Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-control

Οι ταινίες που προτείνουμε - Ξεχωρίζουν οι αγώνες του Champions League - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας

Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΖΑΡΕΤ
ΑΝΤ1, 21.10


Η πιo μεγαλoπρεπής θρησκευτική παραγωγή στηv ιστoρία της τηλεόρασης "Ο Iησoύς από τη Ναζαρέτ" είvαι έvα oγκώδες και oλoκληρωμέvo έργo, σκηvoθετημέvo με μαεστρία και απλότητα απo τov κoρυφαίo δημιoυργό Φράvκo Τζεφιρέλι. Ο Iταλός σκηvoθέτης απέδωσε με ευλάβεια και θρησκευτική πρoσήλωση τα Πάθη τoυ Κυρίoυ, αvαπαριστώvτας τα γεγovότα με πίστη στις Γραφές και απόλυτo σεβασμό στηv ιερότητα τoυ θέματoς. Ο σπουδαίος Ιταλός σκηνοθέτης πραγματοποίησε τα γυρίσματα στoυς αυθεvτικoύς χώρoυς και χρησιμoπoίησε έvα εξαιρετικό επιτελείo ηθoπoιώv όπως o Σερ Λόρεvς Ολίβιε, η Αvv Μπάvκρoφτ, η Ολίβια Χάσεϊ, ο Άντονι Κoυίv, o Μάικλ Γιoρκ και φυσικά o Ρόμπερτ Πάoυελ ιδανική επιλoγή για τov ρόλo τoυ Iησoύ.

Η ΒΙΒΛΟΣ
ΑΝΤ1, 23.00

Η ιστορία που όλοι γνωρίζουμε σε μια ολοκαίνουργια νέα παράγωγη με λαμπερούς πρωταγωνιστές, έχοντας μια διαφορετική σκηνοθετική προσέγγιση με εντυπωσιακές σκηνές και σεκάνς ενώ τα αριστουργηματικά εφέ κόβουν την ανάσα και κρατούν αμείωτο το ενδιαφέρον του τηλεθεατή . Η νέα μίνι σειρά βασίζεται στη τελευταία αναθεωρημένη έκδοση της Βίβλου και καλύπτει όλα όσα έχουν συμβεί από την "Γένεση μέχρι την Αποκάλυψη" σε μία μεγάλη και πιο ολοκληρωμένη αφήγηση. Ενώ φυσικά περιλαμβάνει και τις «προφανείς» ιστορίες όπως η κιβωτός του Νώε, η Έξοδος καθώς και τη γέννηση, το θάνατο, και την ανάσταση του Ιησού. Οι πρώτες πέντε ώρες της σειράς, οι ιστορίες που προέρχονται από την Παλαιά Διαθήκη, ενώ οι υπόλοιπες πέντε από τη Νέα.

«Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΥ ΚΗΠΟΥ» (Πρεμιέρα)
Novacinema1HD, 22:00

Η ιστορία των Γιαν και Αντονίνα Ζαμπίνσκι, που στη Βαρσοβία του Β’ Παγκοσμίου Πολέμου χρησιμοποίησαν το ζωολογικό τους κήπο για να κρύψουν και να σώσουν τη ζωή εκατοντάδων συνανθρώπων τους. (Αληθινή ιστορία, Τζέσικα Τσάστεϊν, Γιόχαν Χέλντεμπερχ)

“Το μυστικό της ευτυχίας”
HECTOR AND THE SEARCH OF HAPPINESS
ΣΚΑΪ, 01.30

Ο Έκτορ είναι ένας εκκεντρικός, αν και ακαταμάχητος, ψυχίατρος που ζει στο Λονδίνο. Ο ίδιος, όπως άλλωστε και οι ανικανοποίητοι ασθενείς του, περνάει υπαρξιακή κρίση. Τίποτα δεν είναι αρκετά καλό. Μία μέρα, οπλισμένος με πολύ κουράγιο και παιδική περιέργεια, θα αποδράσει από την ήρεμη και προστατευμένη ζωή του για μια παγκόσμια αναζήτηση της ευτυχίας. Κάπως έτσι ξεκινά ένα πολύχρωμο, εξωτικό, επικίνδυνο και ανεξέλεγκτο ταξίδι. Παίζουν: Σάιμον Πεγκ, Ρόζαμουντ Πάικ, Τρέισι Αν Όμπερμαν

Αθλητικές μεταδόσεις

21:30
Novasports 2HD
Μονακό - Μπάνβιτ
Basketball Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Γιουβέντους - Ρεάλ Μαδρίτης
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Σεβίλλη - Μπάγερν Μονάχου
Champions League



Οι πρεμιέρες της εβδομάδας στο Netflix

Πρωτότυπες σειρές
Τροία: Η Πτώση μιας Πόλης: Σεζόν 1 (6/4/2018) Troy: Fall of a City
Αυτή η επική ιστορία πάθους, εκδίκησης και ίντριγκας καταγράφει τα γεγονότα του Τρωικού Πολέμου και τον έρωτα του Πάρη και της Ελένης.

