Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μεγάλη Βρετανία
1ες ελεύθερες δοκιμές

13:30
Novasports 3HD
Wimbledon

15:00
Novasports 2HD
Wimbledon

15:00
Novasports 1HD
Wimbledon

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μεγάλη Βρετανία
2ες ελεύθερες δοκιμές

17:00
ΕΡΤ1
Ουρουγουάη - Γαλλία
Παγκόσμιο κύπελλο - Προημιτελικά

17:00
Eurosport 1
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ18
Györ, Hungary

21:00
ΕΡΤ1
Βραζιλία - Βέλγιο
Παγκόσμιο κύπελλο - Προημιτελικά



Οι ταινίες της ημέρας

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΕΥΤΗΣ
STAR, 21.00

Tο κλασικό έργο του Δημήτρη Ψαθά ξαναζωντανεύει στη σύγχρονη Αθήνα! Όταν ο Θεόφιλος Φερέκης αναλαμβάνει το Υπουργείο Υγείας & Κοινωνικής Αλληλεγγύης, έρχεται αντιμέτωπος με όλες τις “χάρες”, που είχε τάξει προεκλογικά στους ψηφοφόρους του. Όταν καταλαβαίνει ότι δεν πρόκειται να τα βγάλει εύκολα πέρα, συνειδητοποιεί ότι χρειάζεται επειγόντως να προσλάβει έναν… επαγγελματία ψεύτη! Την κατάσταση αναλαμβάνει να σώσει ο Θεόδωρος Πάρλας ή Ψευτοθόδωρος, που με τις ψεύτικες υποσχέσεις του, ξεκινάει μια λαμπρή καριέρα, ως το δεξί χέρι του Φερέκη. Το ένα ψέμα φέρνει το άλλο και σίγουρα χρειάζονται πολλά περισσότερα ψέματα για να ξεμπλέξουν από τις ξεκαρδιστικές καταστάσεις, που αποδεικνύουν ότι το έργο του Δημήτρη Ψαθά παραμένει επίκαιρο και διαχρονικό, 50 χρόνια μετά! Ιεροκλής Μιχαηλίδης, Ζέτα Μακρυπούλια, Oδυσσέας Παπασπηλιόπουλος, Πυγμαλίων Δαδακαρίδης

ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ: ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΟΣΤΩΝ
STAR, 22.50

Όταν η Κλέρι Φρέι πηγαίνει στο κλαμπ «Πανδαιμόνιο» στη Νέα Υόρκη, δεν περιμένει να βρεθεί μάρτυρας σε ένα φόνο. Πολύ λιγότερο μάλιστα σε ένα φόνο, που διαπράττουν τρεις έφηβοι, καλυμμένοι με παράξενα σημάδια. Αυτή θα είναι η πρώτη συνάντηση της Κλέρι με τους «Κυνηγούς των Σκιών», πολεμιστές ταγμένους στο ξεκλήρισμα των δαιμόνων, που βρίσκονται στη Γη και στη διατήρηση της τάξης μεταξύ βρικολάκων και λυκανθρώπων. Είναι επίσης η πρώτη της συνάντηση με τον πανέμορφο πολεμιστή Τζέις. Μέσα σε 24 ώρες, η Κλέρι θα βρεθεί βαθιά μέσα στον κόσμο του Τζέις, όταν η μητέρα της εξαφανίζεται και η ίδια δέχεται επίθεση από ένα δαίμονα. Γιατί όμως να ενδιαφερθούν οι δαίμονες για μια συνηθισμένη θνητή, όπως η Κλέρι; Και πώς απέκτησε ξαφνικά την Ενόραση; Οι Κυνηγοί των Σκιών είναι αποφασισμένοι να το μάθουν... Λένα Χίντλεϊ, Λίλι Κόλινς, Τζόναθαν Ρις Μέγιερς, Τζέιμι Κάμπελ Μπάουερ, Ρόμπερτ Σίχαν, Τζάρεντ Χάρις


«Οι γαλοπούλες το ‘σκασαν» (Free Birds)
ΕΡΤ2, 21:00
Ο Τζέικ και ο Ρέτζι είναι δύο γαλοπούλες με εντελώς διαφορετικές αντιλήψεις, επιθυμίες και στόχους. Το μόνο που τους ενώνει είναι η μοίρα τους να καταλήξουν πάνω σε μια πιατέλα στο γιορτινό τραπέζι. Όταν ανακαλύπτουν μια μηχανή του χρόνου σε κυβερνητικό εργαστήριο, παραμερίζουν τις διαφορές τους και κάνουν ένα μεγάλο περιπετειώδες ταξίδι στο χρόνο για ν’ αλλάξουν τον ρου της Ιστορίας. Σκοπός τους είναι να επιστρέψουν πίσω στο 17ο αιώνα -στην πρώτη Ημέρα των Ευχαριστιών- και να βγάλουν τις γαλοπούλες από το εορταστικό μενού για να καταφέρουν να ζήσουν χωρίς να χρειάζεται να κρύβονται και να φοβούνται.



Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΑΝΝΑ ΜΕ Α(ANNE WITH AN E)
Σεζόν 2
6/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΚΩΜΙΚΟΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: ΦΡΕΣΚΟΑΛΕΣΜΕΝΟΣ - 2018
(COMEDIANS IN CARS GETTING COFFEE: NEW 2018: FRESHLY BREWED)
6/7/18


ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΛΕΥΚΟΟΥΡΟΥ ΕΛΑΦΙΟΥ (THE LEGACY OF A WHITETAIL DEER HUNTER)
6/7/18

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (FIRST TEAM: JUVENTUS)
Σεζόν 1, Μέρος Β
6/7/18

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18

ΟΙ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (INSIDE THE WORLD'S TOUGHEST PRISONS)
Σεζόν 2
6/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΑΧΑΛΙΝΩΤΑ ΟΝΕΙΡΑ (FREE REIN)
Σεζόν 2
6/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (EXPLAINED)
4/7/18


Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (SHOOTER)
6/7/18


SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΓΑΛΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
19:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
19:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
23:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΓΑΛΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
02:50 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
03:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
04:30 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:45 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

 

06:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ
07:00 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 UNDERWATER PLANET
10:00 MASTERS OF DREAMS
11:00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 SNAPSHOTS OF HISTORY
14:30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΙΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
16:30 ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
17:55 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:25 Η ΑΝΝΑ ΤΩΝ ΑΓΡΩΝ
20:00 ΟΜΙΛΙΑ Γ.Γ. της Κ.Ε. του ΚΚΕ κ. Δ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΣΤΟ 27ο ΑΝΤΙΜΠ
21:00 ΟΙ ΓΑΛΟΠΟΥΛΕΣ ΤΟ 'ΣΚΑΣΑΝ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:50 RABID DOGS / ENRAGES
01:30 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:15 MASTERS OF DREAMS
06:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΙΣ

 

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
16:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
19:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε) - 1ος Κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Μια Ζωή (Kadin)
22:30 Celebrity Game Night
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:15 Almanac: Η Μηχανή Του Χρόνου (Project Almanac)
01:00 True Blood - 4ος Κύκλος
02:00 Λόλα (Ε)
02:15 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

 

06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:20 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
09:20 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Η Αίθουσα Του Θρόνου (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Η Γενιά Των 592 Ευρώ (Ε)
01:40 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
01:50 Πάλι Από Την Αρχή (Ε)
02:20 Πειρασμός (Ε)
02:30 Πειρασμός
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:10 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:50 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Ένας Έρωτας (Ε)
04:30 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)


 

06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Ζητείται Ψεύτης
22:50 Θανάσιμα Εργαλεία: Πόλη Των Οστών (The Mortal Instruments: City Of Bones)
23:30 Θανάσιμα Εργαλεία: Πόλη Των Οστών (The Mortal Instruments: City Of Bones)
01:15 Οι Υποψήφιοι (The Campaign)
01:45 Bandslam
02:15 Bandslam
03:00 Covert Affairs - 3ος Κύκλος
04:00 Supernatural - 9ος Κύκλος
04:30 Supernatural - 9ος Κύκλος
04:45 Psych - 4ος Κύκλος
05:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)



 

06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Happy Day Στον Alpha, V
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Βασικά Καλησπέρα Σας
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40 World Party, II (Ε)
00:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
01:10 Kourtney & Kim Take Miami , III
02:00 Αγάπη Και Αφοσίωση (Love And Honor)
02:10 Καβαλάρης Των Fm Stereo
04:00 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Εικόνες IV (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
05:20 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:50 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)



 

06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Ελληνική Σειρά
16:15 Kitchen Lab (Ε)
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Survivor Πανόραμα
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
22:15 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
00:45 Ελληνική Σειρά (Ε)
02:00 Dark Minds
02:30 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
02:45 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
03:15 Frozen Planet
03:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
03:45 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:15 It's Your Life (Ε)
05:15 Τώρα (Ε)
06:00 Καλημέρα


 

06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Vivere
11:30 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Όλα Καλά
14:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:30 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)


 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
09:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
13:00 Fashion Blogger Of The Year
14:50 Anamesa
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Ο Λαμπρούκος Μπαλαντέρ
22:00 Έρωτας Χωρίς Δεσμεύσεις (Sleeping With Other People)
00:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:30 Παράβαση Καθήκοντος (Dark Blue)
02:15 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
04:00 Έξυπνη Ζωή (Ε)
05:30 Τώρα Ό,Τι Συμβαίνει



 

06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 167 - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΖΩΗ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
16:45 ΚΑΙΡΟΣ
17:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
18:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΣΤΕΓΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ
23:45 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
00:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
01:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ

 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
Παιδική σειρά
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH


 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ
23:00 ΤΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

xionia_kairos_arthro

Αν και τα πρώτα χιόνια έπεσαν χθες στα ορεινά, το Σαββατοκύριακο αναμένεται σφοδρό κύμα κακοκαιρίας – Σύμφωνα με το έκτακτο δελτίο της ΕΜΥ, τις επόμενες ώρες αναμένονται βροχές, καταιγίδες και χιόνια

varoufakis0

Στον λογαριασμό του πρώην υπουργού αναρτήθηκε βίντεο, με τη συνοδευτική λεζάντα: «Θα υψώσουμε την τουρκική σημαία στην Αθήνα. Να περιμένετε τους ευγενείς μαχητές Τούρκους», αλλά και βίντεο με την στιγμή που πυροβολείται ο Σολωμός Σολωμού - Ο πρώην υπουργός ανακοίνωσε ότι ο λογαριασμός «κατελήφθη για μια ώρα από φασίστες εκ Τουρκίας», όμως η απάντηση των χάκερ ήταν άμεση!

31
mati00

«Ένιωσα τη μπλούζα μου να αρπάζει, είπα σήκω ή πεθαίνεις», ανέφερε ο Κώστας Ζορμαλιάς, μιλώντας στο κεντρικό δελτίο του Star  -  Νοσηλεύτηκε 70 ημέρες και υποβλήθηκε σε τρία χειρουργεία

1
amvrosiosf

Πως είναι δυνατόν οι Μουφτήδες της Θράκης να μισθοδοτούνται από το Υπουργείο των Εξωτερικών και οι Εφημέριοι της Ορθοδόξου Εκκλησίας να «εξωπετάγωνται;» διερωτήθηκε ο Μητροπολίτης  Καλαβρύτων

38