Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

program_ar

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1
Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

12:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

12:00 ΕΡΤ Sports HD
Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1
Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Προημιτελικός ATP 500 Barcelona
BancSabadell

14:05 COSMOTE SPORT 7 HD
SS2 Villa del Dique 1
WRC Αργεντινής

14:55 COSMOTE SPORT 7 HD
SS3 Amboy Yacanto 1
WRC Αργεντινής

15:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ουγγαρία

15:00 Eurosport 1
Γύρος των Άλπεων
Ποδηλασία

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ – Πόρτο
Youth League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Προημιτελικός ATP 500 Barcelona
BancSabadell

15:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Σπόρτινγκ Λισσαβώνας - Ίντερ Μαδρίτης
Ημιτελικός UEFA Futsal Champions League

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1
Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1
Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
SS4 Santa Rosa-San Agustin
WRC Αργεντινής

16:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Προημιτελικός ATP 500 Barcelona
BancSabadell

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπαρτσελόνα – Καϊράτ
Ημιτελικός UEFA Futsal Champions League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Τσέλσι
Youth League

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Προημιτελικός ATP 500 Barcelona
BancSabadell

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Κολωνία – Ντάρμσταντ
Bundesliga

20:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ

20:50 COSMOTE SPORT 7 HD
SS6 Villa del Dique 2
WRC Αργεντινής

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν
Bundesliga

21:30 Novasports 2HD
Μπασκόνια - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
EuroLeague

21:35 COSMOTE SPORT 7 HD
SS7 Amboy Yacanto 2
WRC Αργεντινής

21:45 Novasports 3HD
Μπορντό – Λυών
Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Χάντερσφιλντ
Premier League

22:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα - Αναντόλου Εφές
EuroLeague

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ριο Αβε – Πόρτο
Liga NOS


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ
GRASS IS GREENER
20/4/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
Σεζόν 2
22/4/19

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
Σεζόν 2
26/4/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





07:00 Ω, ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
08:15 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΘΕΟΛΟΓΟΣ
09:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
09:30 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ…
10:30 ΠΑΣΧΑΛΙΝΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΡΤ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ
13:30 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΩΣΗΦ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:50 ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΑΥΛΟΣ
17:30 Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΜΙΡΑΛ
02:10 ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΑΥΛΟΣ
04:00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΩΣΗΦ
05:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
06:00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ






07:00 SPIRIT (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΩΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ
12:00 ΑΚΡΟΑΣΙΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
12:30 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΝΑΞΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΑΝΘΙΣΜΕΝΗ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΑΦΙΟΥ
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ
00:30 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ (DOC ON ΕΡΤ)
02:00 ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΟΙΞΗ, ΚΑΛΕ ΜΟΥ; (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 ΡΩΜΑΝΟΣ Ο ΜΕΛΩΔΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΟ ΔΡΑΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:40 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΝΑΞΟΥ
04:15 ΑΚΡΟΑΣΙΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
04:45 ΕΠΙΚΡΑΝΘΗ
05:00 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Ω, Γλυκύ Μου Έαρ (Ε)
07:15 Η Βίβλος (The Bible)
10:30 Τα Φτερουγίσματα (Fly Away Home)
13:00 Ant1 News
13:45 Lassie
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Οι Κυρίες Της Αυλής
19:30 Ant1 News
20:45 Ο Ιησούς Από Τη Ναζαρέτ (Jesus Of Nazareth) - Γ' Μέρος
23:00 Η Βίβλος - Γ΄ Μέρος
00:10 Ανάσταση (Risen)
02:00 Η Ζωή Σε Δύο Πράξεις (Stepmom)
02:30 Ιερά Οδός: Βασίλης Καρράς, Καίτη Γαρμπή, Χρήστος Μενιδιάτης
04:30 Ψυχή Μου Μη Λυγίζεις
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 The Thunderbirds
07:30 Super Wings
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Mariposa: Η Περιπέτεια Μιας Ονειρεμένης Πεταλούδας - Β' Μέρος
12:00 Τομ Και Τζέρι: Η Περιπέτεια Με Τον Γίγαντα
13:10 Looney Tunes: Επιστροφή Στη Δράση (Looney Tunes: Back In Action)
15:00 Star News
15:30 Αγάπης Δίλημμα (Charlie St.Cloud)
17:45 Επιθυμίες Στο Πάρα Πέντε (The Bucket List)
19:50 Star News
21:00 Μια Θάλασσα Από Δέντρα (Sea Of Trees)
23:30 Το Πράσινο Μίλι (The Green Mile)
00:05 Αττίλας, Ο Κατακτητής (Attila, The Hun)
03:00 Μπεν Χουρ (Ben Hur) - Β΄ Μέρος
03:30 Μπεν Χουρ (Ben Hur)
06:00 Beyblade Burst








06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Ο Φανούρης Και Το Σόι Του
08:15 60' Ελλάδα, III (Ε)
10:15 Κοκορόκι: Ο Ήρωας Της Φάρμας (Un Gallo Con Muchos Huevos)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οι Απίθανοι (The Incredibles)
15:10 Ένας Κόσμος
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
18:00 Kitchen Lab (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Η Κυρία Του Κυρίου
22:00 Οι Υπηρέτριες (The Help)
00:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:50 Η Εξαφάνιση Του Μικρού Τζο (The Way Home)
02:10 Madwalk 2019 (Ε)
02:40 Η Τελευταία Παράσταση (Ε)
04:00 Beauty & The Beast, II
04:30 Beauty & The Beast, II
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Εικόνες, IΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:10 Ιστορίες (Ε)
06:50 Οι Έλληνες Του Πνεύματος (Ε)
08:15 Το Ταξίδι Της Τροφής (Ε)
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:45 Βαραββάς (Barabbas)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Ο Παράδεισος Είναι Αληθινός (Heaven Is For Real)
22:40 Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
00:30 Τα Πάθη Του Χριστού (The Passion Of The Christ)
01:30 WWE Raw
02:45 Βαραββάς (Barabbas)
04:50 Happy traveller
05:00 Happy Traveller (Ε)
05:10 Μεγάλοι Έλληνες
06:00 Καλημέρα







06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle
18:15 Close To Jesus: Η Ζωή Του Θωμά
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Burning Man
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Close To Jesus: Η Ζωή Του Θωμά (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Η Σφραγίδα Του Θεού
12:00 Βαραββάς - Γ + Δ Μέρος
14:00 Open News
14:30 Μαξ (Max)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Συνοικία Το Όνειρο
18:55 Open News
20:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
21:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
22:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
23:00 Ο Υιός Του Θεού (Son Of God)
01:00 It's Show Time (Best Of)
02:00 Τελευταία Έξοδος Ρίτα Χέιγουορθ (The Shawshank Redemption)
03:30 Η Πριγκίπισσα Το 'Σκασε (A Royal Night Out)
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Βαραββάς - Α' Μέρος





06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Α’ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΩΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΣΕΩΣ ΕΙΣ ΤΟΝ Ι.Ν. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
14:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΟΥ
16:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
17:00 ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
18:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΙΕΡΟΥ ΕΠΙΤΑΦΙΟΥ – ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΝΑΡΙ
21:00 ΨΥΧΕΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2017: ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΟΤΖΑΡΤ
23:30 ΩΡΕΣ
00:30 ΟΠΕΡΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ, Τζιουζέπε Βέρντι
02:40 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
03:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
04:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΟΥ
05:00 ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
06:00 ΔΙΑΛΟΓΟΣ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Butterbean's Cafe
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 44 Γάτες
12:30 Top Wing
13:00 Η Μέρα Της Σάνη
13:30 Lego Friends: Girls On A Mission
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 iCarly
02:40 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:05 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh




09:00 1821 ΚΑΙ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑ. ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΓΝΩΣΗ
12:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
15:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
16:00 ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΕΚΘΕΣΗΣ : ΡΗΓΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
17:00 ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
18:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
18:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 Ω ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
20:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
22:00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΤΟΚΥΟ
00:30 ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΠΕΡΛΙΟΖ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

598425_10151800416624772_743237502_n

Η γενική γραμματεία Πολιτικής Προστασίας σε ανακοίνωση της σημειώνει ότι συνεχίζονται οι συζητήσεις με την Ευρωπαϊκή Επιτροπή και ότι  έχουμε διορία μέχρι τις 11 Ιουνίου  προκειμένου να συμμετάσχουμε


tess0

Δρακόντεια τα μέτρα ασφαλείας στην πόλη - Μεγάλη κινητοποίηση Ρομά για την ομιλία του πρωθυπουργού, όπως είχε συμβεί και κατά την πρόσφατη συγκέντρωση του ΣΥΡΙΖΑ στη Λαμία - Πολίτες κατά της Συμφωνίας των Πρεσπών σήκωσαν πανό «Τσίπρα προδότη» και τραγούδησαν το «Μακεδονία ξακουστή» - Τουλάχιστον οκτώ εξ αυτών προσήχθησαν

144