Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-kana1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

12:00
Eurosport 1
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Ημιτελικοί

19:00
Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ - Μακάμπι
EuroLeague

20:00
Novasports 4HD
Μπούντουτσνοστ - Νταρουσάφακα
EuroLeague

21:30
Novasports 5HD
Μπασκόνια - Γκραν Κανάρια
EuroLeague

21:30
Novasports 3HD
Μπάγερν - Αρμάνι
EuroLeague

21:45
Novasports 24 HD
Λιντς - Ντέρμπι
Championship

21:45
Novasports 2HD
Λιόν - Ρεμς
Πρωτάθλημα Γαλλίας

22:00
Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός
EuroLeague

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγεκάνο-Θέλτα
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΕΞΟΥΑΛΙΚH ΑΓΩΓH
SEX EDUCATION
11/01/19

ΓΚΡΕΪΣ ΚΑΙ ΦΡAΝΚΙ
GRACE AND FRANKIE
Σεζόν 5
18/01/19

ΠΑΛΙOI ΣΥΜΦΟΙΤΗΤEΣ
FRIENDS FROM COLLEGE
Σεζόν 2
11/01/19

Η ΑΧΤYΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ 4B
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT 4B
25/01/19

Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΓΗΣ
BLACK EARTH RISING
25/01/19

ΤΙΤAΝΕΣ
TITANS
11/01/19

ΤΟ ΒΑΣIΛΕΙΟ
KINGDOM
25/01/19

ΠOΖΑ
POSE
31/01/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

H ΤΕΛΙΚH ΕΚΔIΚΗΣΗ
REVENGER
15/01/19

ΚΟΝΤΑ
CLOSE
18/01/19

ΙΩ
IO
18/01/19

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΛΙΟ
THE LAST LAUGH
11/01/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

REMASTERED: ΣΦΑΓΗ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΧΙΛΗΣ
REMASTERED: MASSACRE AT THE STADIUM
11/01/19

THE TED BUNDY TAPES
CONVERSATIONS WITH A KILLER: THE TED BUNDY TAPES 24/01/19

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ: ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΙ
STAR TREK: DISCOVERY
Σεζόν 2
Από 18/01/19 και κάθε Παρασκεύη

HYGGE ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

AMERICAN CRIME STORY
AMERICAN CRIME STORY: THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE
18/01/19

LIFE
LIFE
31/01/19

SERENITY
SERENITY
26/01/19

Ο ΣΚΟΤ ΠΙΛΓΚΡΙΜ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ 7 ΠΡΩΗΝ
SCOTT PILGRIM VS. THE WORLD
18/01/19

THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 6
Από 06/01/19 και κάθε Κυριακή

FAMILY GUY
FAMILY GUY
Σεζόν 12 - 16
18/01/19


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 AMERICAN TITANS
19:15 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:30 AMERICAN TITANS
02:30 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
05:45 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ





06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
09:00 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
10:00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ
11:30 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ
18:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΡΔΙΑ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΒΕΡΟΛΙΝΟ, ΑΝΤΙΟ - Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:20 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:10 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:10 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
23:45 Million Dollar Baby
02:30 Vice Specials - 6ος Κύκλος (Ε)
03:30 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
04:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 2ος Κύκλος
22:50 Το Χρέος (The Debt)
01:15 Ο Τελευταίος Επιζών (The Condemned)
03:30 Person Of Interest - 4ος Κύκλος
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Αστέρας Ραχούλας (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Πατέρα Κάτσε Φρόνιμα
23:00 Grey's Anatomy, XIV
00:50 World Party, III (Ε)
02:00 10η Εντολή, Ι (Ε)
03:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, X (Keeping Up With The Kardashians, X)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, II (Ε)
06:00 TV Mall






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love Gala
00:45 Deadly Women
01:45 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
02:45 My Style Rocks (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Καλημέρα




06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Δημοπρασίες
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Reina De Corazones) (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Reina De Corazones)
17:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)




07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Ποιος Ρωτάει;
17:45 Open News Στη Νοηματική
18:00 Top Story
19:00 Open News
20:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
21:00 Για Πάντα Παιδιά
22:00 Project Runway
00:00 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:00 Για Την Παρέα (Ε)
03:30 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει






06:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΤ3
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ [Breaking Free]
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΤ3
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΤ3
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
20:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΒΡΩΜΙΚΟ ΧΡΗΜΑ [DIRTY DOLLARS INC]
00:00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ
01:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΤ3
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
06:00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΒΟΥΝΟ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 VICTORIOUS
23:30 VICTORIOUS
00:00 VICTORIOUS
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 DRAKE AND JOSH
01:50 BIG TIME RUSH
02:15 BIG TIME RUSH
02:40 BIG TIME RUSH
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45 SUPAH NINJAS
05:10 SUPAH NINJAS
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΛΟΣ ΟΛΒΙΔΑΔΟΣ
23:30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης