Ο Νίκος Μπάρτζης δεν κατάφερε να κάνει δικό του το πολυπόθητο έπαθλο, καθώς κατέκτησε τη δεύτερη θέση.
Λίγο μετά το πέρας του ριάλιτι επιβίωσης, ο Νίκος Μπάρτζης επέστρεψε στο Instagram κάνοντας την πρώτη του ανάρτηση και ευχαριστώντας όλους όσους τον στήριξαν.
«Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για όλη αυτή τη στήριξη!!! Για εμένα εσείς είσαστε το μεγαλύτερο έπαθλο! Με τόση αγάπη πότε κανείς δεν είναι χαμένος!! Εσείς όλον αυτόν τον καιρό ήσασταν η δύναμή μου», έγραψε ο Νίκος Μπάρτζης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.