Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας

Πώς να γίνεις Λατίνος εραστής
ΠΡΕΜΙΕΡΑ COSMOTE CINEMA 2HD, 22:00

Έπειτα από 25 χρόνια γάμου, ένας καλομαθημένος Λατίνος γυναικοκατακτητής έρχεται προ εκπλήξεως, όταν η πλούσια ηλικιωμένη σύζυγός του τον παρατά. Άφραγκος πλέον, θα προσπαθήσει με κάθε τρόπο να γυρίσει στην άλλοτε πολυτελή ζωή του. Γιουτζίνιο Ντερμπέζ, Σάλμα Χάγιεκ, Ρομπ Λόου


Η ΖΩΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ
ALPHA, 23.15

Ύστερα από ένα αποτυχημένο πρώτο ραντεβού που σκάρωσαν οι φίλοι τους, η Χόλι και ο Έρικ δεν έχουν καμιά αμφιβολία ότι ο ένας είναι «κόκκινο πανί» για τον άλλον. Διαφορετικοί χαρακτήρες, διαφορετικές απόψεις, διαφορετικές επιδιώξεις. Όταν όμως η μοίρα τα φέρει έτσι, ώστε να πρέπει να φροντίσουν τη μικρή κόρη των φίλων τους, τη Σόφι, ως η νέα οικογένειά της, θα αναγκαστούν να αφήσουν τις διαφορές τους στην άκρη. Στη προσπάθειά τους να συμβιβάσουν τα ασυμβίβαστα κάτω από την ίδια στέγη, θα διαπιστώσουν τελικά ότι, όταν η ζωή είναι απρόβλεπτη, μπορεί τελικά να είναι και για καλό λόγο... Κάθριν Χέιγκλ, Τζος Ντουχάμελ, Τζος Λούκας

«Η κόρη του καλύτερού μου φίλου»
ΕΡΤ1, 22.00
Τα μέλη των οικογενειών του Ντέιβιντ Ουάλινγκ και του Τέρι Όστροφ, κατοίκων της οδού Orange Drive στο Νιου Τζέρσεϊ, είναι στενοί φίλοι και πολύ καλοί γείτονες. Όταν η 24άχρονη Νίνα Όστροφ επιστρέφει στο σπίτι έπειτα από πεντάμηνη απουσία, μία απροσδόκητη και ανεξέλεγκτη έλξη γεννιέται ανάμεσα σε εκείνη και τον Ντέιβιντ Ουάλινγκ, παρά τη διαφορά ηλικίας τους. Η σχέση τους, οδηγεί τις δύο οικογένειες αλλά και ολόκληρη τη γειτονιά, στο απόλυτο χάος. Λέιτον Μίστερ, Χιου Λόρι, Άνταμ Μπρόντι, Κάθριν Κίνερ, Άλισον Τζάνεϊ

Οι αθλητικές μεταδόσεις


Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

12:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Αζερμπαϊτζάν
3ες ελεύθερες δοκιμές

13:00
Eurosport 2
Formula E
Paris, France

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντινάμο Δρέσδης - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ - Λας Πάλμας
La Liga


14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βαρκελώνη, ημιτελικά

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ - Στόουκ
Premier League

15:00
ΕΡΤ3
Δούκας - Διομήδης
Handball Premier Playoffs

15:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Αζερμπαϊτζάν
Κατατακτήριες δοκιμές

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Βόλφσμπουργκ - Αμβούργο
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Σάλκε - Γκλάντμπαχ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga


17:00
ΕΡΤ3
Καλλιθέα - Σπάρτη
Football League


17:00
Eurosport 2
Tour of Romandy

17:00
Eurosport 1
Formula E
Paris, France

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουσάκ - Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας - Λέστερ
Premier League

17:00
Novasports 2HD
Άστον Βίλα - Ντέρμπι
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ - Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

18:00
Novasports 1HD
Λιόν - Ναντ
Ligue 1

18:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ - Προμηθέας

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρόμα - Κιέβο
Serie A

19:15
ΕΡΤ2
Ντινάμο Μόσχας - Ολυμπιακός
Champions League

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Στουτγάρδη
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Λεγανές
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Σουόνσι - Τσέλσι
Premier League

