18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 FOCUS
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
04:00 TRUE DETECTIVE - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
07:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:30 ΑΠΟ ΤΗ ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΜΑΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
09:00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
10:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΦΥΛΕΣ
12:00 MASSA FRESCA
13:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
13:30 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
13:45 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
16:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
17:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
17:45 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
18:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
20:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
22:15 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
22:30 PEAKY BLINDERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
00:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
02:00 ΦΥΛΕΣ
03:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
04:00 MASSA FRESCA
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης - 2oς Κύκλος (Ε)
14:15 Δεκάλεπτο Πολιτικών Κομμάτων - Ένωση Κεντρώων
14:30 Δεκάλεπτο Πολιτικών Κομμάτων - Χρυσή Αυγή
14:45 Δεκάλεπτο Πολιτικών Κομμάτων - Μ-Λ ΚΚΕ
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Μην Ψαρώνεις
22:45 StrΕat Food
23:45 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
01:00 Mom's Night Out
02:00 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
05:15 Ο πόλεμος των άστρων
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
14:15 Διακαναλική Συνένταυξη - ΚΙΝΑΛ
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Jurassic World
23:30 Απαγωγή (Stolen)
01:45 Το Άγγιγμα Του Κακού (Fallen)
03:30 Look Up In The Sky - The Amazing Story Of Superman
04:30 Pretty Little Liars - 3ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Γαμπρός Από Το Λονδίνο
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Εκλογές 2019
01:30 10η Εντολή, ΙΙ (Ε)
02:00 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
02:30 Rules Of Engagement, ΙΙ
03:00 Rules Of Engagement, ΙΙ
03:30 Rules of Engagement - Κύκλος 2
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, III (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Εκλογές 2019
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
00:15 Deadly Women - 7oς Κύκλος
00:30 Θαλασσόλυκοι
01:15 Dark Minds
01:30 Dark Minds
02:15 Facing Evil
02:30 Deadly Women - 7oς Κύκλος
03:15 Η Κόρη Μου (Ε)
03:30 The Alphas
04:15 Alphas Κ2
04:30 Μαζί Σου (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα
06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Bulletproof Monk
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Bulletproof Monk
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:50 Open News Στη Νοηματική
17:05 Ποια Είναι Η Μαργαρίτα
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 Το Απόλυτο Παιχνίδι (Runner Runner)
23:00 Open Mind
00:30 Εκλογές 2019
01:15 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
01:40 Trance
02:15 Το Αγόρι Πίσω Από Το Συρματόπλεγμα (The Boy In The Striped Pyjamas)
03:40 Βάσιμη Αμφιβολία (Reasonable Doubt)
03:45 Για Την Παρέα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30
06:00 ΒΑΝΟΥΑΤΟΥ: ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
09:10 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΚΑΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 Ο ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΛΑΪΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
20:00 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΕΝΩΣΗΣ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
21:00 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΑΝΤΑΡΣΥΑ
21:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2019
00:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΚΚΕ (μ-λ) ΣΤΗΝ ΕΡΤ
01:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ Ο.Κ.Δ.Ε. ΣΤΗΝ ΕΡΤ
02:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΥ Ε.ΠΑ.Μ.- Α.Κ.Κ.ΕΛ. ΣΤΗΝ ΕΡΤ
02:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
03:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
04:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
05:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
06:00 ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΚΑΟ
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Mπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Avatar
13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Η Μέρα Της Σάνη
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Δύο Φανταστικοί Γονείς
23:30 Hunter Street
00:00 Μπαμπάς Στο Σπίτι
00:40 Μπαμπάς Στο Σπίτι
01:00 The Haunted Hathaways
01:25 The Haunted Hathaways
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Victorious
03:55 Victorious
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh
09:00 ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
10:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:00 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
20:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
21:00 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
23:00 ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