Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

22:00 ΕΡΤ1
Το τρίτο πρόσωπο (α΄ τηλεοπτική μετάδοση)
Ρώμη, Παρίσι, Νέα Υόρκη… Τρεις ιστορίες αγάπης, έρωτα και προδοσίας ξετυλίγονται με φόντο τρεις διαφορετικές πόλεις. Οι πρωταγωνιστές τους έρχονται αντιμέτωποι με το μυστήριο, το δράμα και την πολυπλοκότητα της ζωής! O βραβευμένος με 'Oσκαρ Πολ Χάγκις («Crash») γράφει και σκηνοθετεί και πάλι μία ταινία με τρεις παράλληλες ιστορίες, που αυτή τη φορά διαδραματίζονται σε τρεις διαφορετικές πόλεις


21:00 STAR
Η Εποχή Των Παγετώνων (Ice Age)
Κωμική παιδική ταινία κινουμένων σχεδίων αμερικανικής παραγωγής 2002. Διάρκεια: 73'. 20.000 χρόνια πριν, η Γη δεν ήταν, όπως τη γνωρίζουμε. Μόλις έχει αρχίσει η Εποχή των Παγετώνων. Ακολουθώντας το ένστικτο της επιβίωσης, τα ζώα μεταναστεύουν προς το νότο. Όλα εκτός από ένα μαλλιαρό μαμούθ, τον Μάνι, που του αρέσει να κάνει τα πράγματα με τον δικό του τρόπο και ένα βραδύποδα, τον Σιντ, ο οποίος είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα τεμπέλη.


01:45 ALPHA
Αγάπη Είναι... (Love Actually)
Αισθηματική κομεντί βρετανικής, αμερικανικής και γαλλικής παραγωγής 2003. Διάρκεια: 125 λεπτά. Ένα μωσαϊκό σχέσεων ανάμεσα σε ζευγάρια, εραστές, γονείς ή φίλους, εχθρούς ή αγνώστους μεταξύ τους. Γλυκόπικρες ιστορίες, που συναντώνται και διασταυρώνονται λίγες ημέρες πριν το Χριστουγεννιάτικο Λονδίνο φορέσει τα καλά του, για να υποδεχτεί το νέο έτος.


Οι αθλητικές μεταδόσεις

17:00
ΕΡΤ 3
Κισσαμικός-ΟΦΗ
Football League

17:00
NOVASPORTS 2
Ίπσουιτς-Άστον Βίλα
Championship Αγγλίας

19:15
NOVASPORTS 1
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τότεναμ
Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου, Ημιτελικός

19:30
COSMOTESPORT 3
Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν
Bundesliga

22:30
NOVASPORTS 1
Σεβίλλη-Μπαρτσελόνα
Copa del Rey, Τελικός

22:30
COSMOTESPORT 7
Εστορίλ-Μπενφίκα
Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Πορτογαλίας


Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

3%: Σεζόν 2 (27/4/2018)
Σε ένα μέλλον όπου η ελίτ κατοικεί σε ένα παραδεισένιο νησί μακριά από τις πολύβουες φτωχογειτονιές, έχετε μία ευκαιρία να είστε στο 3% που θα σωθεί από την εξαθλίωση.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Μια Εβδομάδα Πριν (27/4/2018)
The Week Of
Ο Άνταμ Σάντλερ και ο Κρις Ροκ πρωταγωνιστούν σε μια κωμωδία με θέμα την εβδομάδα πριν από το γάμο των παιδιών τους. Σκηνοθετεί ο Ρόμπερτ Σμάιγκελ..


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX

The Blacklist: Σεζόν 5 (21/4/2018)
The Blacklist
Ένας πανέξυπνος φυγάς παραδίδεται και προσφέρεται να βοηθήσει το FBI να συλλάβει άλλους κακοποιούς, μόνο αν η νεοσύλλεκτη αναλύτρια Ελίζαμπεθ Κιν γίνει συνεργάτης του.



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:20 The Mitsi Show
06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Επτά
13:30 Europe
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:55 Τόποι Πολιτικής Εξορίας και Ιστορικής Μνήμης Γυάρος
17:00 Ποδόσφαιρο: Φιλανθρωπικός Αγώνας LIVE
18:50 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Το τρίτο πρόσωπο
00:15 Θαμμένα μυστικά
02:15 ΗΠΑ: Καταπολέμηση της Διαφθοράς
03:15 Europe
04:45 Επτά
05:40 Δυο Γυναίκες Μονομαχούν στον Ουρανό





06:00 Τα Παιδιά του Κόσμου
07:00 Pajanimals
07:30 Νιλς Χόλγκερσον
08:00 Μία αγελάδα και μία γάτα στον ωκεανό
08:30 Το σχολείο της Έλεν
09:00 Η Μικρή Πριγκίπισσα
09:30 Κυνηγοί δράκων
10:00 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
10:30 Τεν Τεν
11:00 Ο Μικρός Πρίγκιπας Κ3
11:30 Μόμπι Ντικ
12:00 Παιχνίδια χωρίς σύνορα - κύκλος 1 Έδεσσα - 1999
14:00 Επιχειρήματα
15:00 Σαν μαγεμένοι...
15:30 Άνθρωποι ιστορίες - κύκλος 1 Metamorphoses
16:30 Βόλεϊ: Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 2017 - 2018 LIVE
19:50 Άσπρο - Μαύρο: Οι Ταινίες Μικρού Μήκους του Μπάστερ Κίτον
20:05 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ7
21:00 Το Μινόρε της Αυγής
22:45 Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
03:40 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ7
04:30 Επιχειρήματα
05:30 Παιχνίδια χωρίς σύνορα - κύκλος 1 Έδεσσα - 1999





06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ας πρόσεχες
08:00 Τύχη Βουνό Τύχη Βουνό
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 40 κύματα
11:00 Celebrity Travel
12:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Ονειροπαγίδα - 1ος κύκλος Ονειροπαγίδα
15:00 Μπομπ Σφουγγαράκης: Η ταινία
16:30 Σπασικλο - φύλακας
18:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
19:00 Still Standing
20:00 Ant1 news
21:00 Δέκα Μικροί Μήτσοι
22:15 Ράδιο αρβύλα
00:15 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:15 VICE Κ6 VICE
02:15 Λόλα
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η διπλανή πόρτα
05:15 Σοφία ορθή





07:00 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Ποιος μας πιάνει!
09:00 Εσύ φταις
09:20 Λάκης ο γλυκούλης
11:10 Όλα στον αέρα
12:00 Κλινική περίπτωση
12:50 Ντόλτσε βίτα
14:20 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δυο ξένοι
19:00 Μάλιστα, Σεφ!
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:10 Safe sex
00:00 Κάψε το σενάριο
00:50 Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος
01:10 Bellas TV
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
02:40 Φεύγα
03:30 Οι Χρηματιστές
04:10 Στην κόψη του ξυραφιού
04:50 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα στο δεξί




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Τομ και Τζέρι
08:15 Super Wings!
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν Κ2 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
09:10 Πέππα, το Γουρουνάκι Κ7 Πέππα, το Γουρουνάκι
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το Πρόβατο Κ5 Σον, το Πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls Κ2 DC Superhero Girls
11:20 Barbie: Η Πριγκίπισσα και η Ροκ Σταρ
12:00 BEN 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom and Jerry Show
13:10 Άρθουρ 3: Ο πόλεμος των δύο κόσμων
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
Επ.14 The one where Chandler can't cry
16:00 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ
19:55 STAR News
21:00 Η εποχή των παγετώνων
22:50 Focus
01:00 Ο Θόδωρος και το δίκανο
03:15 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:00 Ζίνα Ζίνα - 5ος κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός Κ4 Νοσοκομείο Παιχνιδιών
07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
08:00 Καλά να πάθεις - 1ος κύκλος
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Ραντεβού στον αέρα
15:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ5
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Το Σόι σου Κ4
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Νήσος 2: Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού
23:15 Κακιά πεθερά
01:15 Checkpoint Alpha
03:15 10η Εντολή Κ2 Να τα πούμε;
04:15 Σφηνάκια
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι... κερατάδες
05:45 Θα σε Δω στο Πλοίο Κ2





06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο με δράση
11:30 Eco news
12:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Γλυκές αλχημείες
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 Ιστορίες
02:00 Criminal minds - 9ος κύκλος
03:30 Boys Don't Cry
05:00 Σαββατοκύριακο με δράση





06:00 Τρικυμία
07:00 Επιθυμίες
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Όλα Καλά (Ε)
15:30 Vivere
15:45 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με 12 Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
06:00 Τρικυμία





09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:30 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:40 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Το 24ωρο Μιας Ξανθιάς (Walk Of Shame)
23:10 Ο Αρχηγός Του Εγκλήματος (Force Of Execution)
00:50 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:15 Circo Special
01:45 Τροχονόμος Βαρβάρα
02:45 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
03:30 Annita Gr (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





06:20 THE MITSI SHOW
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ : ΓΥΑΡΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
16:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
17:00 ΔΙΕΘΝΗΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 TO ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:15 ΘΑΜΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
02:15 ΗΠΑ: ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΦΘΟΡΑΣ
03:15 EUROPE
04:45 ΕΠΤΑ
05:40 ΗΠΑ: ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΦΘΟΡΑΣ





06:30 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΡΕΚΒΙΕΜ
10:30 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
16:30 RUN GREECE ΛΑΡΙΣΑ 2018
17:00 ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
20:00 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
22:00 BALA LOCA
23:00 Η ΠΕΤΡΑ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ
00:45 BALA LOCA
01:45 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΡΕΚΒΙΕΜ
03:15 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
05:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
06:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ




06:00 DRAKE AND JOS
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 WALLYKAZAM!
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
19:30 PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
20:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLYΚωμική σειρά
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
20:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 Ο Λόγος της Γραφής
22:00 ΣΤΟΡΓΗ ΣΤΟ ΛΑΟ
23:30 ΕΔΩ ΛΟΝΔΙΝΟ 1939-2005: Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ
00:30 Η ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΩΝ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης