Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

control

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
2019 ATP World Tour 500
Erste Bank Open

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Αλεξέι Ποπιρίν - Φάμπιο Φονίνι
2019 ATP World Tour 500

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
2019 ATP World Tour 500
Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ολυμπιακός - Μπάγερν Μονάχου
UEFA Πρωτάθλημα Νέων

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τέιλορ Φριτς - Αλεξάντερ Ζβέρεφ
2019 ATP World Tour 500

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Φάλκο – ΠΑΟΚ
Basketball Champions League

19:30 Novasports 4HD
Μακάμπι Ρισόν – Ανδόρρα
Eurocup

19:30 Novasports 1HD
Προμηθέας Πάτρας - Βίρτους Μπολόνια
Eurocup

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεβερκούζεν
UEFA Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 9 HD
Σαχτάρ Ντόνετσκ - Ντινάμο Ζάγκρεμπ
UEFA Champions League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς - Άλμπερτο Ράμος-Βινόλας
2019 ATP World Tour 500

21:00 Novasports 3HD
Παρτίζαν - Λοκοτοβίβ Κούμπαν
Eurocup

21:30 Novasports 2HD
Βενέτσια – Λιμόζ
Eurocup

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ολυμπιακός - Μπάγερν Μονάχου
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Τότεναμ - Ερυθρός Αστέρας
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Γαλατάσαραϊ - Ρεάλ Μαδρίτης
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Γιουβέντους - Λοκομοτίβ Μόσχας
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Αταλάντα
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπριζ - Παρί Σεν Ζερμέν
UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μάριους Κόπιλ - Ρομπέρτο Μπαουτίστα-Αγκούτ
2019 ATP World Tour 500


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING WITH YOURSELF
18/10/19


ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΝΤΙΟΝ
RAISING DION
4/10/19


RHYTHM + FLOW
RHYTHM + FLOW
9/10/19


PRANK ENCOUNTERS: ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
PRANK ENCOUNTERS
25/10/19


ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED: SEASON 2
11/10/19


INSATIABLE
ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
Σεζόν 2
11/10/19


BABY
BABY
Σεζόν 2
18/10/19


LA CASA DE LAS FLORES
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
Σεζόν 2
18/10/19


POSE
ΠΟΖΑ
Σεζόν 2
30/10/19


Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
Σεζόν 2
25/10/19


BIG MOUTH
BIG MOUTH
Σεζόν 3
4/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΤΟ ΞΕΠΛΥΜΑ
THE LAUNDROMAT
18/10/19


ΤΡΑΥΜΑΤΑ
WOUNDS
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ


ΚΡΟΤΑΛΙΑΣ
RATTLESNAKE
25/10/19


EL CAMINO: ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ BREAKING BAD
EL CAMINO: A BREAKING BAD MOVIE
11/10/19


ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΧΟΡΤΑΡΙΑ
IN THE TALL GRASS
4/10/19


ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ
ELI
18/10/19


ΜΕ ΛΕΝΕ DOLEMITE
DOLEMITE IS MY NAME
25/10/19


ΤΟ ΚΑΤΑΓΜΑ
FRACTURED
11/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX


Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING UNDOCUMENTED
2/10/19


ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΟΥΓΚΑΡ ΛΑΝΤ
GHOSTS OF SUGAR LAND
16/10/19


ΠΡΩΙΝΟ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟ
BREAKFAST, LUNCH & DINNER
23/10/19


LITTLE MISS SUMO
LITTLE MISS SUMO
28/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΚΡΙΝΧΑΟΥΖ
GREENHOUSE ACADEMY
Σεζόν 3
25/10/19


ΚΑΡΜΕΝ ΣΑΝΤΙΕΓΚΟ
CARMEN SANDIEGO
Σεζόν 2
01/10/19


ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
SUPER MONSTERS
Σεζόν 3
4/10/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX


ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 4
10/10/19


BACK TO BASICS!


MAD MAX: O ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ
MAD MAX: FURY ROAD
1/10/19


ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ
A QUIET PLACE
12/10/19


ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ
THE CONJURING
1/10/19


Ο ΥΠΟΚΙΝΗΤΗΣ
INSIDE MAN
11/10/19


PEAKY BLINDERS
PEAKY BLINDERS
Σεζόν 5
4/10/19


ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΝΕΚΡΟΙ
THE WALKING DEAD
Σεζόν 9
9/10/19


12 ΠΙΘΗΚΟΙ
12 MONKEYS
11/10/19


ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ
SPACE JAM
1/10/19


ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ 3
BACK TO THE FUTURE PART III
11/10/19


ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ...
LOVE ACTUALLY
11/10/19


ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
WHAT A GIRL WANTS
1/10/19


ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
A CINDERELLA STORY
1/10/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







08:00 [K8] ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 [K8] ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 [K] ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ (E)
14:00 [K] ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
17:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 [K8] ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:45 [K8] Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
20:00 [K8] Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 [K12] ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 [K16] FARGO - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:05 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
02:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
03:00 [K8] Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (E)
04:00 [K] ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
04:50 [K] ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ (E)
05:50 [K8] ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ








07:00 [K] SPIRIT (E)
07:30 [K] ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ (E)
08:00 [K8] Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΟΙΗΜΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
08:30 [K8] ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:30 [K8] ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (E)
10:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
11:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12:00
13:30 [K] SPIRIT (E)
14:00 [K] ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 [K] 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 [K8] ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 [K8] ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΦΤΩΧΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 [K8] Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 [K8] CLOSE UP - 2019 (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 [K12] ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 [K16] Η ΚΛΙΚΑ - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 [K12] ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ (ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ)
23:15 [K16] ΕΙΜΑΡΜΕΝΗ - ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
00:45 [K8] Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:30 [K16] Η ΚΛΙΚΑ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:20 [K12] ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
03:10
04:40 [K8] ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)




  




06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 Football Stories
01:30 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
02:30 Κάρμα (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 [K] Star News
15:50 [K8] Shopping Star
17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K12] Greece's Next Top Model 2
00:00 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 18ος Κ
02:00 [K16] The 100
04:00 [K16] Η Λέσχη Της Κομψής Αλητείας (The Riot Club)
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)








06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates
07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 [K] Ειδήσεις
13:00 [K8] Ελένη
15:30 [K8] Divided
16:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 [K8] Πάνω Κάτω
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 [K8] Σπίτι Είναι
21:50 [K12] Έρωτας Μετά
23:40 [K12] Μεσάνυχτα
01:10 [K12] Grey's Anatomy, XIII
02:10 [K12] 10η Εντολή, ΙΙΙ (Ε)
03:00 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
04:00 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης








06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Jack Reacher: Ποτέ Μη Γυρίζεις Πίσω (Jack Reacher: Never Go Back)
02:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
03:45 Guess My Age (Ε)
04:30 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)






07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 [K8] Ευτυχείτε
13:00 [K] Open News
14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
15:30 [K8] MacGyver - 2oς Κύκλος
16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 [K] Open News Στη Νοηματική
17:00 [K] Ο Παπατρέχας
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] Ένας Για Όλους
21:00 [K12] Αλεξίσφαιροι Ντετέκτιβ (Rush Hour 3)
23:00 [K16] Η Συναλλαγή (Catch 44)
01:00 [K16] Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:00 [K16] Criminal Minds - 7ος Κύκλος
03:00 [K16] 3 Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
05:30 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30







06:30 [K8] ΓΕΡΜΑΝΙΔΕΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ (E)
07:30 [K8] ΑΓΡΟWEEK (E)
08:30 [K8] ΔΙΑΛΟΓΟΣ (E)
09:00 [K8] ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
10:00 [K8] ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 [K8] ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 [K8] ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (E)
15:00 [K8] ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ (E)
16:30 [K8] ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 [K8] Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 [K8] ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
20:00 [K8] ΤΑ ΤΑΓΜΑΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΩΝ ΝΑΖΙ (E)
21:00 [K12] SALVATION - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 [K16] BABYLON BERLIN - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 [K16] ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:10 [K8] ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
02:00 [K8] ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 [K8] ΣΥΝ (E)
05:30 [K8] ΤΑ ΤΑΓΜΑΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΩΝ ΝΑΖΙ (E)






06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Rugrats
13:30 Nickelodeon Classics: Catdog
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies








09:00 [K8] ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 [K] ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
11:00 [K] ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 [K16] ΜΑΗΣ ΤΟΥ '68 - 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23:00 [K] ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
00:00 [K] ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
00:30 [K] ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

astyd

«Η ενέργεια αυτή πραγματοποιήθηκε εντός της περιοχής των Εξαρχείων για να καταστήσει σαφές ότι η συνέχιση της όξυνσης της κατασταλτικής πολιτικής του κράτους θα έχει και τις ανάλογες απαντήσεις», αναφέρει η ομάδα «Σύντροφοι, συντρόφισσες» που ανέλαβε την ευθύνη 

1
keros_nisia

Σε ισχύ το έκτακτο δελτίο καιρού - Ποιές περιοχές αναμένεται να επηρεαστούν σήμερα - H κακοκαιρία Βικτώρια θα «χτυπήσει» στην ανατολική Μακεδονία, τη Θράκη, τα νησιά του Ανατολικού Αιγαίου και τα Δωδεκάνησα

authaireta200

Χατζηδάκης στον ΘΕΜΑ 104,6: Δεν μπορεί να είμαστε ευρωπαϊκή κυβέρνηση και να ανεχόμαστε αιωνίως αυτό το μπάχαλο - Από τον Ιούνιο του 2020 και μετά, όποιος δεν έχει τακτοποιήσει το ακίνητό του θα καταβάλει 20% μεγαλύτερο πρόστιμο για τη νομιμοποίησή του - Προσαύξηση 5% ετησίως για όσους καθυστερούν περισσότερο

17