Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

progrmma

Τηλεοπτικές προτάσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Ξένες ταινίες

ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ: ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΗΣ ΧΑΜΕΝΗΣ ΚΙΒΩΤΟΥ
ANT1, 13:45

Λίγο πριν ξεσπάσει ο Β’ Παγκόσμιος Πόλεμος, η κυβέρνηση των ΗΠΑ αναθέτει στον ικανότατο καθηγητή της αρχαιολογίας Ιντιάνα Τζόουνς να εντοπίσει μια πολύτιμη Κιβωτό η οποία λέγεται ότι περιέχει πράγματι τις Δέκα Εντολές που παρέδωσε ο Θεός στον Μωυσή. Ο Ιντιάνα ξεκινάει τη δύσκολη και παράτολμη περιπλάνησή του, που τον οδηγεί από το Νεπάλ μέχρι την Αίγυπτο, συντροφιά με την πρώην αγαπημένη του Μάριον. Δυστυχώς, την πολυπόθητη, μυθική κιβωτό αναζητούν επίσης και οι Ναζί, το επιτελείο των οποίων ηγείται ο αδίστακτος Γάλλος αρχαιολόγος Μπελόκ… Χάρισον Φορντ, Κάρεν Άλεν, Τζον Ρις-Ντέιβις, Άλφρεντ Μολίνα, Πολ Φρίμαν

«ΚΑΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ» πρεμιέρα
Novacinema1HD, 22:00

Μία νευρωτική αστυνομικός αναλαμβάνει την προστασία της πληθωρικής μάρτυρα κατηγορίας στη δίκη ενός βαρόνου ναρκωτικών. Φυσικά, διεφθαρμένοι αστυνομικοί κι εγκληματίες είναι στο κατόπι τους... (Αστυνομική κωμωδία, Ρις Γουίδερσπουν, Σοφία Βεργκάρα)

Μητέρα!
COSMOTE CINEMA 2HD, 22:00

Ένας ποιητής και η αρκετά νεότερη σύζυγός του ζουν απομονωμένοι σε μια τεράστια έπαυλη στην εξοχή. Η σχέση τους, όμως, δοκιμάζεται όταν μυστηριώδεις επισκέπτες εισβάλλουν απρόσκλητοι στο σπίτι τους, διαταράσσοντας τη γαλήνη τους. Τζένιφερ Λόρενς, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Εντ Χάρις


Οι αθλητικές μεταδόσεις


09:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Ισπανία
3ες ελεύθερες δοκιμές

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Φενέρμπαχτσε - Μπεσίκτας
Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Ισπανία
Κατατακτήριες δοκιμές

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Στόουκ - Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Ισπανία
Κατατακτήριες δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Κονελιάνο - Βακιφμπάνκ
Champions League γυναικών - Ημιτελικός

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Ισπανία
Κατατακτήριες δοκιμές

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Κολονία - Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Στουτγάρδη - Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ντόρτμουντ - Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

17:00 ΕΡΤ1
Κολοσσός - Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

17:00 ΕΡΤ3
ΟΦΗ - Απόλλων Λάρισας
Football League

17:00 ΕΡΤ1
Κόροιβος - Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League

17:00 ΕΡΤ1
Ρέθυμνο - Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

17:00 ΕΡΤ1
Λαύριο - ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

17:00 ΕΡΤ1
Άρης - Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 5 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Άλμπα Μπλαζ - Γαλατάσαραϊ
Champions League γυναικών - Ημιτελικός

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μίλαν - Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

19:00 Novasports 5HD
Ατρόμητος - Κέρκυρα
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 4HD
ΑΕΛ - Λαμία
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 3HD
ΠΑΟΚ - Πλατανιάς
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ
Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον - Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα - Ντεπορτίβο λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ - Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Γιουβέντους - Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σπόρτινγκ - Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Φιλαντέλφια 76ερς - Μπόστον Σέλτικς
NBA Playoffs


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΒΡΟΧΗ
THE RAIN
Σεζόν 1


ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΛΕΥΚΟΙ
DEAR WHITE PEOPLE
Σεζόν 2


Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΛΕΤΕΡΜΑΝ: ΤΙΝΑ ΦΕΪ
MY NEXT GUEST NEEDS NO INTRODUCTION WITH DAVID LETTERMAN: TINA FEY


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΙΛΑ ΜΕ
THE KISSING BOOTH
11/5/18

ΚΑΙ ΑΦΕΣ ΗΜΙΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΗΜΩΝ​
FORGIVE US OUR DEBTS


ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
MANHUNT


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΕΥΦΥΪΑ: Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΙΟ ΣΑΤΑΝΙΚΗΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ​
EVIL GENIUS: THE TRUE STORY OF AMERICA'S MOST DIABOLICAL BANK HEIST
11/5/18

ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
END GAME


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΤΟ ΣΟΟΥ
THE WHO WAS? SHOW
Σεζόν 1
11/5/18

ΚΟΝΓΚ: Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ
KONG: THE KING OF THE APES
Σεζόν 2


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΓΟΥΙΝΞ
WORLD OF WINX
Σεζόν 1


Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON
15/5/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
19:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΕΛΜΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:10 ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
02:15 SNAPSHOTS OF HISTORY
03:05 ΕΠΤΑ
04:05 EUROPE
05:35 SNAPSHOTS OF HISTORY





06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:10 PAJANIMALS
07:30 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:05 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:25 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:50 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:15 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
09:45 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:25 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ – Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
10:55 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
11:20 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
12:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
14:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
15:30 ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
17:00 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ
18:00 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
22:30 ΨΥΧΟΣΑΒΒΑΤΟ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
01:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ
03:40 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:50 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:15 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)





06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Τύχη Βουνό (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Γονείς Υπό Κράτηση (House Arrest)
16:00 Celebrity Travel (Ε)
17:00 Εγκλήματα (Ε) - 1ος Κύκλος
18:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Γαμπρός Άπ' Το Λονδίνο
20:00 Ant1 News
21:00 Δέκα Μικροί Μήτσοι
22:30 Celebrity Game Night
23:45 Βινύλιο Με Τον Αντώνη Κανάκη (Ε)
00:00 Star Trek Into Darkness
01:15 Vice - 6ος κύκλος
02:15 Λόλα (Ε)
02:45 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
04:30 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)




06:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
08:30 Εσύ Φταις (Ε)
09:20 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Κλινική Περίπτωση (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
18:10 Δυο ξένοι
19:00 Μάλιστα, Σεφ! (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:40 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:30 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
00:40 Δικαίωση
01:00 Bellas TV (Ε)
01:20 Επιφάνεια
01:30 Επιφάνεια
01:40 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:20 Προδοσία
02:30 Φεύγα (Ε)
03:10 Επαφή
03:20 Οι Χρηματιστές (Ε)
03:50 Στη σκιά του πολέμου
04:00 Οι Φρουροί Της Αχαϊας (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:30 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
05:40 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Tom & Jerry Kids
08:15 Super Wings
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:30 Bobby And Bill
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο - 5ος Κύκλος
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls - 2ος Κύκλος
11:20 Barbie Ραπουνζέλ - Α' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom & Jerry Show
13:30 Yogi Bear
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 6ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 5ος Κύκλος
17:00 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Μια Ντουζίνα Μπελάδες (Cheaper By The Dozen)
19:55 Star News
21:00 Εγώ Ο Απαισιότατος (Despicable Me)
23:00 Το Απαγορευμένο Βασίλειο (The Forbidden Kingdom)
00:10 Το Φαινόμενο Της Πεταλούδας (The Butterfly Effect)
01:15 Seven
02:45 Money Drop (Ε)
03:45 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
04:00 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:00 Η Χιονάτη (Snow White: The Fairest Of Them All)
05:30 Ζίνα - 5ος Κύκλος







06:30 TV Mall
07:00 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00 Καλά Να Πάθεις (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Πες Τα Χρυσόστομε
15:50 Toy Story 3
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, IV (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Το Φιλί Της Ζωής
23:00 Γιορτή Της Μητέρας, (Mother's Day)
01:15 Checkpoint Alpha
02:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
03:15 Πες Τα Χρυσόστομε
03:50 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:15 Σφηνάκια (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)






10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
11:30 Eco News
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Γλυκές Αλχημείες
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Dark Minds - 2ος Κύκλος
00:45 Το Τελευταίο Φιλί (The Last Kiss)
01:30 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:30 Κεραυνοβόλος Έρωτας (A Walk To Remember)
02:45 Ένας Εντιμότατος Κλέφτης
04:30 DOT (Ε)
05:15 Σαββατοκύριακο Με Δράση
06:00 Καλημέρα






06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Vivere (Ε)
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Είναι Στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς (Ε)




09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:30 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Ο Γάμος Του Εραστή Μου (Wedding Planner)
23:15 Εκτός Εαυτού (Self Less)
01:00 Μούτρο Το Μουτράκι
01:30 Circo Special
02:45 Αποκαλυπτικά (Ε)
03:00 Annita Gr (E)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





06:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
19:00 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΕΛΜΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:10 ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
02:15 SNAPSHOTS OF HISTORY
03:05 ΕΠΤΑ
04:05 EUROPE
05:35 SNAPSHOTS OF HISTORY





06:30 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΒΙΕΝΝΗ : EUROPAKONZERT 2012
10:30 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
16:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
20:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:00 Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΑΣ
22:00 BALA LOCA
23:00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
00:30 BALA LOCA
01:30 ΒΙΕΝΝΗ : EUROPAKONZERT 2012
03:00 Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΑΣ
04:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
04:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
05:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
05:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
Παιδική σειρά
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH



09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΠ.14/30 ΜΕΝΤΗΣ ΜΠΟΣΤΑΤΖΟΓΛΟΥ
20:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΤΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
23:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
00:45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
03:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ



ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

crisis_arthro

Πλούσιοι και φτωχοί στη μέγγενη των μνημονίων: Κατά την περίοδο 2008-2016 η μέση αμοιβή μειώθηκε πάνω από 1/5 (21,8%) ανά εργαζόμενο, ενώ το ψαλίδι στο εισόδημα της μέσης ελληνικής οικογένειας έφτασε το 42% (2009-2014) - Τι δείχνει η νέα έρευνα της διαΝΕΟσις με συντονιστή τον καθηγητή Μάνο Ματσαγγάνη

politexneio-3

Δύο άτομα συνδέονται με τον «Ρουβίκωνα» ενώ αρκετά άλλα είχαν συλληφθεί στο παρελθόν για τη συμμετοχή τους σε επεισόδια και αντιεξουσιαστικές «παρεμβάσεις» - Δίωξη για κακούργημα σε βάρος έξι συλληφθέντων για τα επεισόδια στην επέτειο του Πολυτεχνείου

platforma_arthro

Οι απειλές από την Τουρκία και το ψευδοκράτος για γεωτρήσεις στην κυπριακή ΑΟΖ αποδεικνύουν την αδυναμία τους να σεβαστούν το διεθνές δίκαιο, αναφέρουν κυβερνητικές πηγές στο protothema.gr - Η σύγχυση και οι διπλωματικές αποτυχίες πίσω από τις σπασμωδικές κινήσεις της Άγκυρας - Ένταση και στο έδαφος

grevena

Για λόγους ασφαλείας από το χιόνι και τις χαμηλές θερμοκρασίες αλλά και επειδή κατά πληροφορίες αρκετά από τα σχολεία αντιμετωπίζουν μεγάλα προβλήματα, πολλά σχολεία θα παραμείνουν για σήμερα Δευτέρα κλειστά