Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-rogr

Προτάσεις για ταινίες - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Ξένες ταινίες

21:00 Coco Before Chanel ΕΡΤ2 
Η ιστορία της Κοκό Σανέλ, πριν φτάσει να γίνει σύμβολο κομψότητας και φινέτσας. Εδώ ξετυλίγεται η απίστευτη προσωπική της διαδρομή, η επιμονή και το ταλέντο της που την κατέστησαν θρυλική σχεδιάστρια μόδας, ένα διαχρονικό σύμβολο επιτυχίας, ελευθερίας και στυλ. 'Eνα μικρό κορίτσι που μαζί με την αδερφή του το εγκαταλείπουν σ'A ένα ορφανοτροφείο της κεντρικής Γαλλίας και περιμένει μάταια κάθε Κυριακή τον πατέρα της να έρθει να τη δει… Μία τραγουδίστρια σε καμπαρέ, που τραγουδάει με την αδύναμη φωνή της για μεθυσμένους στρατιώτες… Μία ταπεινή ράφτρα που ράβει στριφώματα στο πίσω δωμάτιο ενός επαρχιακού ραφείου… Μία νεαρή, κοκαλιάρα κοπέλα, στην οποία ο προστάτης της, Ετιέν Μπαλσάν, προσφέρει έναν ασφαλή παράδεισο, ανάμεσα στους αργόσχολους πλούσιους… Μία ερωτευμένη γυναίκα που ξέρει πως δεν θα γίνει ποτέ η γυναίκα κανενός και αρνείται να παντρευτεί ακόμη και τον Μπόι Σαπέλ, τον άντρα που την αγάπησε όσο κι εκείνη… Μία επαναστάτρια που αντιδρά στις συμβάσεις της εποχής και ντύνεται με τα πουκάμισα των εραστών της.

21:10 Transformers: Revenge of the Fallen Ant1 
Δύο έτη μετά τα γεγονότα της πρώτης ταινίας,ο πόλεμος μεταξύ των 'Oτομπορτ με τους Ντισέπτικονς συνεχίζεται στην Γη αυτήν την φορά. Ο Σάμ Γουιντγουίκι μαθαίνοντας την αλήθεια για την προέλευση των Transformers, θα ξεκινήσει ένα ταξίδι μαζί με την Μικαέλα και τον Λέο με σκοπό να υπερασπιστεί τον πλανήτη Γη απο τους Ντισέπτικονς.

23:45 Out of the Furnace Star
Ο Ράσελ και ο μικρός του αδελφός, Ρόντνι, ζουν στο οικονομικά υποβαθμισμένο Ραστ Μπελτ. Από μικρά παιδιά ονειρεύονται να αποδράσουν από τη μίζερη πόλη τους και να ζήσουν μια καλύτερη ζωή. Από ένα άσχημο παιχνίδι της μοίρας, ο Ράσελ θα βρεθεί στη φυλακή ενώ ο αδελφός του γίνεται μέλος σε μία από τις πιο βίαιες και αδίστακτες εγκληματικές οργανώσεις. Αυτό το λάθος θα του στοιχίσει ακριβά. Μετά την αποφυλάκιση του, ο Ράσελ πρέπει να επιλέξει ανάμεσα στη δική του ελευθερία ή την απονομή δικαιοσύνης για τον αδελφό του…

Οι αθλητικές μεταδόσεις
15:30
ΕΡΤ2
Εθνικός - Υδραϊκός
Α1 ανδρών - Playoffs

20:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Φενέρμπαχτσε - Τόφας
Basketball Super League

21:45
ΕΡΤ1
Ρόμα - Λίβερπουλ
Champions League - Ημιτελικά

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς - Γιούτα Τζαζ
NBA Playoffs

Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΒΡΟΧΗ
THE RAIN
Σεζόν 1
4/5/18

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΛΕΥΚΟΙ
DEAR WHITE PEOPLE
Σεζόν 2
4/5/18

Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΛΕΤΕΡΜΑΝ: ΤΙΝΑ ΦΕΪ
MY NEXT GUEST NEEDS NO INTRODUCTION WITH DAVID LETTERMAN: TINA FEY
4/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΙΛΑ ΜΕ
THE KISSING BOOTH
11/5/18

ΚΑΙ ΑΦΕΣ ΗΜΙΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΗΜΩΝ​
FORGIVE US OUR DEBTS
4/5/18

ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
MANHUNT
4/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΕΥΦΥΪΑ: Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΙΟ ΣΑΤΑΝΙΚΗΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ​
EVIL GENIUS: THE TRUE STORY OF AMERICA'S MOST DIABOLICAL BANK HEIST
11/5/18

ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
END GAME
4/5/18

ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ
EXPLAINED
2/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΤΟ ΣΟΟΥ
THE WHO WAS? SHOW
Σεζόν 1
11/5/18

ΚΟΝΓΚ: Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ
KONG: THE KING OF THE APES
Σεζόν 2
4/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΓΟΥΙΝΞ
WORLD OF WINX
Σεζόν 1
4/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON
15/5/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:10 CHAMPIONS EΡT - PRE GAME
21:45 CHAMPIONS LEAGUE: ΡΟΜΑ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
23:30 CHAMPIONS EΡT - POST GAME
00:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
00:45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
01:20 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
02:20 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - GREEKS
03:10 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ
03:50 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
03:55 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
07:50 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 BLUE ZOO
10:00 ΤΙ ΣΤ’ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΡΩΜΕ; - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ
13:00 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ-ΥΔΡΑΪΚΟΣ
16:45 ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ Σ’ ΑΠΟΚΤΗΣΩ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
21:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΚΟΚΟ ΣΑΝΕΛ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ
03:30 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
04:00 BLUE ZOO
05:00 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ



 

06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κυκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Transformers: Η εκδίκηση των ηττημένων
21:10 Transformers: Η Εκδίκηση Των Ηττημένων (Transformers: Revenge Of The Fallen)
00:00 Celebrity Travel
00:15 Βινύλιο Με Τον Αντώνη Κανάκη
01:00 Fazilet
01:45 Fazilet
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)



07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:40 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:30 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:20 Μονάχους Μονάχους (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:10 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 4 (Ε)
22:40 4 (Ε)
23:20 Λόγω Τιμής (Ε)
23:30 Λόγω Τιμής (Ε)
00:10 Δικαίωση (Ε)
00:20 Δικαίωση (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:30 Επιφάνεια (Ε)
01:50 Επιφάνεια (Ε)
02:20 Προδοσία (Ε)
02:30 Προδοσία (Ε)
02:40 Προδοσία (Ε)
03:10 Επαφή (Ε)
03:20 Επαφή
03:30 Οι Χρηματιστές
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:10 Στην κόψη του ξυραφιού
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:10 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα στο δεξί
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:30 Εκτός Ορίων (Crank)
23:45 Σκουριασμένη Πόλη (Out Of The Furnace)
00:30 MasterChef 2 (Ε)
01:45 Master Chef 2 (Ε)
02:00 Το Σώμα (The Host)
02:15 MasterChef 2 (Ε)
04:30 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
04:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Elif - 1ος Κύκλος (Ε)




06:30 TV Mall
07:00 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Πάμε Πακέτο
23:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
00:50 Beauty And The Beast, ΙΙ
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, I
02:20 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1
02:45 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
02:50 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
04:00 Deal, II (E)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:20 Σφηνάκια
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Dark Minds - 2ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
14:00 Όλα Καλά
15:30 Μπρούσκο (Ε)
16:30 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς (Ε)






06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:00 Ο Παπατρέχας
22:00 Set Up
23:45 Circo (Ε)
00:30 Off Camera
00:40 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:40 Circo (Ε)
03:30 Circo Special (Ε)
03:40 Tatiana Live (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:10 CHAMPIONS EΡT - PRE GAME
21:45 CHAMPIONS LEAGUE: ΡΟΜΑ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
23:30 CHAMPIONS EΡT - POST GAME
00:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
00:45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
01:20 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
02:20 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - GREEKS
03:10 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ
03:50 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
03:55 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:30 ALLERT3
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 121 - ΕΘΕΛΟΝΤΡΙΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΝΕΩΝ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
23:00 Η ΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΞΕΝΙΤΙΑΣ
00:00 VOLUME
01:00 ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΝΕΩΝ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
23:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

fire_kriti2

Άστεγοι οι φοιτητές, τεράστιες οι καταστροφές «Δεν μπορούμε να δουλέψουμε, δεν υπάρχει ρεύμα, ίντερνετ, νερό και υπάρχει επιτακτική ανάγκη να βρούμε άμεσα χώρο», δηλώνει φοιτητής του Πανεπιστημίου

kosmimatopoleio_main

Δεν κατάφεραν να προσδιορίσουν το ακριβές αίτιο που επέφερε το θάνατο του 33χρονου Ζακ Κωστόπουλου οι ιατροδικαστές Καλογρηάς, Μαριανού και Τσαντίρης (που ορίσθηκε από την οικογένεια) - Συμφωνούν ότι δεν έφερε «κακώσεις που να δικαιολογούν το θάνατο»

82