Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

02:00
Τένις: 2019 ATP Masters 1000 (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

Τένις: Μαρία Σάκκαρη - Πέτρα Κβίτοβα (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

18:00
Τένις: 2019 ATP Masters 1000 (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD
Western & Southern Open. Αγώνες κυρίως ταμπλό. Περιγραφή: Γιάννης Κυφωνίδης.

19:00
Beach Soccer: Ισπανία - Σενεγάλη (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

20:30
Beach Soccer: Πορτογαλία - Ιαπωνία (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

21:00
Τένις: 2019 ATP Masters 1000 (Ζ)

21:30
Σύνδεση Λίβερπουλ - Τσέλσι Pre Stand Up (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD


22:00
Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Τσέλσι (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
10:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
11:05 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
17:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18:45 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
19:15 Ο ΓΥΝΑΙΚΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ– Η ΣΕΙΡΑ (Α΄ κύκλος)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ
01:10 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
02:05 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ
03:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ
04:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
05:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ







07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
09:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
09:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ
22:30 BIG LITTLE LIES
23:30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:45 BIG LITTLE LIES
02:40 MASSA FRESCA
04:10 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ





  



06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Eγκλήματα (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
00:45 The Night Shift - 3ος Κύκλος
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)









06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 The Big Bang Theory - 2ος Κύκλος
13:30 The Big Bang theory - 2ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Two And A Half Men - 2ος Κύκλος
16:00 Δύο και κάτι άνδρες - 2ος κύκλος
16:20 Shopping Star (Ε)
17:50 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House - 2ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 Ανίερη Συμμαχία (Black Mass)
23:30 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 15ος Κύκλος
00:30 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
01:30 Κάθαρση: Αναρχία (The Purge: Anarchy)
02:00 Cloud Atlas
03:45 Ηρακλής (Hercules: Τhe Legendary Journeys) - 4ος Κύκλος
06:00 Beyblade Burst










06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc Mcstuffins: Toy Hospital)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:50 Στο Δρόμο (Ε)
10:50 60' Ελλάδα, Ι (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Εντιμότατοι... κερατάδες
15:00 Πράκτορες 005 Eναντίον Χρυσοπόδαρου
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙII (Ε)
22:00 Το Σόι σου Κ3
22:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:40 Grey's Anatomy, X
00:30 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος
01:30 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:30 Κόκκινος Κύκλος, ΙΙ (Ε)
03:00 Κόκκινος Κύκλος, ΙΙ (Ε)
03:30 Τυφλόμυγα (Ε)
03:50 Τυφλόμυγα (Ε)
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:10 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Πρωινή Ενημέρωση
10:00 Magazino
12:00 ONline
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Ο Πορφυρός Λόφος (Red Cliff)
00:00 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος
00:50 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος
01:00 Deadly Women - 8ος Κύκλος
01:30 Deadly Women - 8ος Κύκλος
02:00 Ο Πορφυρός Λόφος (Red Cliff)
02:30 Ασύλληπτη Συμμορία (Takers)
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:30 Magazino (Ε)
06:00 Πρωινή Ενημέρωση








06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
14:45 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:40 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:30 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:00 Castle
20:00 Scandal
21:00 Assumed Killer
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ - TZOKEΡ
22:10 Assumed Killer
22:30 Mayday
23:30 Castle (Ε)
00:30 Saving Hope (Ε)
01:30 Chicago Fire (Ε)
02:30 Vice (Ε)
04:15 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)






06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι - 1oς Κύκλος
07:00 Ώρα Ελλάδος Καλοκαίρι
10:00 Καλοκαίρι #Not
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
14:45 MacGyver - 1ος Κύκλος
15:45 Celebrity Travel (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Φίφης Ο Αχτύπητος
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS - 8ος Κύκλος
22:00 Έξι Μέρες, Επτά Νύχτες (Six Days Seven Nights)
00:00 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 NCIS - 8ος Κύκλος
02:45 NCIS - 8ος Κύκλος
03:00 Επιστροφή Στο Cold Mountain (Cold Mountain)
03:45 Καλοκαίρι #Not (Ε)
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι - 1oς Κύκλος








06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
10:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
11:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ
14:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΔΙΓΑΜΜΑ
20:30 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΕΠΙΔΟΞΟΣ ΜΑΦΙΟΖΟΣ
00:30 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ- MAKING OF
01:00 ΣΟΦΙΑ
02:00 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
03:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
04:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
05:00 ΔΙΓΑΜΜΑ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΞΙΑ ΤΙΜΗΣ: ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
10:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
11:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 EL GRECO - ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ
21:30 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΝΩΑ
22:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
23:30 TOKYO GA
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

elpidoforos1

Ο Αρχιεπίσκοπος Αμερικής, σε μήνυμά του προς τον πατέρα του 18 μηνών αγοριού, δηλώνει ότι μίλησε με τον υπουργό Υγείας, Βασίλη Κικίλια, ο οποίος τον διαβεβαίωσε ότι εντός ολίγων ημερών θα έχει λύσει οριστικά το θέμα

6
SYSKEPSH

«Φαρ Ουέστ» στην Κρήτη, με κτηνοτρόφους να απειλούν ακόμα και δημάρχους, σύμφωνα με καταγγελίες - Πώς καταφέρνουν να ξεγελούν τις Αρχές και να λαμβάνουν πολύ μεγαλύτερες επιδοτήσεις, από αυτές που δικαιούνται

2