Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-foto-proram

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

«PERFETTI SCONOSCIUTI»
Novacinema 1HD, 22:00
Μία παρέα καλών φίλων συμφωνεί στη διάρκεια ενός δείπνου να αφήσει τα κινητά στο τραπέζι και να μοιράζεται με τους υπόλοιπους κλήσεις και μηνύματα. Αναπόφευκτα, οι ισορροπίες διαταράσσονται... (Κομεντί, Τζουζέπε Μπατιστόν, Αννα Φολιέτα)


The Resident Κ1
COSMOTE CINEMA 4HD, 21:00

Ένας ιδεαλιστής νεαρός γιατρός ξεκινά την καριέρα του αποφασισμένος να σώσει ζωές. Υπό την επίβλεψη ενός ευφυούς συναδέλφου του, δε θα αργήσει να ανακαλύψει ότι στο επάγγελμα που επέλεξε τα όρια της ηθικής δεν είναι πάντα ξεκάθαρα. Ματ Ζάκρι, Έμιλι ΒανΚαμπ, Μπρους Γκρίνγουντ

Οι αθλητικές μεταδόσεις
21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάγερν Μονάχου
Champions League - Ημιτελικά

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Τορόντο Ράπτορς - Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA Playoffs


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΒΡΟΧΗ
THE RAIN
Σεζόν 1
4/5/18

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΛΕΥΚΟΙ
DEAR WHITE PEOPLE
Σεζόν 2
4/5/18

Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΛΕΤΕΡΜΑΝ: ΤΙΝΑ ΦΕΪ
MY NEXT GUEST NEEDS NO INTRODUCTION WITH DAVID LETTERMAN: TINA FEY
4/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΙΛΑ ΜΕ
THE KISSING BOOTH
11/5/18

ΚΑΙ ΑΦΕΣ ΗΜΙΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΗΜΩΝ​
FORGIVE US OUR DEBTS
4/5/18

ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
MANHUNT
4/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΕΥΦΥΪΑ: Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΙΟ ΣΑΤΑΝΙΚΗΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ​
EVIL GENIUS: THE TRUE STORY OF AMERICA'S MOST DIABOLICAL BANK HEIST
11/5/18

ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
END GAME
4/5/18

ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ
EXPLAINED
2/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΤΟ ΣΟΟΥ
THE WHO WAS? SHOW
Σεζόν 1
11/5/18

ΚΟΝΓΚ: Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ
KONG: THE KING OF THE APES
Σεζόν 2
4/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3
1/5/18

MAD MEN
MAD MEN
Σεζόν 6
1/5/18

27: ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
27: GONE TOO SOON
1/5/18

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΓΟΥΙΝΞ
WORLD OF WINX
Σεζόν 1
4/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON
15/5/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
14:00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ
19:35 ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ – ΜΕΡΑ ΜΑΓΙΟΥ …
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
01:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ
03:00 ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ – ΜΕΡΑ ΜΑΓΙΟΥ …
03:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
04:50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
07:50 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 BLUE ZOO
10:00 ΤΙ ΣΤ’ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΡΩΜΕ; - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ
13:00 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
18:30 LA SENORA
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΩΝ “ΜΑΤΑΙΩΝ” ΠΡΑΞΕΩΝ - ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
22:40 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΜΑΖΙ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 BLUE ZOO
05:00 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ



 

06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Ξένη Ταινία
22:30 10 Χρόνια Ράδιο Αρβύλα (Ε)
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
00:30 Vice Specials - 6ος κύκλος
01:30 Fazilet
01:45 Fazilet
02:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
02:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
04:30 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)



06:00 Βέρα στο δεξί
07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:40 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:30 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:20 Όταν Ο Χάρης Χώρισε Τη Μαίρη (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:10 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:20 4 (Ε)
22:30 4 (Ε)
23:10 Λόγω Τιμής (Ε)
23:20 Λόγω Τιμής (Ε)
23:30 Λόγω Τιμής
00:10 Δικαίωση (Ε)
00:20 Δικαίωση (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:30 Επιφάνεια (Ε)
01:50 Επιφάνεια (Ε)
02:20 Προδοσία (Ε)
02:30 Προδοσία (Ε)
02:40 Προδοσία (Ε)
03:10 Επαφή (Ε)
03:20 Επαφή (Ε)
03:50 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:40 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:10 Φιλοδοξίες
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:30 Όταν Η Γη Σταματήσει (The Day The Earth Stood Still)
23:45 Αγγελική Εκδίκηση (Kite)
00:45 MasterChef 2 (Ε)
01:45 MasterChef 2 (Ε)
02:15 42
04:15 Third Watch Κ3
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:15 Stars system
05:30 Elif - 1ος Κύκλος (Ε)




