LIVE

Κορωνοϊός

10 Year Challenge: Η νέα μανία των σταρ στα social media

10_years_challenge

Οταν ο χρόνος περνάει και αφήνει τα σημάδια του

Η νέα «πρόκληση» στα social media που ξεκίνησε τον τελευταίο καιρό από την Αμερική, έχει το hashtag #10yearchallenge, και κάνει τον γύρο του Διαδικτύου. Συγκεκριμένα πρόκειται για μια νέα τρέλα που «χτύπησε» τους σταρ στο Instagram και στο Facebook  με τους ίδιους να κάνουν ένα «ταξίδι στον χρόνο» αναρτώντας φωτογραφίες τους πριν από μια δεκαετία και συγκρίνοντας τες με το σήμερα. 

Πολλοί διάσημοι σταρ έχουν «ανεβάσει» φωτογραφίες τους, με κάποιους να δείχνουν πόσο έχουν αλλάξει ενώ κάποιοι άλλοι θέλουν για να δείξουν ότι μετά από 10 χρόνια είναι πιο γυμνασμένοι και πιο όμορφοι από ποτέ. Δείτε μερικούς σταρ που ανταποκρίθηκαν στην πρόκληση των 10 ετών.

View this post on Instagram

#10yearchallenge #challengeaccepted ♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

View this post on Instagram

challenge accepted 😝 #glowupchallenge #howharddidaginghityouchallenge

A post shared by Janet Jackson (@janetjackson) on

View this post on Instagram

2009/2019 challenge

A post shared by @ amyschumer on

View this post on Instagram

Now THAT is a #10YearChallenge Be authentic to yourself 💜

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

View this post on Instagram

#10yearchallenge

A post shared by diplo (@diplo) on

View this post on Instagram

Is it too late for the #10YearChallenge? 📷@jill.greenberg/@johnrussophoto

A post shared by Viola Davis (@violadavis) on

View this post on Instagram

#10yearchallenge even tho it’s more of a before and after or #tb lol #JamaicanGyal 🇯🇲🥥 2001 vs 2019

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

View this post on Instagram

Time sure does fly when you are having fun!! #10YearChallenge

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

View this post on Instagram

Apparently there is more! 😂😂 The Perks of Being a Wallflower. 🌸 #thechallengeissurviving

A post shared by Madonna (@madonna) on

View this post on Instagram

A decade and a buzz cut later 💇‍♀️ #10YearChallenge

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης