Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι ταινίες της ημέρας - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα



Οι αθλητικές μεταδόσεις

FOX Sports
Capitals - Golden Knights
NHL - Stanley Cup Playoffs
09:10

FOX Sports
Wests Tigers - Roosters
NRL
11:45

COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Ιταλία
Αγώνας
12:00

Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός
12:00

Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
13:05

COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Ιταλία
Αγώνας
14:30

Eurosport 2
Criterium du Dauphiné Libéré
Γαλλία
14:30

COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Ιταλία
Αγώνας
Παγκόσμιο κύπελλο
16:00

COSMOTE SPORT 6 HD
Φλένσμπουργκ - Γκέπινγκεν
Bundesliga
16:00

Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
17:00

COSMOTE SPORT 1 HD
Βραζιλία - Κροατία
Φιλικός αγώνας
19:00

COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Stoiximan.gr Basket League - 1ος τελικός
21:00

COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Pocono 400
21:00
FOX Sports
Παγκόσμιο κύπελλο



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 CLOCLO (MY WAY)
19:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:20 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
23:50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
00:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
00:50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
01:00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
01:05 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
01:45 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
01:50 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
02:15 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
02:20 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:10 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ.
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11:15 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ : Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
13:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
14:00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
15:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
17:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡAIΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
18:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 PLAKAT - Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΙΚΡΟ ΕΓΚΛΗΜΑ
01:15 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:15 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
04:15 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ : Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
05:15 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)





06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 2ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Τα Κακά Κορίτσια (Mean Girls)
15:45 Celebrity Travel (Ε)
16:45 Εγκλήματα (Ε)
18:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Δόκτωρ Ζιβέγγος
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
23:45 Game Of Love (Ε)
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45 Λόλα (Ε)
02:15 Vice Specials (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)





06:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Εσύ Φταις (Ε)
09:30 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
18:10 Δυο ξένοι
19:00 Τί Ψυχή Θα Παραδώσεις Μωρή; (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:40 Απίστευτα Και Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:10 Αμάν (Ε)
01:40 Φύγαμε (Ε)
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:40 Φεύγα (Ε)
03:10 Κούκλες (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:00 Σκορπιός (Ε)
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Η Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας 2 (Barbie In A Mermaid Tale 2) - Β΄Μέρος
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
12:40 Ο Σκούμπι Ντου Στην Κατασκήνωση (Scooby Doo Camp Scare)
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 11ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Το Μυστικό Της Ανταλάϊν (The Age Of Adaline)
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Ο Στρίγγλος Που Έγινε Αρνάκι
00:00 Επίθεση Στο Σταθμό 13 (Assault On Precinct 13)
02:15 Money Drop (Ε)
02:30 Money Drop (Ε)
03:30 Δώρο Εξ' Ουρανού (Foster)
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος
05:15 Ζίνα - 5ος Κύκλος
05:30 Psych Κ3






06:30 Tv Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Αγάπη Μου, Συρρίκνωσα Τα Παιδιά (Honey, I Shrunk The Kids)
15:50 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
16:50 Οι Θαλασσιές Οι Χάντρες
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Οι Θαλασσιές Οι Χάντρες
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Οι Εκδικητές (The Avengers)
00:00 22 Jump Street
02:15 10η Εντολή ΙΙΙ (Ε)
02:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV+V
03:10 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:40 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
05:00 Εικόνες (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Happy Traveller
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
01:30 Γη Καλεί Echo (Earth To Eco)
03:15 Υποβρύχιοι Κυνηγοί (Fascination Coral Reef)
03:30 Facing Evil - 2ος Κύκλος
04:15 DOT (Ε)
05:00 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
11:45 Κάρμα (Ε)
12:30 Γεύσεις Και Οίνος
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Είναι Στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Είναι στιγμές




09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E news Στη Νοηματική
21:10 Μπαμπάδες Νταντάδες (Daddy Day Care)
23:10 Apocalypto
00:00 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:00 Circo
02:00 Machette: Η Επιστροφή (Machette Kills)
03:00 Circo (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:15 Circo (Ε)
04:45 Off Camera (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 BALKAN EXPRESS
09:00 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ
10:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
11:00 BORDERS
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
17:30 ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
21:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
02:00 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ
03:30 Ο ΦΑΡΟΣ
04:30 Ο ΦΑΡΟΣ
05:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 SUNNY DAY
11:30 TOON MARTY
12:00 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΟΥ Κ. ΛΙΜΟΝΤΣΕΛΟ
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
10:39 Φωτογραφία
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΤΙΚΙΑ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΟΠΕΡΑ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ (1)

police fun club

Τα φιλαρακια, ντεντεκτιβ Μερντοχ, τα σαββατοκυριακα και τις καθημερινες Criminal minds, detectiv Monk, Lethal weapon,και όποια άλλη ταινια καλη εχει (κοινωνικη, αστυνομικη, δικαστικη , κωμωδια ).

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kataigida_main

Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης του καιρού εξέδωσε η ΕΜΥ, με το οποίο προβλέπεται νέα πρόσκαιρη μεταβολή - Ποιες περιοχές θα επηρεαστούν και για πόσο - Χρήσιμες οδηγίες από τη Γενική Γραμματεία Πολιτικής Προστασίας προς τους πολίτες για τα ακραία φαινόμενα

1220015_h0681209

Δέκα τουρκικά μαχητικά ήταν οπλισμένα - Το... μπαράζ των τουρκικών παραβιάσεων ξεκίνησε με τις υπερπτήσεις πάνω από τις Οινούσες, το Μακρονήσι και τη νήσο Ανθρωποφάγοι, νότια των Φούρνων Ικαρίας