Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


12:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης-Αμβούργο Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ-Λίβερπουλ Premier League

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA Κατατακτήριες Δοκιμές

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νυρεμβέργη-Μάιντς Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ-Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ Bundesliga

17:00 Novasports 2HD Γουέστ Μπρόμιτς – Στόουκ Championship

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Μπόρνμουθ Premier League

18:00 Novasports 1HD Νιμ - Παρί Σ.Ζ. Πρωτάθλημα Γαλλίας

19:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Ίντερ Campionato

19:00 Eurosport 1 US Open 6η ημέρα, Νέα Υόρκη

19:15 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός – Λαμία Super League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι-Νιούκαστλ Premier League

20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Βίλεμ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Novasports 3HD Στρασμπούρ – Ναντ Πρωτάθλημα Γαλλίας

21:30 Novasports 2HD Πάρμα – Γιουβέντους Campionato

21:30 ΕΡΤ1 Ατρόμητος – Ξάνθη Super League

21:30 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ Super League

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Λεγανές LaLiga Santander

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB


ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4


YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
06:55 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
09:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
10:15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 NOTHING ON EARTH
13:30 UN CONDOR
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΕΡΤ REPORT
17:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ - 28 EUROPE
18:00 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
18:30 PRE GAME - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE
19:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
21:15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
23:30 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:10 ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΤΙΚΕΤΕΣ
02:10 ΕΡΤ REPORT
03:10 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ - 28 EUROPE
04:00 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
04:10 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
04:25 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ





06:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
08:25 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:50 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
10:10 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
10:40 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
11:40 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΠΕΡΕΖ
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 CLOSE UP
18:00 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
19:00 JUST MARRIED
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - ΡΕΜΠΕΤΙΚΟΙ & ΛΑΪΚΟΙ ΔΡΟΜΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 SOUNDBREAKING
00:40 CLOSE UP
01:40 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
02:40 JUST MARRIED
03:40 SOUNDBREAKING
04:40 SELFIE
05:40 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  


06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
Ρομαντική κωμωδία, ελληνικής παραγωγής 2007-2008.
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
14:35 Εκείνες κι Εγώ
15:30 40 Κύματα (Ε)
16:30 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Κουκλίτσα Με Τα Ροζ (Pretty In Pink)
20:00 Ant1 News
21:00 Γάμος Αλα Ελληνικά
23:15 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
01:00 Κόσμος Και Κοσμάκης
01:15 Vice
02:00 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
02:15 Entourage
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Tα Φιλαράκια (Ε)
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας - κύκλος 1
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)




06:00 Λένη (Ε)
06:20 Λένη
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:40 Με τα παντελόνια κάτω
16:30 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:10 Safe Sex (Ε)
23:50 Safe sex
00:30 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:40 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
00:50 Ίχνη
01:20 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα
02:50 Στους 31 Δρόμους (Ε)
03:00 Στους 31 Δρόμους (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ο μεγάλος θυμός
04:00 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:30 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
04:50 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:30 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη και ουρανός




06:15 The Land Before Time
06:45 Dinotrux
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Timmy Time
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:00 Ben And Holly
09:30 Bobby And Bill
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:50 The Garfield Show
11:20 Η Barbie Και Οι Τρεις Σωματοφύλακες (Barbie And The Three Musketeers) -A' Mέρος.
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
18:15 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:45 Two And A Half Men - 11ος Κύκλος
19:20 Two and a Half Men - season 11
19:55 Star News
21:00 Η Νanny Mcphee Και Ο Μεγάλος Σαματάς (Nanny Mcphee Returns)
23:15 Να Ζήσουμε Να Τον Θυμόμαστε (This Is Where I Leave You)
01:00 Ζευγάρια Στα Βαθιά (Couples Retreat)
01:30 Κυνηγώντας Το Μaverick (Chasing Mavericks)
03:15 Ομάδα NCIS
03:30 Οι Υποψήφιοι (The Campaign)
04:00 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
05:00 Traction (Ε)




06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
09:00 Μυστικά και Λάθη - κύκλος 1
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, IV (Ε)
15:50 Καμικάζι Αγάπη Μου
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Η Κυρά Μας Η Μαμή
23:15 Τα Φαντάσματα Των Πρώην (Ghosts Of Girlfriends Past)
00:30 Be Cool
01:15 Mystic Pizza
01:25 Mystic Pizza
02:10 Εγώ και το... πουλί μου
02:40 10η Εντολή, Ι (Ε)
03:30 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:40 Ο Τελευταίος Άντρας
03:50 Φύγε εσύ, Έλα εσύ
04:10 Φύγε εσύ, Έλα εσύ
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, I (Ε)
05:20 Εικόνες
05:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)




06:00 Καλημέρα
10:00 Ενημερωτική Εκπομπή
Ενημερωτική εκπομπή
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Γοργόνες Και Μάγκες
16:15 It's Your Life
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
01:15 Μαριχουάνα Στοπ
02:00 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
03:00 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
03:45 Happy Traveller (Ε)
04:45 It's Your Life (Ε)
05:30 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Δημοπρασίες
11:00 Δημοπρασίες
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:30 Vivere (Ε)
14:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Δημοπρασίες
16:00 Δημοπρασίες
17:00 Δημοπρασίες
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
23:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Close Up (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά Από Σπίτι
14:30 E News
14:45 Η Συνταγή Της Καταστροφής (Recipe For Disaster)
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Απίθανος
18:55 Live News Weekend
20:00 Διακοπές Στην Αίγινα
22:00 The Music Of Silence
00:00 Ναυάγιο Στην Παράνοια (Τriangle)
00:25 Ματωμένοι Δρόμοι (Streets Of Blood)
02:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:25 Έξυπνη Ζωή (Ε)
03:10 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
03:15 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος






06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
09:00 ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΡΗΝΟΥ
10:30 ΑΓΡΟWEEK
11:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
11:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
17:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
18:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ: Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ
01:00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
02:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
Παιδική σειρά
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: WINX
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ : ΣΧΕΔΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ
18:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 Η ΤΕΛΕΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kiparisia_paidia_main

Τα τρία αγόρια έφυγαν από το σχολείο μετά την πρώτη ώρα - Πήγαιναν προς τα Φιλιατρά με το αυτοκίνητο του πατέρα του ενός που είχαν πάρει κρυφά - Ήταν αθλητές της ποδοσφαιρικής ομάδας στον Αθλητικό Όμιλο Κυπαρισσίας και θεωρούνταν ταλέντα