Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fopto-kakan

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


10:55 Eurosport 2
Προκριματικά Roland Garros
τένις

13:00 Eurosport 2
Προκριματικά Roland Garros
τένις

15:00 Eurosport 2
Προκριματικά Roland Garros
τένις

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός ATP 250 Λιόν
τένις

17:00 Eurosport 2
Προκριματικά Roland Garros
τένις

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός ATP 250 Λιον
τένις

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Τρίτος Τελικός Handball Premier

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Χίμκι
VTB United League

19:15 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέχεν – Ινγκολσταντ
Μπαράζ Bundesliga 2

22:05 Novasports 3HD
Αμιάν – Γκινγκάμπ
Ligue 1

22:05 Novasports 2HD
Καέν – Μπορντό
Ligue 1

22:05 Novasports 1HD
Νις – Μονακό
Ligue 1



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΔΙΛΛΗΜΑ
WHAT/ IF
Μέρος 1
24/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ
WHEN THEY SEE US
Σειρά μιας σεζόν
31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ
SHE'S GOTTA HAVE IT
Σεζόν 2
24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)
HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)
31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
GOOD GIRLS
Σεζόν 2
31/5/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ
THE PERFECTION
24/5/19


ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
ALWAYS BE MY MAYBE
31/5/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
16:15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
17:15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 CAKE
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 VIS A VIS (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
04:10 VIS A VIS (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
05:20 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ







07:00 SPIRIT (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
09:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
10:00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
11:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
12:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:30 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ
13:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΑΜΑΡΤΩΛΑ ΝΙΑΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
20:30 Η ΖΩΗ ΕΝ ΤΑΦΩ
21:00 Η ΖΩΗ ΕΝ ΤΑΦΩ
22:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
22:30 SKYFALL
22:45 SKYFALL
01:00 ΕΥΡΩΠΗ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ - DOC ON ΕΡΤ
01:20 ΕΥΡΩΠΗ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ - DOC ON ΕΡΤ
02:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
02:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
04:00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:20 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Εκλογές 2019
15:00 Rouk Zouk (Ε)
16:00 Εκλογές 2019
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
21:45 Ο Καλός, Ο Κακός Και Ο Διάσημος
02:00 Vice - 7ος Κύκλος
02:45 Έρωτες Εφηβείας. Μετά Βίας (Angus, Thongs And Perfect Snogging)
03:00 Κάρμα (Ε)
04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
04:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
05:15 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)




06:00 Christine - 4ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 2ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Ο Όλυμπος Έπεσε (Olympus Has Fallen)
23:30 The Town
02:00 Το Κορίτσι Με Το Τατουάζ (Millenium: The Girl With The Dragon Tattoo)
04:45 Ο Μπάτσος Της Μαμάς (Stop! Or My Mom Will Shoot)
06:00 Beyblade Burst







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Καβαλάρης Των FM Stereo
15:10 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Ελληνικό Όραμα
16:00 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: ΑΚΚΕΛ
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙI (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Ζητείται Ψεύτης
23:45 Φως Στο Τούνελ, VII
01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:10 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
03:00 Beauty & The Beast, Ι
03:10 Beauty And The Beast, I
03:50 Beauty and the Beast - Κύκλος 1
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
🔍Τηλεαγορά
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love Gala
16:00 Ξένη ταινία
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Η Ελληνική Χρεοκοπία - Μέρος 6ο
21:50 Ευρωεκλογές 2019
00:00 American Psycho
01:00 WWE Raw
02:15 After Dark (Ε)
03:15 Dot. (Ε)
04:00 Dark Minds - 1ος Κύκλος
04:15 Food Ν' Friends (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Καλημέρα






06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Sleepless In Seatle
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Τρίλεπτα Των Κομμάτων
13:55 Η Ευρώπη Για Μένα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Αχ Και Να ΄Μουν Άντρας
18:55 Open News
20:45 Ασκήσεις Ηρεμίας (Anger Management)
23:00 Ο Τιμωρός (A Man Apart)
23:15 Ο Τιμωρός (A Man Apart)
01:15 Criminal Minds - 12ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 12ος Κύκλος
02:15 Scary Movie 3
02:30 Scary Movie 3
03:45 Για Την Παρέα (Ε)
04:00 Για Την Παρέα (Ε)






06:30 ΚΟΛΛΑΤΟΣ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ-ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (23/5)
07:15 ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (23/5)
08:00 ΟΜΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗ ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (23/5)
08:15 ΟΜΙΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (23/5)
09:00 ΟΜΙΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (23/5)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ Δ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ (24/5)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΡΑΜΑ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ (24/5)
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ (24/5)
17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
19:15 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
19:30 ΟΜΙΛΙΑ ΦΩΦΗΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21:00 ΜΠΑΝΓΚΟΚ, Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
21:55 ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Η ΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΣΤΙΧΩΝ
01:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00 ΜΠΑΝΓΚΟΚ, Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
06:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ






06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 DANNY PHANTOM
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
23:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
23:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:15 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
🔍Κωμική σειρά
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ''ΜΑΧΗ'' ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
11:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
13:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
16:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
17:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
18:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:30 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΕΓΓΟΣ: ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
20:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
22:00 ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

Giorgos_Patoulis

Η Περιφέρεια, δια στόματος Γιώργου Πατούλη, έχει ζητήσει την παρέμβαση των δημάρχων προκειμένου να προχωρήσουν από τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου στην επιβολή προστίμων και κυρώσεων σε όσες περιπτώσεις διαπιστώνεται παρανομία