Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

00:00
UEFA Champions League Show 2019-20 (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

19:00
UEFA Europa League Show 2019-20 (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

19:55
Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άρσεναλ (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

UEFA Europa League 2019-20 - Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: ΑΠΟΕΛ - F91 Ντουντελάνζ (Ζ)
COSMOTE SPORT 3 HD

Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Τράμπζονσπορ (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

Ποδόσφαιρο: Κλουζ - Λάτσιο (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

Ποδόσφαιρο: Σταντ Ρενναί - Σέλτικ (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD

Ποδόσφαιρο: Γκάραμπαγκ - Σεβίλη (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

22:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Αστάνα (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

UEFA Europa League 2019-20 - Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Μπασακσεχίρ (Ζ)
COSMOTE SPORT 3 HD

Ποδόσφαιρο: Ρέιντζερς - Φέγενορντ (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

Ποδόσφαιρο: Σλόβαν Μπρατισλάβα - Μπεσίκτας (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Wolfsberger AC (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD

Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Γιουνγκ Μπόις (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Μπράγκα (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (E)
17:00 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - B ΚΥΚΛΟΣ (E) (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
19:45 ΤΑ ΣΙΝΕMA ΤΟΥ KOΣΜΟΥ (E)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ (E)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΤΡΟΛΣ
01:20 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (E)
02:05 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - B ΚΥΚΛΟΣ (E) (E)
03:05 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΤΡΟΛΣ (E)
03:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
04:50 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
05:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ







07:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ (E)
07:30 OLD TOM (E)
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
08:30 TAKIS - ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΓΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (E)
09:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ - 2018 (E)
10:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ (E)
11:00 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:00 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
13:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ (E)
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 ΤΣΑΚΙΤΖΗΣ, Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΦΤΩΧΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (E)
22:00 TRUE DETECTIVE - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
23:00 ΦΙΛΟΙ Ή ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
00:45 42ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ - Τα δεκάλεπτα (M)
01:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (E)
02:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
03:30 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
05:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ (E)



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Elysium
00:00 Κώδικας Da Vinci
03:00 Κάρμα (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Οι Μαχητές Των Δρόμων 8 (The Fate Of The Furious)
00:00 Greece's Next Top Model 2 (Ε)
02:45 NCIS - 13ος Κύκλος
04:45 Human Target - 2ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
07:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc McStuffins: Toy Hospital)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Το Ανθρωπάκι
15:00 Το Σόι Σου, I (Ε)
15:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
16:30 Αστέρια Στην Άμμο
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου ΙV
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:50 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
22:50 Έρωτας Μετά (Ε)
00:30 Grey's Anatomy, XIΙ
01:30 Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
02:40 Πάνω Κάτω (Ε)
03:40 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Για Πάντα Φίλες, IΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:55 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 8 Λέξεις (Ε)
16:40 Ο Φτερωτός Θεός
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Guess My Age (Ε)
00:00 Boom (Ε)
01:00 Deadly Women
02:00 8 Λέξεις (Ε)
03:45 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Santa Diabla (Ε)
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Chicago P.D. (Ε)
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:00 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Η Ψεύτρα
18:55 Open News
20:00 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
21:00 X-Factor
22:50 Μέσα Στον Κυκλώνα (Into The Storm)
00:45 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
02:30 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
03:30 Destruction Los Angeles
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ (E)
08:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
09:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
19:40 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΛΤΑ ΑΞΙΟΥ - ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
20:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
21:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E)
21:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ 2019
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ
00:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E) (E)
01:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E) (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E) (E)
04:00 ΣΥΝ (E) (E)
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E) (E)
06:00 ΑΓΡΟWEEK (E)







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH



  



06:00 (Ε) ONE TALK
08:00 We'll meet again
09:00 The Traffickers
10:00 The Clinton Affair
11:00 Jamie's Super Food Family Classics
12:00 Antony Bourdain - No Reservations
13:00 The Seventies
14:00 ONE REPORT
16:00 ONE LINE
18:00 ONE DIRECT
20:00 BHMAGAZINO
20:30 ONE NEWS
21:30 ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
22:00 ONE TALK
00:00 Jericho
01:00 The Young Pope
02:00 (Ε) The Seventies
03:00 (Ε) Antony Bourdain - No Reservations
04:00 (Ε) ONE DIRECT
06:00 (Ε) ONE TALK






09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

Giorgos_Patoulis

Η Περιφέρεια, δια στόματος Γιώργου Πατούλη, έχει ζητήσει την παρέμβαση των δημάρχων προκειμένου να προχωρήσουν από τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου στην επιβολή προστίμων και κυρώσεων σε όσες περιπτώσεις διαπιστώνεται παρανομία