Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

13:00
Eurosport 2
Ελεύθερο σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ Τορέν

15:00
Eurosport 2
Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα

18:45
Eurosport 1
Άλμα με σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Titisee Neustadt

19:30
Novasports 4HD
Αναντολού Εφές - Ρεάλ Μαδρίτης
EuroLeague

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο-Πάντερμπορν
Bundesliga

20:00
Eurosport 1
Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι
Λουτζ

20:00
Eurosport 2
Ελεύθερο σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Κάπερ

21:15
Eurosport 1
Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα

21:30
Novasports 3HD
Μπασκόνια - ΤΣΣΚΑ
EuroLeague

21:30
Novasports 2HD
Γιουβέντους - Ίντερ
Serie A

21:30
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Φενέρμπαχτσε
EuroLeague

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

21:45
Eurosport 2
Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι
Λουτζ

21:45
Novasports 24 HD
Αϊντχόφεν - Εξέλσιορ
Eredivisie

21:45
Novasports 4HD
Μονακό - Νις
Ligue 1

22:00
Novasports 5HD
Γουέστ Μπρόμιτς - Άστον Βίλα
Championship

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές-Χετάφε
LaLiga Santander

22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο-Πορτιμονένσε
Liga NOS


NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΣΥ
YOU
26/12/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!
NAILED IT! HOLIDAY!
7/12/18

ΕΡΩΤΑΣ ΒΑΣΕΙ ΣΧΕΔΙΟΥ
PLAN COEUR
7/12/18

ΧΑΚΑΝ: Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ
THE PROTECTOR
14/12/18

ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
DOGS OF BERLIN
7/12/18

ΦΟΝΙΚΟ ΒΟΥΝΟ
MURDER MOUNTAIN
28/12/18

ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΑΙΜΟΝΩΝ
DIABLERO
21/12/18

Ο ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΣ
EL RECLUSO
7/12/18

ΠΑΪΝ ΓΚΑΠ
PINE GAP
7/12/18

TERRACE HOUSE: ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
TERRACE HOUSE: OPENING NEW DOORS
Μέρος 5
18/12/18

ΜΙΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
FULLER HOUSE
Σεζόν 4
14/12/18

ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
TRAVELERS
Σεζόν 3
14/12/18

ΤΟ ΡΑΝΤΣΟ
THE RANCH
Μέρος 6
7/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΟΜΑ
ROMA
14/12/18

ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ
BIRD BOX
21/12/18

ΜΟΓΛΗΣ: Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
MOWGLI: LEGEND OF THE JUNGLE
7/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ
THE INNOCENT MAN
14/12/18

REMASTERED: Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜ ΜΑΣΤΕΡ ΤΖΕΙ
REMASTERED: WHO KILLED JAM MASTER JAY?
7/12/18

ΜΠΡΟΥΣ ΣΠΡΙΝΓΚΣΤΙΝ ΣΤΟ
ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ
SPRINGSTEEN ON BROADWAY
16/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ AΣΤΕΡΙ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ
SUPER MONSTERS AND THE WISH STAR
7/12/18

ΑΛΕΞΑ ΚΑΙ ΚΕΪΤΙ
ALEXA & KATIE
Σεζόν 2
26/12/18

ΤΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ
BRIDGET JONES: THE EDGE OF REASON
7/12/18

ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ
BRIDGET JONES'S BABY
7/12/18

ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ
BRIDGET JONES'S DIARY
7/12/18

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ
MONA LISA SMILE
19/12/18

LOVING
LOVING
26/12/18

ΜΑΜΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ
BABY MAMA
7/12/18

ΔΙΧΑΣΜΕΝΟΣ
SPLIT
11/12/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΛΕΜΟ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ
19:15 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:30 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΛΕΜΟ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ
02:30 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
05:45 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ







06:15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
08:30 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
09:00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΟΣ
18:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΑΝΑΜΕΣΑ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 21ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ
23:55 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΙΘΑΚΗ
01:45 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
03:15 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
04:15 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
05:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ




  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:55 G Tech Trends
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Η Επιστροφή (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Έγκλημα Και Πάθος
00:30 Vice Specials - 7ος Κύκλος
01:30 Εγκλήματα (Ε)
02:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:50 Η Αρπαγή 2 (Taken 2)
00:45 Φλεγόμενη Γη (Fire Down Below)
03:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
04:00 Πατς Άνταμς: Γιατρός Μάλαμα (Patch Adams)









06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:20 Μαλλιά Κουβάρια (Tangled)
23:20 Φως Στο Τούνελ
02:20 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
03:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
04:20 Deal, III (Ε)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, II (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks Gala
01:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
02:30 Dark Minds - 2ος Κύκλος
03:30 Facing Evil
04:30 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Έρωτας
10:00 Έρωτας
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:30 Ποιος Ρωτάει;
17:30 Open News Στη Νοηματική
17:45 Top Story
19:00 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1ος Κύκλος
21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
22:00 Project Runway - 1ος Κύκλος
00:00 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
02:00 Το Απόλυτο Παιχνίδι (Runner Runner)
03:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει




06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
08:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΜΑΝΟΝ ΛΕΣΚΩ
00:45 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
01:15 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:15 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
Παιδική σειρά
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 VICTORIOUS
23:30 VICTORIOUS
00:00 VICTORIOUS
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 DRAKE AND JOSH
01:50 BIG TIME RUSH
02:15 BIG TIME RUSH
02:40 BIG TIME RUSH
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45 SUPAH NINJAS
05:10 SUPAH NINJAS
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH




 
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 Ο ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
00:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

asty54

 Ο 46χρονος οδηγούσε επικίνδυνα πίσω από το όχημα αστυνομικού - Οταν ο τελευταίος του υπέδειξε να ηρεμήσει, ο 46χρονος έκανε χρήση ηχητικής σειρήνας και έκανε νόημα στον άλλο οδηγό να σταματήσει για έλεγχο

ieronimos1

«Η πίστη μας, ο Χριστιανισμός μας, πέρα από όλα τα πνευματικά μηνύματα που στέλνει στις καρδιές μας δημιουργεί πολιτισμό», δήλωσε ο Αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος κατά τη διάρκεια εκδήλωσης του Ιδρύματος Βυζαντινής και Παραδοσιακής Μουσικής της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών

asthenofo_main01

Το περιστατικό συνέβη μέσα στο σπίτι του 6χρονου - Οι πρώτες πληροφορίες ανέφεραν ότι το παιδί είχε πεθάνει, ωστόσο, σύμφωνα με νεώτερη ενημέρωση, οι διασώστες το επανέφεραν στη ζωή - Νοσηλεύεται διασωληνωμένο και με μηχανική υποστήριξη της αναπνοής στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του νοσοκομείου Παίδων

17