Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


14:45 Eurosport 1
Αγγλικό Όπεν
Σνούκερ

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ανόβερο - Ράιν Νέκαρ
Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

20:00 Novasports 4HD
Ζάλγκιρις - Ρεάλ Μαδρίτης
EuroLeague

20:00 Novasports 1HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι
EuroLeague

20:00 Eurosport 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ποδηλασία

20:45 Novasports 5HD
Φενέρμπαχτσε – Μπασκόνια
EuroLeague

20:45 Eurosport 1
Αγγλικό Όπεν
Σνούκερ

21:00 Novasports 3HD
Ελλάδα – Λετονία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μίνι Ποδοσφαίρου

21:30 Novasports 2HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Αρμάνι Μιλάνο
EuroLeague μπάσκετ

21:30 Novasports 1HD
Μπάγερν Μονάχου – Βιλερμπάν



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING WITH YOURSELF
18/10/19


ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΝΤΙΟΝ
RAISING DION
4/10/19


RHYTHM + FLOW
RHYTHM + FLOW
9/10/19


PRANK ENCOUNTERS: ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
PRANK ENCOUNTERS
25/10/19


ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED: SEASON 2
11/10/19


INSATIABLE
ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
Σεζόν 2
11/10/19


BABY
BABY
Σεζόν 2
18/10/19


LA CASA DE LAS FLORES
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
Σεζόν 2
18/10/19


POSE
ΠΟΖΑ
Σεζόν 2
30/10/19


Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
Σεζόν 2
25/10/19


BIG MOUTH
BIG MOUTH
Σεζόν 3
4/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΤΟ ΞΕΠΛΥΜΑ
THE LAUNDROMAT
18/10/19


ΤΡΑΥΜΑΤΑ
WOUNDS
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ


ΚΡΟΤΑΛΙΑΣ
RATTLESNAKE
25/10/19


EL CAMINO: ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ BREAKING BAD
EL CAMINO: A BREAKING BAD MOVIE
11/10/19


ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΧΟΡΤΑΡΙΑ
IN THE TALL GRASS
4/10/19


ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ
ELI
18/10/19


ΜΕ ΛΕΝΕ DOLEMITE
DOLEMITE IS MY NAME
25/10/19


ΤΟ ΚΑΤΑΓΜΑ
FRACTURED
11/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX


Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING UNDOCUMENTED
2/10/19


ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΟΥΓΚΑΡ ΛΑΝΤ
GHOSTS OF SUGAR LAND
16/10/19


ΠΡΩΙΝΟ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟ
BREAKFAST, LUNCH & DINNER
23/10/19


LITTLE MISS SUMO
LITTLE MISS SUMO
28/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΚΡΙΝΧΑΟΥΖ
GREENHOUSE ACADEMY
Σεζόν 3
25/10/19


ΚΑΡΜΕΝ ΣΑΝΤΙΕΓΚΟ
CARMEN SANDIEGO
Σεζόν 2
01/10/19


ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
SUPER MONSTERS
Σεζόν 3
4/10/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX


ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 4
10/10/19


BACK TO BASICS!


MAD MAX: O ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ
MAD MAX: FURY ROAD
1/10/19


ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ
A QUIET PLACE
12/10/19


ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ
THE CONJURING
1/10/19


Ο ΥΠΟΚΙΝΗΤΗΣ
INSIDE MAN
11/10/19


PEAKY BLINDERS
PEAKY BLINDERS
Σεζόν 5
4/10/19


ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΝΕΚΡΟΙ
THE WALKING DEAD
Σεζόν 9
9/10/19


12 ΠΙΘΗΚΟΙ
12 MONKEYS
11/10/19


ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ
SPACE JAM
1/10/19


ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ 3
BACK TO THE FUTURE PART III
11/10/19


ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ...
LOVE ACTUALLY
11/10/19


ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
WHAT A GIRL WANTS
1/10/19


ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
A CINDERELLA STORY
1/10/19




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:00 INFERNO (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΚΗΠΩΝ (E)
17:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:45 Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
20:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:10 ΤΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΕΝΙΟ ΚΟΥΜΠΙ (E)
23:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ (E)
01:00 Η ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΚΗΠΩΝ (E)
01:50 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (E)
02:50 Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (E)
03:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ





