Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας


PRINCE OF PERSIA: THE SANDS OF TIME
ALPHA, 21.00

Στα βάθη της μυθικής Περσίας, ο Ντάσταν, ένα παιδί του δρόμου που η τύχη θα το φέρει στην αυλή του Σουλτάνου, θα χρειαστεί να ενώσει τις δυνάμεις του με μια μυστηριώδη πριγκίπισσα ενάντια σε σκοτεινές δυνάμεις που απειλούν το βασίλειο. Πριν απ’ όλα όμως, πρέπει να προστατέψουν ένα αρχαίο στιλέτο που έχει την ιδιότητα να απελευθερώνει την Άμμο του Χρόνου - ένα δώρο από τους θεούς που μπορεί να αναστρέψει τον χρόνο και να επιτρέψει σε όποιον το έχει στην κατοχή του να γίνει ο κυρίαρχος του κόσμου! Κάτι τέτοιο όμως δεν θα αποδειχτεί μια εύκολη αποστολή… Τζέικ Τζίλενχαλ, Τζέμα Άρτερτον, Μπεν Κίνσλεϊ, Άλφρεντ Μολίνα. Φαντασμαγορική περιπέτεια από το χρυσή ομάδα της Walt Disney και τον παραγωγό Tζέρι Μπρουκχάιμερ.



ΟΙ ΑΣΧΕΤΜΠΟΛΙΣΤΡΙΕΣ
ALPHA, 23.15

Μια ομάδα μεσήλικων γυναικών στο Τέξας, ενώνουν τις… μπασκετμπολικές δυνάμεις τους για να προκαλέσουν τη σχολική ομάδα μπάσκετ των νέων κοριτσιών στο τοπικό πρωτάθλημα. Σκοπός τους όμως, δεν είναι μόνο να δώσουν ένα καλό μάθημα στην αλαζονεία των νεανίδων, αλλά κάτι πολύ ανώτερο: να συγκεντρώσουν χρήματα για την πρόληψη του καρκίνου του στήθους. Έπειτα από ένα σερί κωμικοτραγικών αγώνων, οι… ασχετμπολίστριες, που μέχρι τότε ζούσαν στο περιθώριο της ζωής, θα αποδείξουν με τον πιο αναπάντεχο τρόπο στην τοπική κοινότητα, αλλά και σε όλα τα μέσα ενημέρωσης, ότι τελικά μπορεί να μην είναι και τόσο άσχετες στον… αγώνα της ζωής. Μπρουκ Σιλντς, Ντάριλ Χάνα, Γουάντα Σάικς, Άντρεα Φράνκε, Βιρτζίνια Μάντσεν, Έρικ Ρόμπερτς, Καρλ Πάλμερ

ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΟΣ
ANT1, 00.00

O Ντάνιελ είναι ένας μπόντι-μπίλντερ από το Μαϊάμι που θέλει να ζήσει το αμερικάνικο όνειρο και να αποκτήσει πολλά χρήματα. Έτσι, ζητά τη βοήθεια των συναδέλφων του Άντριαν, και Πωλ που είναι επίσης πρώην κατάδικος. Μαζί, σχεδιάζουν μια απαγωγή. Εκβιάζουν και εξαπατούν έναν εκατομμυριούχο, αλλά στην πορεία όλα πάνε στραβά και διαφορετικά από ό,τι υπολόγιζαν. Μαρκ Γουόλμπεργκ, Ντουέιν Τζόνσον, Εντ Χαρις, Άντονι Μάκι



Οι αθλητικές μεταδόσεις


09:10 FOX Sports
West Tigers - Eels
NRL

11:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Hungaroring, Hungary

12:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Ζιρόνα
La Liga

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπασκόνια - Μούρθια
Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Κροτόνε - Σασουόλο
Serie A

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ίνγκολσταντ - Χόλσταϊν Κίελ
Bundesliga 2

15:00 ΕΡΤ2
Formula 1: Αζερμπαϊτζάν
Αγώνας

15:00 Eurosport 2
Tour of Romandy

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Αζερμπαϊτζάν
Αγώνας

15:30 Novasports 2HD
Άγιαξ - Άλκμααρ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 Novasports 1HD
Ντεν Χάαχ - Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Βερόνα - Σπαλ
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Αταλάντα - Τζένοα
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπολόνια - Μίλαν
Serie A

16:00 Novasports 3HD
Τζουργκάρντεν - Χάμαρμπι
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Hungaroring, Hungary

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

16:30 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς - Λειψία
Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3
ΑΕ Καραϊσκάκης - Άρης
Football League

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βαρκελώνη, τελικός

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές - Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

17:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Hungaroring, Hungary

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Αργεντινή
SS18 El Condor 2 Power Stage

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άρσεναλ
Premier League

18:45 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

19:00 Novasports 24 HD
Ξάνθη - ΑΕΛ
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports Extra 1
Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports stories
Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 5HD
Λεβαδειακός - Ατρόμητος
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 4HD
Ολυμπιακός - Παναιτωλικός
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 3HD
Κέρκυρα - ΑΕΚ
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Φιορεντίνα - Νάπολι
Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ - Ντόρτμουντ
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Εστουδιάντες - Ρεάλ Μαδρίτης
Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια - Έιμπαρ
La Liga


20:00 FOX Sports
Red Sox - Rays
MLB

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μαρίτιμο - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sheffield, United Kingdom

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Talladega GEICO 500

21:30 Eurosport 2
Longines Masters
New York, USA

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ντεπορτίβο λα Κορούνια - Μπαρτσελόνα
La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Τορίνο - Λάτσιο
Serie A

22:00 Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Γκινγκάμπ
Ligue 1

23:00 FOX Sports
Padres - Mets
MLB

00:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Ελλήνων Δρώμενα ...Θα πάω να βγω στην Πάρο
13:00 Το αλάτι της Γης
Επ.12 Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
Επ.1 Επ. 1
17:00 Ιστορικοί περίπατοι Από τη δικτατορία του Μεταξά, στον πόλεμο του '40
18:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:15 Μαγευτικοί Κήποι
Επ.16 Palaces of the Marquises of Fronteira
18:45 63ος Διαγωνισμός Τραγουδιού Eurovision 2018
20:20 Φόρτσα Πατρίδα Κ2
Επ.2 Επ. 2
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Αθλητική Κυριακή
01:00 Προσωπικά
Επ.1 Επ. 1
02:00 Το αλάτι της Γης
Επ.12 Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
03:50 Ιστορικοί περίπατοι Από τη δικτατορία του Μεταξά, στον πόλεμο του '40
04:45 Μαγευτικοί Κήποι
Επ.16 Palaces of the Marquises of Fronteira
05:15 Φόρτσα Πατρίδα Κ2
Επ.2 Επ. 2
05:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση






06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Τύχη Βουνό Τύχη Βουνό
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 40 κύματα
11:00 Ονειροπαγίδα
12:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Ένα σχολείο πολύ ροκ
16:00 Celebrity Travel
17:00 Εγκλήματα Εγκλήματα
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Η βίλα των οργίων
20:00 Ant1 news
21:00 Hell's Kitchen
00:00 Πόνος και κέρδος
02:30 Λόλα
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:30 Η διπλανή πόρτα
05:30 Αδελφές ψυχές




07:00 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Ποιος μας πιάνει!
08:30 Εσύ φταις
09:20 Λάκης ο γλυκούλης
11:10 Όλα στον αέρα
12:00 Κλινική περίπτωση
Επ.16
12:50 Ντόλτσε βίτα
14:20 Ευτυχισμένοι μαζί
Επ.48
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
Επ.49
15:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
Επ.55
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
Επ.56
17:20 Δυο ξένοι
Επ.44
18:10 Δυο ξένοι
Επ.45
19:00 Μάλιστα, Σεφ!
Επ.18 Η περικοπή εξόδων και μια ελεύθερη σχέση
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:00 Safe sex
23:50 Safe sex
00:40 Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος
01:10 Bellas TV
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
Επ.13 Η αγάπη
02:40 Φεύγα
03:30 Οι Χρηματιστές
04:10 Στην κόψη του ξυραφιού
04:50 Φιλοδοξίες




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Miraculous Lady Bug
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Η Μπάρμπι στη Νεραϊδοχώρα
12:00 Η Μία κι Εγώ Κ3 Η Μία κι Εγώ
12:30 Wabbit
12:40 Scooby-Doo! and WWE: Curse of the Speed Demon
14:15 Traction
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
Επ.21 The one where Ross meets Elizabeth's dad
16:00 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
Επ.22 The one where Paul's the man
16:30 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
Επ.23 The one with the ring
17:00 The Big Bang Theory Κ11
Επ.6 Επ. 6
17:25 The Big Bang Theory Κ11
Επ.7 Επ. 7
17:50 The Big Bang Theory Κ11
Επ.8 Επ. 8
18:15 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:25 MasterChef 2
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Αχ! Αυτή η γυναίκα μου
00:15 Φονικό όπλο 4
03:00 Money Drop
04:15 Third Watch Κ3 Third Watch
05:15 Stars system





06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός Κ4 Νοσοκομείο Παιχνιδιών
07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
08:00 Καλά να πάθεις - 1ος κύκλος
Επ.9
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 The Following - 1ος Κύκλος
Επ.4 Mad Love
15:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
Επ.55 Επ. 55
16:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
Επ.56 Επ. 56
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Το Σόι σου Κ4
Επ.46 Επ. 46
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Prince of Persia: The sands of time
23:15 Οι ασχετμπολίστριες
01:15 Θέλμα & Λουίζ
04:00 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Σφηνάκια
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
Επ.3 ς με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
Επ.2





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Happy traveller
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Dark minds - 2ος κύκλος
Επ.4 The Texas Killing Field
01:30 Criminal minds - 9ος κύκλος
Επ.15 Mr. and Mrs. Anderson
02:30 Πίσω στο σπίτι
04:15 Dot.com
05:00 7 Ημέρες





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:30 Όλα Καλά (Ε)
14:00 Όλα Καλά
15:00 Γεύσεις Και Οίνος
16:00 Μπρούσκο (Ε)
17:00 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς
18:30 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς (Ε)






09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:30 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:40 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Εχθροί Για Πάντα (Seraphim Falls)
23:30 Απόλυτη Εκδίκηση 3: Αντίδραση (True Justice: Violence Of Action)
00:15 Circo (Ε)
01:15 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:20 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:15 Circo (Ε)
03:00 Αποκαλυπτικά (Ε)
03:15 Circo (Ε)
04:15 Style Rules (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩΣυναυλία της Εθνικής Συμφωνικής Ορχήστρας
13:00 AUTO MOTO EΡΤ
14:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ (ΜΠΑΚΟΥ)ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ
15:10 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ (ΜΠΑΚΟΥ)ΑΓΩΝΑΣ
17:15 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ«Η Αθήνα στην Οθωμανική εποχή»
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:15 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙΠαλάτι Αλκαζάρ- Σεβίλλη
18:45 «ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΣΑΒΟΝΑ» - EUROVISION 2018Παρουσίαση Τραγουδιών Β΄ Ημιτελικού - Οι Duo Fina «Στο δρόμο για τη Λισαβόνα»
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣΜε την Αντριάνα Παρασκευοπούλου
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
03:50 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
04:45 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΙ ΚΗΠΟΙ
05:15 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 BALKAN EXPRESSΠΡΟΥΣΑ
09:00 ΜΩΥΣΗΣ
10:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗEπεισόδιο 3 - ΤΟ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΥΣΙΜΟ
11:00 BORDERSΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΛΛΑΔΑ-ΓΑΛΛΙΑ-ΙΝΔΙΑ
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟΕπισκοπή Ημαθίας
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥΑφιέρωμα στον Αλεξανδρινό ποιητή, η ελληνική εμπορική γειτονιά του Σάο Πάολο και ο ερασιτεχνικός θίασος των Ελλήνων του Ντουμπάϊ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑΔράμα
17:00 ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUEΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ- ΑΡΗΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3ΛΙΜΝΕΣ ΠΛΙΤΒΙΤΣΕ- ΚΡΟΑΤΙΑ
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣEπεισόδιο 2 - ΜΑΓΚΡΟΒΙΑ ΔΑΣΗ (MANGROVES)
21:00 ΤΑΪΓΚΑ
22:00 BALA LOCAEπεισόδιο 6 - Η ΠΤΩΣΗ (The fall)
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣEπεισόδιο 3
00:00 BORDERS
01:00 BALA LOCA
02:00 ΜΩΥΣΗΣ
03:30 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
04:30 ΤΑΪΓΚΑ
05:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ




