Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:30 ΕΡΤ Sports HD
Καλλιτεχνικό πατινάζ
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαϊτάμα

10:30 Eurosport 1
Καλλιτεχνικό πατινάζ
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαϊτάμα

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Όρενμπουργκ – Ανζέ ETTU
Champions League, πινγκ πονγκ

15:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα
Άλμα με σκι

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Δάφνη - Νίκη Λευκάδας
Κύπελλο Γυναικών, μπάσκετ

16:30 Eurosport 2
Bredene Koksijde Classic,
Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Miami Open
Κυρίως ταμπλό, τένις

17:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Δίαθλο

18:00 Novasports 1HD
Ούνικς Καζάν – Βαλένθια
Eurocup

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βουλγαρία – Μαυροβούνιο
Προκριματικά Euro 2020

19:00 Novasports 2HD
Χίμκι - Μακάμπι Τελ Αβίβ
EuroLeague

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Κύπελλο Γυναικών, μπάσκετ

19:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ
Σκι ανώμαλου δρόμου

20:00 Novasports 4HD
Ζάλγκιρις – Νταρουσάφακα
EuroLeague

21:00 Novasports 3HD
Ανδόρα - Άλμπα Βερολίνου
Eurocup

21:30 Novasports 2HD
Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης
EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Αγγλία – Τσεχία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μολδαβία – Γαλλία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Αλβανία – Τουρκία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Πορτογαλία – Ουκρανία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Ανδόρρα – Ισλανδία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Λουξεμβούργο – Λιθουανία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 Novasports 1HD
Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
EuroLeague

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Oregon – Wisconsin NCAA




ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Η Δίαιτα της Σάντα Κλαρίτα: Σεζόν 3 (29/03/2019)

Το πιο Όμορφο Πράγμα (22/03/2019)



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

The Dirt: Οι Mötley Crüe Εξομολογούνται (22/03/2019)

Τελική Ενέδρα (29/03/2019)


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX


Ο Θρύλος του Νησιού της Κοκαΐνης (29/03/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Colorforms: Αυτοκόλλητοι με τον Τσάρλι (22/03/2019)




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:50 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 RABID DOGS / ENRAGES
02:05 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:05 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
04:35 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ
05:25 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
05:50 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY






06:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ
07:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 CAROUSEL
08:30 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
09:30 ΔΡΟΜΟΙ
10:30 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:30 ΕΡΤ REPORT
13:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
15:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ι΄ ΚΥΚΛΟΣ)
16:00 Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΕ ΣΕΝΑ
17:20 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
18:30 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
19:00 Β' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ
21:00 ΚΟΥΜΠΑ: ΜΙΑ ΖΕΒΡΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
00:45 ΝΟΣΤΑΛΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΦΩΣ (DOC ON ΕΡΤ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:30 GREAT MYSTERIES AND MYTHS OF THE 20th CENTURY
03:00 ΔΡΟΜΟΙ
04:00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
05:00 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
06:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Σουλεϊμάρκ Ο Μεγαλοπρεπής
00:45 Το Κορίτσι Του Μπέβερλυ Χιλς (Clueless)
02:15 Vice - 7ος Κύκλος
02:45 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
03:15 Κάρμα (Ε)
03:45 Εγκλήματα (Ε)
04:15 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 Κάντο Όπως Οι Άλλες (Bring It On: In It To Win It)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
15:45 Keep Running
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 3oς Κύκλος
22:50 Non - Stop
01:00 MasterChef - 3oς Κύκλος (Ε)
02:00 Scorpion King 3: Μάχη Για Τη Λύτρωση (Scorpion King 3: Battle For Redemption)
03:00 Το Τρελό Θηριοτροφείο Πάει Διακοπές Στην Ευρώπη (National Lampoon's European Vac
04:15 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
06:00 Dinotrux





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Μια Τρελή Τρελή Σαραντάρα
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, III (Ε)
21:40 Ρατατούης (Ratatouille)
23:45 Φως Στο Τούνελ, VII
00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:30 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
03:30 Kourtney & Kim Take New York, I
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, IV (Ε)
05:10 Εικόνες
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Power Of Love Gala
00:30 After Dark
01:00 WWE - Raw
01:15 WWE Raw
02:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
03:15 Facing Evil - 2ος Κύκλος
03:45 Μαύρη Θάλασσα (Ε)
04:15 Food Ν' Friends (Ε)
04:45 Μαζί Σου (Ε)
05:15 Happy traveller
06:00 Καλημέρα








06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire (Ε)
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Scandal
21:00 The Angriest Man In Brooklyn
23:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)






07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Ο Τρελός Τα 'Χει 400
18:55 Open News
20:00 Η Ζωή Του Πι (Life Of Pi)
22:45 Ου Φονεύσεις (Ε)
23:45 Criminal Minds - 11ος Κύκλος
00:30 Έξι Σφαίρες (Six Bullets)
00:45 Criminal Minds - 11ος Κύκλος
01:45 Το Κόλπο (Heist)
02:45 Ένταση (Heat)
04:00 Για Την Παρέα (Ε)
06:00 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει







06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Α’ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ
20:00 8 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΗ ΡΩΜΗ
21:00 Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Η ΖΩΗ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
01:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Tου Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 iCarly
02:40 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:05 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh



09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
21:00 ΤΖΕΣΕ ΟΟΥΕΝΣ-ΛΟΥΤΖ ΛΟΝΓΚ: ΜΙΑ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΦΙΛΙΑ
22:00 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΗΝ ΚΛΑΙΤΕ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης