο Εξ' Ουρανού (Foster)
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος
05:15 Ζίνα - 5ος Κύκλος
05:30 Psych Κ3






06:30 Tv Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Αγάπη Μου, Συρρίκνωσα Τα Παιδιά (Honey, I Shrunk The Kids)
15:50 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
16:50 Οι Θαλασσιές Οι Χάντρες
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Οι Θαλασσιές Οι Χάντρες
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Οι Εκδικητές (The Avengers)
00:00 22 Jump Street
02:15 10η Εντολή ΙΙΙ (Ε)
02:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV+V
03:10 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:40 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
05:00 Εικόνες (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Happy Traveller
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
01:30 Γη Καλεί Echo (Earth To Eco)
03:15 Υποβρύχιοι Κυνηγοί (Fascination Coral Reef)
03:30 Facing Evil - 2ος Κύκλος
04:15 DOT (Ε)
05:00 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
11:45 Κάρμα (Ε)
12:30 Γεύσεις Και Οίνος
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Είναι Στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Είναι στιγμές




09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E news Στη Νοηματική
21:10 Μπαμπάδες Νταντάδες (Daddy Day Care)
23:10 Apocalypto
00:00 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:00 Circo
02:00 Machette: Η Επιστροφή (Machette Kills)
03:00 Circo (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:15 Circo (Ε)
04:45 Off Camera (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 BALKAN EXPRESS
09:00 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ
10:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
11:00 BORDERS
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
17:30 ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
21:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
02:00 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ
03:30 Ο ΦΑΡΟΣ
04:30 Ο ΦΑΡΟΣ
05:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 SUNNY DAY
11:30 TOON MARTY
12:00 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΟΥ Κ. ΛΙΜΟΝΤΣΕΛΟ
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
10:39 Φωτογραφία
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΤΙΚΙΑ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΟΠΕΡΑ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ (1)

police fun club

Τα φιλαρακια, ντεντεκτιβ Μερντοχ, τα σαββατοκυριακα και τις καθημερινες Criminal minds, detectiv Monk, Lethal weapon,και όποια άλλη ταινια καλη εχει (κοινωνικη, αστυνομικη, δικαστικη , κωμωδια ).

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

4483784

Η επιδείνωση του καιρού προβλέπεται να ξεκινήσει από σήμερα, με κύρια χαρακτηριστικά τις βροχές και καταιγίδες, οι οποίες θα είναι κατά τόπους ισχυρές και δεν αποκλείεται να συνοδεύονται από χαλαζοπτώσεις και πολύ ισχυρούς ανέμους

OPKE

Οι αστυνομικοί σταμάτησαν για έλεγχο το όχημα στη νέα εθνική οδό Πατρών- Πύργου, στο ύψος της Νέας Μανωλάδας και κατά την έρευνα που έκαναν βρήκαν 9,1 γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης, τα κινητά που κατασχέθηκαν και εξετάζεται αν προέρχονται από κλοπές, καθώς και 2.405 ευρώ που δεν μπορούσαν να δικαιολογήσουν την κατοχή τους

Hrwini-Larisa

Κατά την διάρκεια της αιφνιδιαστικής έρευνας στην οποία χρησιμοποιήθηκε εκπαιδευμένος σκύλος, στο σπίτι των δυο αδελφών ηλικίας 36 και 37 χρόνων βρέθηκαν ηρωίνη σε μορφή «βράχου» βάρους 26 γραμμαρίων, ακατέργαστη κάνναβη βάρους 19,3 γραμμαρίων και 72,5 ναρκωτικά χάπια χωρίς την απαιτούμενη ιατρική συνταγή