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
00:50 Beauty And The Beast, ΙΙ
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, I
02:20 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1
02:45 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
02:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:00 Deal, II (E)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:15 Σφηνάκια
05:20 Σφηνάκια (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ιστορίες
01:30 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
14:00 Όλα Καλά
15:30 Μπρούσκο (Ε)
16:30 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς (Ε)






06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:00 Ένα Ασύλληπτο Κορόϊδο
21:15 Οι Επιβάτες (Passengers)
23:40 Circo (Ε)
00:40 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:40 Circo (Ε)
03:40 Tatiana Live (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
14:00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ
19:35 ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ – ΜΕΡΑ ΜΑΓΙΟΥ …
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
01:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ
03:00 ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ – ΜΕΡΑ ΜΑΓΙΟΥ …
03:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
04:50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 120 - Η ΠΙΣΤΗ ΚΙ ΕΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ
09:00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΒΙΒΑΛΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΙΑΤΣΟΛΑ
10:30 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΛΤΑ ΑΞΙΟΥ - ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
11:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 GUARDIANS OF THE AEGEAN
17:30 ALLERT3
18:00 BELLS, THREADS AND MIRACLES
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 Η ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ
23:00 ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΣ
00:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
01:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
02:00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΒΙΒΑΛΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΙΑΤΣΟΛΑ
03:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
04:00 ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ
05:30 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
Στάυρος Καλλέργης, Ο πρωτοπόρος σοσιαλιστής
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΠΟΡΤΟΛΑΝΟΙ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΜΕ ΤΗ ΔΟΜΝΑ ΣΑΜΙΟΥ: ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ
16:30 Η "ΜΥΣΤΙΚΗ ΓΕΝΝΗΣΙΣ" ΤΟΥ ΜΠΟΤΙΤΣΕΛΙ
17:30 ΒΑΣΩ ΚΑΤΡΑΚΗ
19:30 EL GRECO - ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ
21:00 Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΟΥ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
22:30 Ο "ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ" ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ-ΡΙΤΣΟΥ: ΜΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΡΧΙΖΕΙ
23:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ 1865 - 1926
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

anemistiras

Έξω από το 5ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης συγκεντρώθηκαν λίγο μετά τις 8 το πρωί της Δευτέρας γονείς μαθητών, προκειμένου να διαμαρτυρηθούν - Κατατέθηκε μήνυση κατά παντός υπευθύνου, «προκειμένου να λάμψει η αλήθεια»

zimpampoue-1

Ο Βαγγέλης Χαριτάτος είναι ο δεύτερος Έλληνας που μπαίνει στην κυβέρνηση της αφρικανικής χώρας, μιας και ο πρώτος ήταν ο πατέρας του το 2005 - Ο 32χρονος ομογενής δεύτερης γενιάς μίλησε στο protothema.gr για το νέο του ρόλο και τη σχέση του με την Ελλάδα

Kilkis-kapnos-tsigara

Συνελήφθη ένας 24χρονος ο οποίος διαπιστώθηκε ότι σκόπευε να διοχετεύσει στην παράνομη αγορά 4.030 πακέτα τσιγάρων και 235 συσκευασίες με καπνό και ένας 23χρονος που προσπάθησε να αποφύγει τη σύλληψη απωθώντας τους αστυνομικούς

astynomia_2903

Διαρρήκτη μόλις... 12 χρόνων που συνελήφθη στο Ηράκλειο - Στο Βόλο, αστυνομικοί που σταμάτησαν για έλεγχο 13χρονο αγοράκι το οποίο περπατούσε μόνο στους δρόμους σε προχωρημένη ώρα, τα έχασαν όταν του έκαναν σωματική έρευνα και διαπίστωσαν ότι είχε πάνω του 1,77 γραμμάριο ακατέργαστης κάνναβης