Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
FOX Sports
UMass - Providence
NCAA College Basketball

04:30
FOX Sports
TCU - USC
NCAA College Basketball

04:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Milwaukee Bucks-Golden State Warriors
NBA Regular Season

10:15
Eurosport 2
Σκι ανώμαλου δρόμου
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπαϊτοστόλεν

10:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ' Ιζέρ

12:00
Eurosport 2
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο St Moritz

12:30
Eurosport 2
Ελεύθερο σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ Τορέν

14:00
ΕΡΤ2
Εθνικός - Παλαιό Φάληρο
Α1 πόλο ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντάρμσταντ-Ίνγκολσταντ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Αλαβές
LaLiga Santander

14:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Γαλατάσαραϊ-Μπάνβιτ
TBF Basketball Super League

15:00
Eurosport 2
Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα
Σνούκερ

15:00
ΕΡΤ3
Εργοτέλης - ΑΟ Κασσιόπη
Football League

15:30
ΕΡΤ2
Λαύριο - ΠΑΟΚ
Basket League

15:30
ΕΡΤ2
Ήφαιστος - Προμηθέας
Basket League

15:30
ΕΡΤ2
Πανιώνιος - Κολοσσός
Basket League

16:00
Novasports 2HD
Νάπολι - Φροζινόνε
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ζενίτ-Ούνικς Καζάν
VTB United League

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Φράιμπουργκ-Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπάγερν Μονάχου-Νυρεμβέργη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Σάλκε-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
Eurosport 1
Άλμα με σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο

17:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ
Premier League

17:00
Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Μονπελιέ
Ligue 1

17:00
Novasports 4HD
Μπέρμιγχαμ - Μπρίστολ Σίτι
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια-Σεβίλη
LaLiga Santander

17:15
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

17:30
ΕΡΤ2
Άρης - ΑΕΚ
Basket League

18:00
Novasports 5HD
Αντμίρα - Σάλτσμπουργκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Βαλένθια-Ανδόρα
ACB Liga Endesa

19:00
Eurosport 1
Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι
Λουτζ

19:00
Novasports 3HD
Κάλιαρι - Ρόμα
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Θέλτα
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

19:30
Novasports 2HD
ΑΕΚ - Λαμία
Super League

19:30
Novasports 1HD
Ρέντινγκ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

20:00
FOX Sports
Flyers - Sabres
NHL

20:45
Novasports 4HD
Τσβόλε - Άγιαξ
Eredivisie

21:00
Eurosport 1
Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα
Σνούκερ

21:30
Novasports 1HD
Λάτσιο - Σαμπντόρια
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Λέστερ-Τότεναμ
Premier League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

21:50
Eurosport 2
Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι
Λουτζ

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βιτόρια Σετούμπαλ-Μπενφίκα
Liga NOS

23:00
FOX Sports
Houston - Oklahoma State
NCAA College Basketball


NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΣΥ
YOU
26/12/18

ΧΑΚΑΝ: Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ
THE PROTECTOR
14/12/18

ΦΟΝΙΚΟ ΒΟΥΝΟ
MURDER MOUNTAIN
28/12/18

ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΑΙΜΟΝΩΝ
DIABLERO
21/12/18

TERRACE HOUSE: ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
TERRACE HOUSE: OPENING NEW DOORS
Μέρος 5
18/12/18

ΜΙΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
FULLER HOUSE
Σεζόν 4
14/12/18

ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
TRAVELERS
Σεζόν 3
14/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΟΜΑ
ROMA
14/12/18

ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ
BIRD BOX
21/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ
THE INNOCENT MAN
14/12/18

ΜΠΡΟΥΣ ΣΠΡΙΝΓΚΣΤΙΝ ΣΤΟ
ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ
SPRINGSTEEN ON BROADWAY
16/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΑΛΕΞΑ ΚΑΙ ΚΕΪΤΙ
ALEXA & KATIE
Σεζόν 2
26/12/18

ΤΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ
MONA LISA SMILE
19/12/18

LOVING
LOVING
26/12/18

ΔΙΧΑΣΜΕΝΟΣ
SPLIT
11/12/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17:50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:00 ΔΙΑΛΟΓΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ
19:00 ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ
20:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 CAROL (ή THE PRICE OF SALT) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:10 ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
01:30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:10 ΔΙΑΛΟΓΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ
04:10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:05 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
05:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ




06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
09:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 ΟΛΙ : ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΒΥΘΟ
10:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
11:00 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
11:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
15:30 BASKET LEAGUE SHOW / ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ, ΛΑΥΡΙΟ - ΠΑΟΚ & ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ
17:30 BASKET LEAGUE : AΡΗΣ - ΑΕΚ
19:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΤΗΣ ΚΑΙ ΕΡΗΜΟΣΠΙΤΗΣ
22:30 LIMBO -μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 21ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ
23:55 ΖΟΖΕΦΙΝ ΜΠΕΙΚΕΡ, ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΔΩΛΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:45 LIMBO -μικροΦΙΛΜ
04:15 ΖΟΖΕΦΙΝ ΜΠΕΙΚΕΡ, ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΔΩΛΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania
14:00 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο2
16:00 Beat Buzzer (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
00:45 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο2
02:45 Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)
03:00 Vice - 7ος Κύκλος
03:45 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
04:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
04:45 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)




06:15 The Land Before Time
06:45 Dragons: Οι Φύλακες Του Μπερκ (Dragons: Defenders Of Berk)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Fairytopia - Α' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 Tom & Jerry Show
13:10 MasterChef Junior (Ε)
13:20 MasterChef Junior
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
17:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 To Μυστικό Της Ανταλαϊν (The Age Of Adaline)
19:55 Star News
21:00 Scooby Doo! Haunted Holidays
21:30 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης (Penguins Of Madagascar)
23:30 Οι Μπάτσοι Της Συμφοράς (Cop Out)
01:45 Η Μηχανή Του Χρόνου (The Time Machine)
02:15 Νεκρική Σιγή (Dead Silence)
03:45 Ο Πρίγκιπας Της Αιγύπτου (The Prince Of Egypt)
04:00 Elvis: That's The Way It Is




06:00 TV Mall
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Kitchen Lab
18:00 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
22:00 Η Αρχόντισσα Και Ο Αλήτης
00:30 Checkpoint Alpha, V
01:00 Η Αρχόντισσα Και Ο Αλήτης
02:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:30 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Καλά να πάθεις - 1ος κύκλος
05:15 Καλά Να Πάθεις (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Θαλασσόλυκοι
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Happy Traveller (Ε)
00:45 Θαλασσόλυκοι (Ε)
01:30 The Alphas - 2ος Κύκλος
01:45 The Alphas - 2ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
02:45 Dark Minds - 2ος Κύκλος
03:45 Dot. (Ε)
04:30 Food Ν' Friends (Ε)
05:15 Happy Traveller (Ε)
05:30 Ακραίως
06:00 Καλημέρα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Έρωτας (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Έρωτας (Ε)
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top Gear: Extra Gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Top Gear
18:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Ταινία
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 Ταινία (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Παιδιά Από Σπίτι
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Οι Θαλασσιές Οι Χάντρες
19:00 Open News
20:00 Celebrity Travel
21:00 Η Αλίκη Μέσα Από Τον Καθρέφτη (Alice Through The Looking Glass)
23:15 Η Απόδραση (Everly)
01:00 Ο Κύριος Και Η Κυρία Σμιθ (Mr And Mrs Smith)
03:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει




06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
07:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
08:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ VERBIER 2015
09:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:30 ΑΓΡΟWEEK
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ
18:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
19:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
20:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΟΥΝ
00:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
03:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ
04:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
05:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
06:00 ΑΓΡΟWEEK




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 iCarly
23:30 iCarly
00:00 iCarly
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 True Jackson
02:15 True Jackson
02:40 True Jackson
03:05 The Thundermans
03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh



 
09:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
20:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΧΑΛΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ
23:30 ΧΟΡΟΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

pikoulos0

Νεκρός ανασύρθηκε, μέσα από το αυτοκίνητό του, με το οποίο έπεσε στο λιμάνι της Μυτιλήνης, ο 83χρονος Αντώνης Πίκουλος, επίτιμος πρόεδρος της Ένωσης Τουριστικών Πρακτόρων Λέσβου και ιστορικός πρόεδρος της «Χορωδίας Μυτιλήνης» - Πώς συνέβη η τραγωδία

3