Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tiv-pro

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

LARA CROFT 2: ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
ANT1, 22.00

Μετά από ένα ισχυρό σεισμό που έγινε στη Σαντορίνη, ανακαλύπτεται η ύπαρξη ενός αρχαίου ναού, όπου ο Μέγας Αλέξανδρος είχε κρύψει έναν μυστικό χάρτη - ο οποίος οδηγεί στο κρυμμένο κουτί της Πανδώρας. Δυστυχώς, η ανακάλυψη αυτή θα καταλήξει στα χέρια του Τζόναθαν Ράις, ενός αριβίστα επιστήμονα, που σκοπεύει να ιδιοποιηθεί το Κουτί της Πανδώρας και να το «προωθήσει» στην αγορά όπλων. Η Ιντέλιτζενς Σέρβις προσλαμβάνει τη θαρραλέα αρχαιολόγο Λάρα Κροφτ και της αναθέτει την καταστροφή των καταστροφικών σχεδίων του Ράις. Η Λάρα Κροφτ με τη βοήθεια του μισθοφόρου Τέρι, θα το αναζητήσει σε διάφορα σημεία της υφηλίου… Αντζελίνα Τζολί, Τζέραρντ Μπάτλερ, Κίαραν Χιντς, Τζίμον Χούνσου, Νόα Τέιλορ


ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
STAR, 22.40
Ο Τζιμ Κόνλον, ένας βετεράνος εκτελεστής της μαφίας, μαθαίνει πως ο γιος του έχει γίνει μάρτυρας ενός εγκλήματος που διέπραξε ο γιος του μεγάλου αφεντικού. Όταν, σε αυτοάμυνα, αναγκάζεται να σκοτώσει τον τελευταίο, η οικογένειά του γίνεται στόχος για ολόκληρη τη συμμορία αλλά και τη διεφθαρμένη αστυνομία. Λίαμ Νίσον, Εντ Χάρις

INFERNO
NOVACINEMA 1, 19.50

Ο καθηγητής Λάνγκτον ξυπνά τραυματισμένος και με μερική αμνησία σε ένα νοσοκομείο της Φλωρεντίας. Έπειτα από μια απόπειρα δολοφονίας εναντίον του τρέπεται σε φυγή με τη νεαρή γιατρό της βάρδιας, η οποία θα τον βοηθήσει να αποκωδικοποιήσει μια συνωμοσία που απειλεί το μέλλον της ανθρωπότητας. Τομ Χανκς, Φελίσιτι Τζόουνς κ.ά.


Οι αθλητικές μεταδόσεις

19:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Κέρκυρα
Super League ΣουρωτήΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μάιντς - Φράιμπουργκ
BundesligaΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ - Στόουκ
Premier LeagueΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Φιλαντέλφια 76ερς - Μαϊάμι Χιτ
NBA Playoffs

Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Χαμένοι στο Διάστημα: Σεζόν 1 Lost in Space
Παγιδευμένη σε μεγάλη απόσταση από τον προορισμό της, η οικογένεια Ρόμπινσον μάχεται για να επιζήσει. Δραματική σειρά βασισμένη στην κλασική σειρά της δεκαετίας του 1960.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Όταν Έρθει η Κυριακή (Come Sunday)
Ο διεθνούς φήμης ιερέας Κάρλτον Πίρσον διακυβεύει τα πάντα αμφισβητώντας το εκκλησιαστικό δόγμα και λανσάρει μια μοντέρνα αίρεση. Βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Στο Τραπέζι του Σεφ: Γλυκά (Chef's Table: Pastry)
Σε αυτήν τη σεζόν, το γλυκό βγαίνει πρώτο. Τέσσερις ξακουστοί ζαχαροπλάστες σερβίρουν απολαυστικές λιχουδιές, τολμηρές νέες γεύσεις και ιστορίες επιμονής και θριάμβου.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Το Μαγικό Σχολικό στο Δρόμο Ξανά: Σεζόν 2 (1The Magic School Bus Rides Again)
Το Μαγικό Σχολικό δεν πτοείται με τίποτα προκειμένου να φτάσει με την κυρία Φριζλ και την τάξη όχι μόνο στο μακαρονόβουνο, αλλά και στο κέντρο του ήλιου.

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX

Ο Φλας: Σεζόν 4 The Flash
Ένας ειδικός εγκληματολόγος ξυπνάει από κώμα με απίστευτες νέες δυνάμεις και έρχεται αντιμέτωπος με δυνάμεις που απειλούν την πόλη σε μια σειρά δράσης με υπερήρωες.

Σούπεργκερλ: Σεζόν 3 (17/4/2018) Supergirl
Για να αποτρέψει την καταστροφή η Κάρα Ντάνβερς αποκαλύπτει την πραγματική της ταυτότητα: είναι η ξαδέλφη του Σούπερμαν, η Σούπεργκερλ και προστάτιδα της Νάσιοναλ Σίτι.




