Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα




Οι αθλητικές μεταδόσεις

EUROSPORT 2

Ρολάν Γκαρός

Τένις 12:00


EUROSPORT

Ρολάν Γκαρός

Τένις 12:00


COSMOTE SPORT 8

Μπρέσια - Αρμάνι Μιλάνο (Playoffs)

Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45




Οι πρεμιέρες του Netflix


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ (ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ (Α΄ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΦΕΥΓΩ
00:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
01:45 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ (Α΄ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
04:20 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
05:15 THE MITSI SHOW
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 PENGUIN ISLAND
10:00 ΦΥΛΕΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ (A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ ΣΤΑ ΜΕΤΕΩΡΑ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
19:55 ΕΛΕΝΗ ΣΚΟΥΡΑ - Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
21:00 ΠΕΘΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) - DOC ON EΡΤ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 PENGUIN ISLAND
05:00 ΦΥΛΕΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ






06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Game Of Love
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45 Λόλα (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Αδελφές Ψυχές (Ε)
04:45 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
15:50 Οι Βασιλιάδες
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:10 Η ώρα η καλή
17:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:40 Singles (Ε)
19:30 Απαγορευμένη Αγάπη (Ε)
20:00 Απαγορευμένη αγάπη
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Α.Μ.Α.Ν
01:00 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:50 Φύγαμε (Ε)
02:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:40 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
03:10 Κούκλες (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές
04:10 Σκορπιός (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:00 Η Χιονάτη (Snow White: The Fairest Of Them All)
07:30 Baby Looney Tunes
08:00 Super Wings
08:30 Ben And Holly
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
09:30 Bobby And Bill
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 The Garfield Show
11:30 Miraculous Lady Bug
12:00 Μπετόβεν: Το Ταξίδι (Beethoven's 3rd)
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Το Κρησφύγετο (Safe House)
00:15 Κάθαρση (The Purge)
00:45 Έκρηξη Αδρεναλίνης (The Glimmer Man)
02:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Gambit)
02:30 Money Drop (Ε)
03:00 Money Drop
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος
04:15 Third Watch Κ3
04:30 Ζίνα
05:15 Traction
05:30 Psych - 3ος Κύκλος






06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 60' Ελλάδα (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ο Γλυκοψεύτης
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV (Ε)
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Be Cool
02:15 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV
03:15 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:20 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:30 Deal, II (E)
05:15 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
01:30 Η Δίκη Στον ΣΚΑΪ
02:30 Power Of Love (Ε)
03:15 Κρατικά Μυστικά: Οι Κρυμμένες Αποδείξεις (Inside Secret Government Warehouses Ak
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:00 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα




06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές




06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E news
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Τα Σαΐνια
22:00 Οι Εργέννισες (Bachelorette)
23:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:45 Circo
00:50 Circo
01:50 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
02:45 Ριζότο
02:50 Λουκουμάδες Με Μέλι
04:45 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





07:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
08:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
09:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
10:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
11:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΟΡΟΣΕΙΡΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ: ΑΔΑΜΑΣΤΗ ΦΥΣΗ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΑΘΑΝΑΤΟΙ: ΣΤΟ ΝΟΤΙΟΤΕΡΟ ΑΚΡΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
17:15 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΛΤΑ ΑΞΙΟΥ - ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
17:30 ΑΓΡΟWEEK
18:00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
20:00 ΦΑΝΟΥΡΟΠΙΤΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΤΑ ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ
23:00 VOLUME
00:00 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ
00:30 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ
02:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΟΡΟΣΕΙΡΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ: ΑΔΑΜΑΣΤΗ ΦΥΣΗ
06:00 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
Κωμική σειρά
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
09:30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
11:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 Ο ΚΑΣΠΕΡ ΚΑΙ Η ΕΜΜΑ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ
15:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
16:30 ΕΡΟΪΚΑ - Η ΗΡΩΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΗΛΙΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ
19:00 Ο ΛΕΥΚΟΣ ΚΑΜΒΑΣ ΤΟΥ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΧΟΠΕΡ
20:00 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΒΙΚΙΝΓΚΣ
21:00 ΧΟΡΟΣ, ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΒΑΣ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

centre

Στοχεύοντας στην προσέλκυση γιατρών και οδοντιάτρων ο υπουργός Υγείας, κ. Ανδρέας Ξανθός κατέθεσε τροπολογία, με την οποία δίνονται επιπλέον κίνητρα (οικονομικά και προϋπηρεσίας) σε γιατρούς και οδοντιάτρους που θα εργαστούν σε εγκαταστάσεις φιλοξενίας και ταυτοποίησης προσφύγων μέσω του προγράμματος PHILOS II

hurricane_arthro

Το βαρομετρικό χαμηλό που προκαλείται από την κακοκαιρία είναι «πολύ πιθανό» να παρουσιάσει «τροπικά χαρακτηριστικά», που σημαίνει ότι θα φέρει ανέμους έντασης 12 μποφόρ, ισχυρές βροχοπτώσεις και σχηματισμό του αποκαλούμενου «ματιού»

8
lafa_09

Για αντίσταση, διατάραξη κοινής και οικιακής ειρήνης, φθοράς ξένης ιδιοκτησίας, εξύβρισης και βίας κατά των αστυνομικών οργάνων κατηγορείται ο επικεφαλής της Λαϊκής Ενότητας, Παναγιώτης Λαφαζάνης - Στο πλευρό του ο Μανώλης Γλέζος

10