Η Τέλεια Ληστεία: Μέρος 2 (6/4/2018) La casa de papel (Money Heist)
Η αστυνομία είναι σχεδόν βέβαιη ποιος είναι ο Καθηγητής, ο οποίος αδυνατεί να μιλήσει με το Νομισματοκοπείο, γεγονός που οδηγεί σε ανταρσία και στη σύλληψη ενός ληστή.

Ο Επόμενος Καλεσμένος μου δεν Χρειάζεται Συστάσεις με τον Ντέιβιντ Λέτερμαν: Jay-Z (6/4/2018) My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: JAY-Z  Ο Jay-Z παραδίδει μαθήματα hip-hop και δικαιοσύνης στον Ντέιβ, ο οποίος, στη συνέχεια, κάνει “έφοδο” στο στούντιο του παραγωγού Ρικ Ρούμπιν στο Μαλιμπού.

Πρωτότυπες ταινίες 
6 Μπαλόνια (6/4/2018) 6 Balloons
Μέσα σε μία νύχτα, μια γυναίκα γυρίζει με το αυτοκίνητο όλο το Λος Άντζελες, αναζητώντας κέντρο αποτοξίνωσης για τον αδερφό της. Μαζί τους έχουν την κόρη του.

Πρωτότυπες παιδικές σειρές
Αρχηγός από Κούνια: Ο Αρχιμπόμπιρας Επιστρέφει: Σεζόν 1 (6/4/2018) The Boss Baby: Back in Business
Με λίγη βοήθεια από τον αδερφό του και έναν συνεργό, τον Τιμ, ο Αρχιμπόμπιρας προσπαθεί να συνδυάσει αρμονικά την οικογενειακή ζωή με τη δουλειά στους Μπόμπιρες ΑΕ.

Εβδομαδιαία επεισόδια
Ο Επιζών της Επόμενης Μέρας: Σεζόν 2 (5/4/2018) Designated Survivor
Με τη συνωμοσία να μπαίνει σε πιο επικίνδυνα μονοπάτια, ένας δυναμικός δικηγόρος γίνεται μέλος της ομάδας του προέδρου Κέρκμαν, ενώ η Γουέλς συμμαχεί με έναν κατάσκοπο.

Οι Θρύλοι Του Αύριο: Σεζόν 3 (3/4/2018) DC's Legends of Tomorrow
Ένας μυστηριώδης “Χρονοκράτορας” από το μέλλον ενώνει μια απίθανη ομάδα υπερηρώων και κακοποιών για να σώσουν τον κόσμο από έναν πανίσχυρο κακό.

Τα Χρονικά των Κυνηγών Σκιών: Θανάσιμα Εργαλεία: Σεζόν 3 (4/4/2018) Shadowhunters: The Mortal Instruments
Η ζωή της έφηβης Κλέρι Φρέι ανατρέπεται όταν μαθαίνει ότι ανήκει σε μια φυλή ανθρώπων που κυνηγούν δαίμονες και έχουν στις φλέβες τους αίμα αγγέλων.



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:
 





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
00:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΙΜΙΟ ΣΤΑΥΡΟ
01:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:50 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΙΜΙΟ ΣΤΑΥΡΟ
04:40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
10:00 ΑΚΡΑΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ: ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΩΝ ΑΝΟΙΧΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
11:00 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙ
13:30 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
14:30 ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ
18:00 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
19:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΥΜΦΙΟΥ
21:30 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:30 ΗΓΕΤΗΣ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 THE WIRE - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ, Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
05:00 ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
06:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ






06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Ταμάμ (Ε) -1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Ο Ιησούς Από Τη Ναζαρέτ - Α' Μέρος (Jesus Of Nazaret)
23:00 Η Βίβλος - Α' Μέρος (The Bible)
00:15 Βινύλιο Με Τον Αντώνη Κανάκη
01:30 Fazilet
01:45 Fazilet
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Δεσποινίς Μαργαρίτα (Ε)
05:15 Σοφία ορθή
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)





07:20 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:00 Το Σόι Μας (Ε)
08:30 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:50 Με τα παντελόνια κάτω
09:20 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
09:50 Με δυο μαμάδες
10:10 Μπουκιά Και Συγχώριο (Ε)
10:20 Μπουκιά και συχώριο
11:30 Τα μυστικά της Εδέμ
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:15 Τα μυστικά της Εδέμ
13:00 Κλεμμένα όνειρα
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:50 Κλεμμένα όνειρα
14:30 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
20:00 Η νταντά
20:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
21:20 Φιλαδέλφεια (Philadelphia)
23:20 Το Εξπρές Του Μεσονυχτίου (Midnight Express)
01:15 Μια Θέση Στην Καρδιά (Places In The Heart)
02:30 Παλίρροια
02:50 Παλίρροια (Ε)
03:10 Παλίρροια (Ε)
03:20 Παλίρροια
03:40 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:50 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:00 Στην κόψη του ξυραφιού
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί






06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:00 Elif - 1ος Κύκλος (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα - 3ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:40 The Hunger Games
01:45 Η Ζωή Μετά (Hereafter)
03:00 Καλ, Ο Κατακτητής (Kull The Conqueror)
04:15 Δώρο Εξ' Ουρανού (Foster)
05:00 Third Watch - 3ος Κύκλος
06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)








06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam (Ε)
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
00:50 Beauty And The Beast
01:45 A.D. The Bible Continues
01:50 Beauty and the Beast - Κύκλος 1
02:30 A.D. The Bible Continues - κύκλος 1
02:45 A.D. The Bible Continues
03:20 Η Τελευταία Παράσταση - (Τηλεταινία), (Ε)
03:40 A.D. The Bible Continues - κύκλος 1
04:30 Η Τελευταία Παράσταση - (Τηλεταινία), (Ε)
04:45 Η Τελευταία Παράσταση - Τηλεταινία
05:00 Εικόνες V, (Ε)
05:45 Θα σε δω στο πλοίο - 1ος κύκλος









06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
16:00 Happy Traveller (Ε)
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Survivor Πανόραμα
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ιστορίες (Ε)
01:00 Η Κλέφτρα των Βιβλίων (The Book Thief)
01:30 Το Μυστικό Της Ευτυχίας (Hector And The Search Of Happiness)
03:30 Τhe Event
03:45 Τhe Event
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:00 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:15 Survivor Πανόραμα
06:00 Σήμερα









06:30 Close Up
07:30 Close Up
08:30 Όλα Καλά (Ε)
10:00 Η Αγορά Σήμερα
12:00 Lady Tabares
13:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου (Ε)
14:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Close To Jesus
20:00 Όλα Καλά
21:20 Celebrity Legacies (Ε)
22:00 Fugitivos
23:00 Mayday (Ε)
00:00 Vice (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Mayday (Ε)
03:00 Celebrity Legacies (Ε)
04:30 Φυγόκεντρος (Ε)
05:30 Close Up





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω…
12:30 E News
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:00 Circo
21:00 Ράκος Νο 14 Και Ο Πρώτος Μπουνάκιας
23:00 Σχέση 5 Με 7 (5 To 7)
00:30 Criminal Minds
01:00 Criminal Minds
01:30 Ράκος Νο 14 Και Ο Πρώτος Μπουνάκιας
02:00 Circo (Ε)
03:00 Ο Καβαλάρης Των Fm Stereo
03:15 Criminal Minds
04:45 Criminal Minds
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
00:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΙΜΙΟ ΣΤΑΥΡΟ
01:00 PEAKY BLINDERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:50 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΙΜΙΟ ΣΤΑΥΡΟ
04:40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







Ι
06:30 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ALLERT3
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
23:00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΙΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
01:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 THE NEW TELETUBIES
Παιδική σειρά
08:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:00 LEGO FRIENDS
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 PAW PATROL
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
13:00 KIDS CHOICE AWARDS 2018
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 TOON MARTY
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΣΥΝΕΔΡΙΟ: ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
15:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
17:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
17:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
18:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
20:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
21:30 Η ΕΛΛΗ ΛΑΜΠΕΤΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
22:00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
23:00 ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

seismos_zakynthos

Λίγο μετά τη σεισμική δόνηση 4,1 Ρίχτερ, νέα σεισμική δόνηση καταγράφηκε στο Ιόνιο – Το επίκεντρο εντοπίστηκε σε θαλάσσια περιοχή νοτιοδυτικά-δυτικά της Ζακύνθου 

geniko_epeisodia_politexneio_arthro

Με «ορμητήριο» το κτήριο του Πολυτεχνείου κουκουλοφόροι για πέντε ώρες έκαιγαν και έσπαγαν ό,τι έβρισκαν μπροστά τους - Έκαψαν μέχρι και την ελληνική σημαία - Η ΕΛΑΣ επιστράτευσε και την «αύρα» για να τους αντιμετωπίσει

seis

Η σεισμική δόνηση σημειώθηκε  15 χιλιόμετρα Νοτιοανατολικά της Αρχαίας Ολυμπίας, ενώ το εστιακό της βάθος ήταν 2 χιλιόμετρα