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00    ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00    ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30    ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40    THE MITSI SHOW
20:55    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00    PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
01:30    PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:30    ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:20    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20    THE MITSI SHOW
05:40    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ






06:00    ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
07:00    ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30    ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00    ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30    Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00    ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00    ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00    ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00    ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00    ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:30    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14:30    ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
15:30    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15    ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30    ΝΥΜΦΙΟΣ ΑΝΥΜΦΕΥΤΟΣ
18:00    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
19:00    THE SEVENTIES
20:00    ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
20:30    ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
21:00    EL GRECO – ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ (DOC ON EΡΤ)
22:30    ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΝΥΣΤΑΓΜΕΝΑ - μικροΦΙΛΜ
22:45    ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00    ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40    ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40    ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30    ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30    ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30    ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15    ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
05:00    ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
06:00    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ





06:15    Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00    Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00    Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00    Ant1 News
14:00    Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55    G Tech Trends
15:00    Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00    Ταμάμ (Ε) - 1ος Κύκλος
17:45    Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00    Still Standing
19:00    Παρθένα Ζωή
20:00    Ant1 News
21:00    Hell's Kitchen
23:15    Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15    Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45    Fazilet
03:15    Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15    Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15    Σοφία Ορθή (Ε)
06:00    Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)





07:10    Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:50    Το Σόι Μας (Ε)
08:20    Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:20    Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:10    Όταν Ο Χάρης Χώρισε Τη Μαίρη (Ε)
10:50    Κρις Κρος (Ε)
11:40    Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25    Τα μυστικά της Εδέμ
13:10    Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55    Κλεμμένα όνειρα
14:40    Κλεμμένα όνειρα
15:20    Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:30    Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10    Ευτυχισμένοι μαζί
18:00    Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45    Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30    Η Νταντά (Ε)
19:55    Η νταντά
20:20    Η Ώρα Η Καλή (Ε)
21:10    Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:50    Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
22:40    4 (Ε)
23:30    Λόγω Τιμής (Ε)
00:20    Δικαίωση (Ε)
01:00    Δικαίωση
01:10    Bellas TV
01:50    Επιφάνεια (Ε)
02:00    Μίλα μου Βρώμικα
02:40    Προδοσία (Ε)
02:50    Φεύγα
03:20    Επαφή (Ε)
03:30    Οι Χρηματιστές
03:40    Οι Χρηματιστές
04:10    Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:20    Στην κόψη του ξυραφιού
04:50    Φιλοδοξίες (Ε)
05:10    Φιλοδοξίες
05:40    Βέρα στο δεξί
05:50    Βέρα Στο Δεξί (Ε)



06:45    Traction (Ε)
07:30    Shopping Star (Ε)
09:00    Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00    Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00    Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00    Star News
16:00    Shopping Star
17:30    Elif - 1ος Κύκλος
18:30    Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45    Τροχός Της Τύχης
19:55    Star News
21:00    MasterChef 2
22:30    Νυχτερινή Καταδίωξη (Run All Night)
22:40    Νυχτερινή Καταδίωξη (Run All Night)
01:00    MasterChef 2 (Ε)
01:15    MasterChef 2 (Ε)
02:30    Grimm - 1ος Κύκλος
02:45    Money Drop
03:00    Grimm - 1ος Κύκλος
04:00    Third Watch Κ3
04:15    Third Watch - 3ος Κύκλος
04:30    Third Watch - 3ος Κύκλος
05:00    Ζητείται φιλόζωος
05:30    Elif - 1ος Κύκλος (Ε)





06:30    TV Mall
07:00    Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών, IV
07:30    Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00    Happy Day Στον Alpha
11:00    Alpha Ρεπορτάζ
12:15    Ειδήσεις
13:00    Ελένη
15:00    Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50    Slam
16:45    Οικογενειακές Ιστορίες
17:45    Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00    Deal, II
19:00    Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00    Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00    Το Σόι Σου, IV
21:50    Το Τατουάζ
22:50    Το Τατουάζ
23:50    Snake Eyes
00:50    Beauty And The Beast
01:50    Beauty And The Beast
02:15    Κόκκινος κύκλος
02:45    Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:15    Κόκκινος κύκλος
04:00    Deal, II (E)
04:15    Σφηνάκια
04:30    Deal, II (E)
04:45    Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00    Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:45    Θα σε δω στο πλοίο - 2ος κύκλος
06:00    Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00    Σήμερα
10:00    Τώρα
12:00    Αταίριαστοι
14:00    Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00    Power Of Love
17:20    Δελτίο Στη Νοηματική
17:30    Survivor Πανόραμα
19:45    Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00    Survivor
00:30    Deadly Women - 6ος Κύκλος
01:30    Η Δίκη Στον ΣΚΑΪ
02:30    Power Of Love (Ε)
03:15    Happy Traveller (Ε)
04:15    Survivor Πανόραμα (Ε)
04:30    Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00    Σήμερα






06:00    Τρικυμία (Ε)
07:00    Επιθυμίες (Ε)
08:00    Η Αγορά Σήμερα
14:00    Μπρούσκο (Ε)
15:45    Κάρμα (Ε)
16:00    Κάρμα (Ε)
18:00    Βαλς Με 12 Θεούς
19:00    Είναι Στιγμές
20:00    Μπρούσκο
22:00    Derby
23:00    Κάρμα
00:00    Τρικυμία
01:00    Επιθυμίες
02:00    Ζευγάρια (Ε)
03:00    Άγγιγμα Ψυχής
04:00    Είναι Στιγμές (Ε)
05:00    Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
06:00    Τρικυμία (Ε)





06:00    Ξυπνάμε Μαζί
08:45    Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45    Εμείς
14:45    Άριστη Γεύση
15:30    E News
15:45    Tatiana Live
18:30    Live News
19:50    Circo
20:50    Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00    Έλα να αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
22:50    Υπό Το Μηδέν (Frozen Ground)
00:50    Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:00    Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:45    Circo (Ε)
02:00    Circo (Ε)
02:45    Έλα Να Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
03:00    Οι Άντρες Που Κοιτούν Επίμονα Κατσίκες (The Men Who Stare At Goats)
04:30    Διλήμματα (Ε)
04:45    Διλήμματα (Ε)
05:15    Άριστη Γεύση
06:00    Ξυπνάμε Μαζί





08:00    ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00    ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00    ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00    ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30    ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40    THE MITSI SHOW
20:55    ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00    PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00    Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
01:30    PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:30    ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:20    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:20    THE MITSI SHOW
05:40    ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 2



06:00    BORDERS
07:00    HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
08:00    24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
09:00    ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00    ΟΙ ΑΚΤΕΣ ΤΗΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ
13:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00    ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00    Ο ΦΑΡΟΣ
16:00    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30    ΑΓΡΟWEEK
18:00    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45    ΚΑΙΡΟΣ
19:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00    ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
21:00    ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00    PRESS-ING
23:00    VOLUME
00:00    ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
00:30    ΟΙ ΑΚΤΕΣ ΤΗΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ
01:00    PRESS-ING
02:00    ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ






06:00    DRAKE AND JOSH
06:30    DRAKE AND JOSH
07:00    BIG TIME RUSH
07:30    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00    PAW PATROL
08:30    BUBBLE GUPPIES
09:00    WALLYKAZAM!
09:30    ZACK AND QUACK
10:00    THE NEW TELETUBIES
10:30    TEAM UMIZOOMI
11:00    ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30    RUSTY RIVETS
12:00    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
12:30    COOL FACTOR
13:00    Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30    FANBOY AND CHUM CHUM
14:00    PAW PATROL
14:30    ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00    REGAL ACADEMY
15:30    MAGGIE & BIANCA
16:00    KUU KUU HARAJUKU
16:30    ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30    ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30    WINX
19:00    ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00    PAW PATROL
20:30    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30    MYSTICONS
22:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30    ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30    HUNTER STREET
00:00    DRAKE AND JOSH
00:40    DRAKE AND JOSH
01:00    BIG TIME RUSH
01:25    VICTORIOUS
01:50    ICARLY
02:15    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05    THE THUNDERMANS
03:30    THE THUNDERMANS
03:55    SUPAH NINJAS
04:20    SUPAH NINJAS
04:45    TRUE JACKSON
05:10    TRUE JACKSON
05:35    THE TROOP
06:00    DRAKE AND JOSH







09:00    ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00    ΣΥΝΕΔΡΙΟ " ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ-ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤ' ΕΜΠΟΔΙΩΝ
15:00    ΥΔΡΑ - ΔΟΚΟΣ: ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
17:00    ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ - ΜΟΥΣΕΙΟ ΥΔΡΑΣ
22:00    ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00    ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ



ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

rbc0000

Η υπουργός Εργασίας ήταν ομιλήτρια σε εκδήλωση τοπικής οργάνωσης του ΣΥΡΙΖΑ σε καφέ της πλατείας  Πλαστήρα - Ρουβίκωνας: «Συγχαίρουμε  την κυρία Αχτσιόγλου για την επιτυχή ολοκλήρωση του τελευταίου μνημονίου - Τίποτα δεν μας έχει πείσει ότι η δεξιά θα τα κατάφερνε καλύτερα»

48
eldorado-skouries__1_

Η εταιρεία έχει αποστείλει εξώδικο, τον περασμένο Αύγουστο, προς την κυβέρνηση και τους συναρμόδιους υπουργούς, με το οποίο ζητά αποζημίωση ύψους 750 εκατ. ευρώ για αποκατάσταση της ζημιάς που -όπως υποστηρίζει- υπέστη εξαιτίας των καθυστερήσεων

11
school20

Μέχρι στιγμής δεν έχει εξακριβωθεί τι ήταν αυτό που οδήγησε τον 15χρονο σε αυτή την ακραία απόφαση ωστόσο οι αρχές δεν αποκλείουν το ενδεχόμενο και σε αυτή την περίπτωση να κρύβεται ο σχολικός εκφοβισμός