Ο ηθοποιός που συστήθηκε στο τηλεοπτικό κοινό μέσα από τη «Γη της Ελιάς» είχε τα γενέθλιά του και η άλλοτε συμπρωταγωνίστριά του, με την οποία είναι σε σχέση, του έκανε μια δημόσια εξομολόγηση.
Μέσω Instagram, η Αφροδίτη Λιάντου δημοσίευσε ένα τρυφερό στιγμιότυπό τους, όπου ανταλλάσσουν ένα φιλί μπροστά από έναν καταρράκτη. Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε: «Χρόνια πολλά στον πιο υπέροχο και ξεχωριστό άνθρωπο που έχω γνωρίσει! Σ’αγαπάω».
Σε πρόσφατες δηλώσεις του, ο Αλέξανδρος Σκουρλέτης είπε για τη σχέση τους: «Δεν είπαμε ποτέ με την Αφροδίτη πότε θα ανακοινώσουμε την σχέση μας, απλά συνέβη και είναι λογικό. Η Αφροδίτη είναι υπέροχη και στη δουλειά της και ως άνθρωπος, είναι η "ηρεμία" μου. Θα ξανά συνεργαζόμουν μαζί της, έχουμε φοβερή χημεία. Το ειδύλλιό μου με την Αφροδίτη ξεκίνησε στη δουλειά. Μόλις την είδα μου άρεσε, αλλά αργήσαμε να κάνουμε σχέση. Για να μου αρέσει μία κοπέλα πρέπει να είναι η… Αφροδίτη».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.