07:00 SPIRIT (E)
07:30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ (E)
08:00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
08:30
09:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ - 2016 (E)
10:00 Η ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΚΗΠΩΝ
11:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (E)
12:00 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
13:30 SPIRIT (E)
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 Η ΝΑΝΣΥ ΤΗΝ... ΨΩΝΙΣΕ! (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 FARGO - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 MIA TYXAIA ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
00:30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019) (E)
01:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
02:10 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:15 FARGO - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
03:15 ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Μην Ψαρώνεις - 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 The 2Night Show - 4ος Κύκλος
02:00 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
03:00 Κάρμα (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 [K] Star News
15:50 [K8] Shopping Star
17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K12] Wonder Woman
00:00 [K12] Τα Τελευταία 8 Λεπτά (Source Code)
01:45 [K18] Επιχείρηση Εξόντωσης (Elephant White)
03:30 [K8] Secret Origin: The Story Of DC Comics
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)






06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates
07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 [K] Ειδήσεις
13:00 [K8] Ελένη
15:30 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IΙ (Ε)
16:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 [K8] Πάνω Κάτω
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ
21:50 [K8] Κρατάς Μυστικό;
22:50 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
23:50 [K8] Αυτοψία
01:10 [K12] Grey's Anatomy, XIII
02:10 [K12] 10η Εντολή, ΙΙΙ (Ε)
03:00 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
04:00 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά
00:00 Αποτύπωμα
02:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
03:45 Guess My Age (Ε)
04:30 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Chicago P.D. (Ε)
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)






07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 [K8] Ευτυχείτε
13:00 [K] Open News
14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
15:30 [K8] MacGyver - 2oς Κύκλος
16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 [K] Open News Στη Νοηματική
17:00 [K] Ο Ρωμιός Έχει Φιλότιμο
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] Ένας Για Όλους
21:00 [K8] X-Factor
01:00 [K8] Celebrity Travel
02:00 [K16] Criminal Minds - 7ος Κύκλος
03:00 [K12] Abduction
05:00 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30








06:30 ΚΑΡΛΟΜΑΓΝΟΣ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΦΡΑΓΚΩΝ (E)
07:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ (E)
08:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ (E)
09:00 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (E)
15:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ (E)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
20:00 ΤΟ ΑΡΩΜΑ, Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ
21:00 SALVATION - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 MERCY STREET - Α ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:10 ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (E)





06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizzomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Nickelodeon Classics: Rugrats
13:30 Nickelodeon Classics: Catdog
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

astyd

«Η ενέργεια αυτή πραγματοποιήθηκε εντός της περιοχής των Εξαρχείων για να καταστήσει σαφές ότι η συνέχιση της όξυνσης της κατασταλτικής πολιτικής του κράτους θα έχει και τις ανάλογες απαντήσεις», αναφέρει η ομάδα «Σύντροφοι, συντρόφισσες» που ανέλαβε την ευθύνη 

keros_nisia

Σε ισχύ το έκτακτο δελτίο καιρού - Ποιές περιοχές αναμένεται να επηρεαστούν σήμερα - H κακοκαιρία Βικτώρια θα «χτυπήσει» στην ανατολική Μακεδονία, τη Θράκη, τα νησιά του Ανατολικού Αιγαίου και τα Δωδεκάνησα

authaireta200

Χατζηδάκης στον ΘΕΜΑ 104,6: Δεν μπορεί να είμαστε ευρωπαϊκή κυβέρνηση και να ανεχόμαστε αιωνίως αυτό το μπάχαλο - Από τον Ιούνιο του 2020 και μετά, όποιος δεν έχει τακτοποιήσει το ακίνητό του θα καταβάλει 20% μεγαλύτερο πρόστιμο για τη νομιμοποίησή του - Προσαύξηση 5% ετησίως για όσους καθυστερούν περισσότερο

16