19:30
Novasports 3HD
Μίντλεσμπρο - Μίλγουολ
Championship

20:00
Eurosport 2
Atlanta United - Montreal Impact
MLS

20:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Αργεντινή
SS14 Los Gigantes 2

20:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα - Τοντέλα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

21:00
Novasports 2HD
Μονακό - Αμιάν
Ligue 1

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Περούτζα - Τσιβιτανόβα
SuperLega - 3ος τελικός

21:45
COSMOTE SPORT 6 HD
Κρεμόνα - Μπρέσια
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ - Θέλτα
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ίντερ - Γιουβέντους
Serie A

22:05
Eurosport 2
Toronto FC - Chicago Fire
MLS

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Πορτιμονένσε - Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00
FOX Sports
Washington Nationals - Arizona Diamondbacks
MLB

00:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς - Μιλγουόκι Μπακς

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:20 THE MITSI SHOW
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΥΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟΣΟΦΟ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΣΤΑΪΝ
17:00 ΕΡΤ REPORT«Περί ευθύνης»
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:15 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙΜΑΡΟΚΟ
18:45 63ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION 2018Παρουσίαση Τραγουδιών Α΄ Ημιτελικού
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)ΕΝΑΡΞΗ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣΜε την Αντριάνα Παρασκευοπούλου
22:00 Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:30 LE MAC
01:00 ΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΕΓΚΛΗΜΑ
02:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
02:20 ΕΠΤΑ
03:20 EUROPE
04:45 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙ
05:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
05:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ





06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:00 PAJANIMALS
07:30 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:00 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:30 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
09:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
10:00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣEπεισόδιο 3
10:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗEπεισόδιο 3
11:00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ – Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
11:30 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
12:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)«ΚΟΜΟΤΗΝΗ» Α΄ & Β΄ ΜΕΡΟΣ (1998)
14:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)Εκπομπή 10η
15:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...«Misery» του Στίβεν Κινγκ
15:30 ASTRO BOY
17:00 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ ΟΡΚΟΣ - ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18:30 TO XΡΥΣΟ ΔΑΣΟΣ
19:07 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ«19:07»
19:15 LEN CHAMPIONS LEAGUE : ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)Επεισόδιο 1ο & 2ο
22:30 ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJΕπεισόδιο 5ο & 6o
01:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJΕπεισόδια 7ο & 8o
03:40 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:15 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)





06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Τύχη Βουνό Τύχη Βουνό
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 40 κύματα
11:00 Ονειροπαγίδα
12:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Σπίριτ: Το άγριο άλογο
15:30 Celebrity Travel
16:30 Εγκλήματα Εγκλήματα
17:15 Εγκλήματα Εγκλήματα
18:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Γαμπρός απ' το Λονδίνο
20:00 Ant1 news
21:00 Δέκα Μικροί Μήτσοι
22:30 Celebrity Game Night
23:45 Βινύλιο με τον Αντώνη Κανάκη
01:15 VICE Κ6 VICE
02:15 Λόλα
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η διπλανή πόρτα
05:15 Αδελφές ψυχές




07:00 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Ποιος μας πιάνει!
08:30 Εσύ φταις
09:20 Λάκης ο γλυκούλης
11:10 Όλα στον αέρα
12:00 Κλινική περίπτωση
Επ.15
12:50 Ντόλτσε βίτα
14:20 Ευτυχισμένοι μαζί
Επ.46
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
Επ.47
15:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
Επ.53
16:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
Επ.54
17:20 Δυο ξένοι
Επ.42
18:10 Δυο ξένοι
Επ.43
19:00 Μάλιστα, Σεφ!
Επ.17 Το πιάτο εποχής και μια αταίριαστη παρέα
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:30 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:00 Safe sex
23:50 Κάψε το σενάριο
00:40 Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος
01:10 Bellas TV
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
Επ.13 Η αγάπη
02:40 Φεύγα
03:30 Οι Χρηματιστές
04:10 Στην κόψη του ξυραφιού
04:50 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα στο δεξί




