H Στίβενεϊτζ σόκαρε την Άστον Βίλα, την απέκλεισε (2-1) με ανατροπή στο Κύπελλο Αγγλίας - Δείτε τα γκολ

Η Άστον Βίλα κέρδισε με 1-0 έως το 88' αλλά η Στίβενεϊτζ έκανε την έκπληξη και με 2 γκολ την άφησε εκτός συνέχειας στο Κύπελλο

Fl-PJOmWYAMQWqf
Η μαγεία του Κυπέλλου «πάγωσε» και την Άστον Βίλα, μιας και η ομάδα του Ουνάι Έμερι, έπεσε θύμα της... ταπεινής Στίβενεϊτζ από τη League 2, η οποία πήρε επική πρόκριση μέσα στο «Villa Park».

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 33' με τον Σανσόν, όμως στα τελευταία λεπτά τους περίμενε... εφιάλτης.

Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cpn11cwcjuch)

Στο 85' ο Ντεντόνκερ αντίκρισε την κόκκινη κάρτα και στο 88ο και 90ο λεπτό οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν δύο τέρματα και «έκλεψαν» το εισιτήριο της πρόκρισης μέσα από τα χέρια του συλλόγου της Premier League.

Ανοιχτή σύγκρουση των Ρωμαιοκαθολικών: «Υπάρχει διάβολος μέσα στο Βατικανό», λέει αρχιεπίσκοπος

Κύμα ιώσεων με πρόβλεψη για 300.000 κρούσματα γρίπης εβδομαδιαίως - Τα μέτρα για τα σχολεία

Νέες αποκαλύψεις από τον πρίγκιπα Χάρι: Ο Ουίλιαμ με «άρπαξε από το πουκάμισο δύο φορές» μπροστά στον πατέρα μας