06:00 DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
06:30 DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
07:00 BIG TIME RUSHΚωμική σειρά
07:30 KID E CATSΠαιδική σειρά
08:00 WALLYKAZAM!Παιδική εκπομπή
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΠαιδική σειρά
09:00 RUSTY RIVETSΠαιδική σειρά
09:30 PAW PATROLΠαιδική σειρά
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣΠαιδική εκπομπή
10:30 SUNNY DAYΠαιδική σειρά
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝΠαιδική σειρά
11:30 LEGO FRIENDSΠαιδική σειρά
12:00 REGAL ACADEMYΠαιδική σειρά
12:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINXΚινούμενα σχέδια
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣΠεριπέτειες στην Πόλη
13:30 PUMPKIN REPORTSΠαιδική σειρά
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣΠαιδική σειρά
14:30 TOON MARTYΠαιδική σειρά
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣΠαιδική σειρά
15:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝΟικογενειακή σειρά
16:00 HUNTER STREETΚωμική σειρά
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣΟικογενειακή σειρά
17:00 GAME SHAKERSΠαιδική σειρά
17:30 MAGGIE & BIANCAΚωμική σειρά
18:00 THE MOJICONSΠαιδική σειρά
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΠαιδική σειρά
19:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣΠαιδική σειρά
19:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣΠαιδική σειρά
20:00 ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΗ ΦΟΡΑΟικογενειακή ταινία
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣΠαιδική σειρά
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑΠαιδική σειρά
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑΠαιδική σειρά
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚΚωμωδία
23:30 HUNTER STREETΚωμική σειρά
00:00 DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
00:40 DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
01:00 BIG TIME RUSHΚωμική σειρά
01:25 VICTORIOUSΚωμική σειρά
01:50 ICARLYΚωμική σειρά
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣΟικογενειακή σειρά
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣΟικογενειακή σειρά
03:05 THE THUNDERMANSΟικογενειακή σειρά
03:30 THE THUNDERMANSΟικογενειακή σειρά
03:55 SUPAH NINJASΚοινωνική σειρά
04:20 SUPAH NINJASΚοινωνική σειρά
04:45 TRUE JACKSONΚωμική σειρά
05:10 TRUE JACKSONΚωμική σειρά
05:35 THE TROOPΚωμική σειρά
06:00 DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑΟ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
12:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑΤα μηνύματα της επίσκεψης του
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 ΦΑΪΤΕΡ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣΑλεξάνδρα Αϊδίνη
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣυνάντηση με τον Βλαντίμιρ Ασκενάζι
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟΡομάντσο, πολυχώρος
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 Αυτή είναι η ΌπεραΗ τέχνη του τραγουδιού
22:00 ΟΠΕΡΑΜαντάμα Μπάτερφλάϊ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kostopoulos_zak

«Ο δράστης ήταν σε επιθετικό αμόκ» λέει ο 55χρονος που συνελήφθη για την επίθεση στον Ζακ Κωστόπουλο – Υποστηρίζει ότι η οικογένειά του βρίσκεται σε κίνδυνο μετά την τροπή που έχει πάρει η υπόθεση

ar_1

Η κοπέλα μαχαιρώθηκε από τον αδελφό της φίλης της μπροστά στις μικρές ανιψιές του - H 25χρονη νοσηλεύεται στη ΜΕΘ με τις προσευχές όλων να τη συνοδεύουν για τα επόμενα κρίσιμα 24ωρα στα οποία θα φανεί η αντίδραση του οργανισμού της

nosokomeio01-mesa

Πρόκειται για το κτίριο όπου στεγάζεται το  νοσοκομείο «Γ. Γεννηματάς» - Οι εργαζόμενοι συνεχίζουν την έρευνα, καθώς πιστεύουν ότι υπάρχουν και άλλα νοσοκομεία - «Ξεπουλιέται η δημόσια υγεία» διερωτώνται

9