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Τομ και Τζέρι
08:15 Super Wings!
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν Κ2 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
09:10 Πέππα, το Γουρουνάκι Κ7 Πέππα, το Γουρουνάκι
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το Πρόβατο Κ5 Σον, το Πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls Κ2 DC Superhero Girls
11:20 Η Μπάρμπι στη Νεραϊδοχώρα
12:00 BEN 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom and Jerry Show
13:10 Σκούμπι-Ντου: Το μυστήριο αρχίζει
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
Επ.19 The one with Joey's fridge
16:00 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
Επ.20 The one with Mac and C.H.E.E.S.E.
16:30 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος
Επ.13 Jenkins
17:00 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος
Επ.14 The Perfect Week
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Οι μαχητές των δρόμων 2
19:55 STAR News
21:00 Πάντινγκτον
22:50 Η τριλογία της απόκλισης: Ανταρσία
01:15 Αυτό που θέλει το κορίτσι
03:30 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
Επ.1 The Birthday
05:15 Ζίνα Ζίνα - 5ος κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός Κ4 Νοσοκομείο Παιχνιδιών
07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
08:00 Καλά να πάθεις - 1ος κύκλος
Επ.8
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 7 χρόνια γάμου
15:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ5
Επ.48 Επ. 48
16:50 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ5
Επ.9 Επ. 9
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Το Σόι σου Κ4
Επ.45 Επ. 45
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 The Following - 1ος Κύκλος
Επ.4 Mad Love
23:15 Αγάπη και αφοσίωση
01:15 Καμιά δεν είναι τέλεια
03:15 Αποικία 7
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Σφηνάκια
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
Επ.2





06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο με δράση
11:30 Eco news
12:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Γλυκές αλχημείες
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 Βραβεία Madame Figaro - Γυναίκες της Χρονιάς 2017
04:15 Η πτήση του φοίνικα
05:45 Σαββατοκύριακο με δράση





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Vivere (Ε)
16:00 Μπρούσκο (Ε)
17:00 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)






09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:30 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:40 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Whip It (Roller Girl)
23:30 Set Up
01:15 Circo Special
01:20 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:15 Circo (Ε)
02:45 Αποκαλυπτικά (Ε)
03:00 Αποκαλυπτικά (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει






06:20 THE MITSI SHOW
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΥΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟΣΟΦΟ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΣΤΑΪΝ
17:00 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ ΟΡΚΟΣ - ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:15 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙΜΑΡΟΚΟ
18:30 TO XΡΥΣΟ ΔΑΣΟΣ
18:45 63ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION 2018 Παρουσίαση Τραγουδιών Α΄ Ημιτελικού
19:07 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ«19:07»
19:15 LEN CHAMPIONS LEAGUE : ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)ΕΝΑΡΞΗ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ Με την Αντριάνα Παρασκευοπούλου
22:00 Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:30 LE MAC
01:00 ΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΕΓΚΛΗΜΑ
02:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
02:20 ΕΠΤΑ
03:20 EUROPE
04:45 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙ
05:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
05:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ





06:30 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣEπεισόδιο 119 - ΚΤΗΝΩΔΙΕΣ
08:45 CHRISTIAN THIELEMANN- ΚΥΚΛΟΣ ΜΠΡΑΜΣ
10:30 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣΣΑΛΑΤΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ, ΓΑΥΡΟΣ ΤΗΓΑΝΙΤΟΣ & ΧΤΑΠΟΔΟΚΕΦΤΕΔΕΣ/ ΨΑΡΙΑ ΤΗΓΑΝΙΤΑ ΜΕ ΠΑΝΤΖΑΡΙΑ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ & ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΦΟΥΡΝΟΥ
11:00 BALKAN EXPRESSΠΡΟΥΣΑ
12:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣEπεισόδιο 3 - ΙΤΑΛΙΑ (ITALY)
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣEπεισόδιο 3 - ΜΑΡΤΙΟΣ (MARCH)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEKΑΒΓΑ- ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥΣ;
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝPLAY OFF ΔΟΥΚΑΣ- ΔΙΟΜΗΔΗΣ
16:00 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥΗ σειρά κάνει ένα οδοιπορικό στην ιστορία και στην παράδοση τόπων ιερών που έχουν ιδιαίτερη σημασία για τους Χριστιανούς πιστούς και βρίσκονται στο Αιγαίο Αρχιπέλαγος. ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - 2017 Υποκατηγορία : Εκπομπή Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση) Σκηνοθέτης: Αικατερίνη Γκράχαμ
16:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑEπεισόδιο 12 - Ο ΧΟΡΕΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (Dancer of the Year (The Cook Islands))
17:00 ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUEΚΑΛΛΙΘΕΑ- ΣΠΑΡΤΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗEπεισόδιο 3 - ΤΟ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΥΣΙΜΟ
20:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΩΝ ΘΕΩΝ
21:00 ΥΠΕΡΒΑΡΟΙ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ
22:00 BALA LOCAEπεισόδιο 5 - ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ (The guys at the top)
23:00 Η ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
00:45 BALA LOCA
01:45 CHRISTIAN THIELEMANN- ΚΥΚΛΟΣ ΜΠΡΑΜΣ
03:15 ΥΠΕΡΒΑΡΟΙ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ
04:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
05:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
05:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ




06:00 Drake and Josh
06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Wallykazam!
08:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
09:00 Rusty Rivets
09:30 Paw patrol
10:00 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
10:30 Sunny Day
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Lego friends
12:00 Regal Academy
12:30 Ο κοσμος των Winx
13:00 Η Ντόρα και οι Φίλοι της: Περιπέτειες στην Πόλη
13:30 Pumpkin Reports
14:00 Τριπλός Μπελάς
14:30 Toon Marty
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι Νταν
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Game shakers
17:30 Maggie Bianca
18:00 The Mojicons
18:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
19:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
19:30 Paw patrol
20:30 Σίμερ και Σάιν
21:30 Δυο φανταστικοί γονείς
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
00:40 Drake and Josh
01:00 Big time rush
01:25 Victorious
01:50 iCarly
02:15 Οι στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς




09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣΓενικός Κανονισμός Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων Νέο νομοθέτημα για νέους καιρούς
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣΝαυτιλία και κλιματική αλλαγή
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΒιώσιμη Οικονομία
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣΑλεξάνδρα Αϊδίνη
15:30 ΧΟΡΟΣΓκαλά αστέρων του χορού
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙΤάσος Γουδέλης - Αντώνης Φωστιέρης
19:00 ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ 2/2 ΤΑ ΓΛΥΚΑ
20:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ3/6
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣΛόγος: Σχέση Ζωής
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝΆδωνις Γουλιέλμος, οργανοποιός - μουσικός
22:00 Ο ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΛΑΖΑΡ
23:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣΟ Κωνσταντίνος Κακαβελάκης συνομιλεί με τον κύπριο μουσικοσυνθέτη Μάριο Ιωάννου Ηλία
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

moria_arthro

Μόνο την τελευταία εβδομάδα τέσσερις έφηβοι προσπάθησαν να αυτοκτονήσουν στη Μόρια αποκαλύπτει ο επικεφαλής του γερμανικού τμήματος των Γιατρών χωρίς Σύνορα


miksi-arxei-1

«Η χώρα μας υποχρεώθηκε να υπογράψει την εκχώρηση της εθνικής μας αυτοτέλειας και του εθνικού μας πλούτου, πράγμα που δεν συνέβη με τις υπόλοιπες χώρες που έχουν αντιμετωπίσει Μνημόνια»

4553494

Την ημέρα της επίθεσης του Ρουβίκωνα νοσηλευόταν στο νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση - Ήταν μόλις 37 ετών- Την είδηση γνωστοποίησε το Σωματείο Ειδικών Φρουρών καταγγέλοντας την υπηρεσία ότι αντί να τον προστατεύσει και να τον στηρίξει τον τιμώρησε 

28