Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

program_ar

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1
Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

12:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

12:00 ΕΡΤ Sports HD
Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1
Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Προημιτελικός ATP 500 Barcelona
BancSabadell

14:05 COSMOTE SPORT 7 HD
SS2 Villa del Dique 1
WRC Αργεντινής

14:55 COSMOTE SPORT 7 HD
SS3 Amboy Yacanto 1
WRC Αργεντινής

15:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ουγγαρία

15:00 Eurosport 1
Γύρος των Άλπεων
Ποδηλασία

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ – Πόρτο
Youth League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Προημιτελικός ATP 500 Barcelona
BancSabadell

15:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Σπόρτινγκ Λισσαβώνας - Ίντερ Μαδρίτης
Ημιτελικός UEFA Futsal Champions League

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1
Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1
Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
SS4 Santa Rosa-San Agustin
WRC Αργεντινής

16:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Προημιτελικός ATP 500 Barcelona
BancSabadell

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπαρτσελόνα – Καϊράτ
Ημιτελικός UEFA Futsal Champions League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Τσέλσι
Youth League

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Προημιτελικός ATP 500 Barcelona
BancSabadell

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Κολωνία – Ντάρμσταντ
Bundesliga

20:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ

20:50 COSMOTE SPORT 7 HD
SS6 Villa del Dique 2
WRC Αργεντινής

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν
Bundesliga

21:30 Novasports 2HD
Μπασκόνια - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
EuroLeague

21:35 COSMOTE SPORT 7 HD
SS7 Amboy Yacanto 2
WRC Αργεντινής

21:45 Novasports 3HD
Μπορντό – Λυών
Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Χάντερσφιλντ
Premier League

22:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα - Αναντόλου Εφές
EuroLeague

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ριο Αβε – Πόρτο
Liga NOS


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ
GRASS IS GREENER
20/4/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
Σεζόν 2
22/4/19

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
Σεζόν 2
26/4/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





07:00 Ω, ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
08:15 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΘΕΟΛΟΓΟΣ
09:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
09:30 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ…
10:30 ΠΑΣΧΑΛΙΝΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΡΤ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ
13:30 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΩΣΗΦ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:50 ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΑΥΛΟΣ
17:30 Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΜΙΡΑΛ
02:10 ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΑΥΛΟΣ
04:00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΩΣΗΦ
05:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
06:00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ






07:00 SPIRIT (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΩΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ
12:00 ΑΚΡΟΑΣΙΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
12:30 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΝΑΞΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΑΝΘΙΣΜΕΝΗ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΑΦΙΟΥ
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ
00:30 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ (DOC ON ΕΡΤ)
02:00 ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΟΙΞΗ, ΚΑΛΕ ΜΟΥ; (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 ΡΩΜΑΝΟΣ Ο ΜΕΛΩΔΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΟ ΔΡΑΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:40 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΝΑΞΟΥ
04:15 ΑΚΡΟΑΣΙΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
04:45 ΕΠΙΚΡΑΝΘΗ
05:00 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ


  



06:00 Ω, Γλυκύ Μου Έαρ (Ε)
07:15 Η Βίβλος (The Bible)
10:30 Τα Φτερουγίσματα (Fly Away Home)
13:00 Ant1 News
13:45 Lassie
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Οι Κυρίες Της Αυλής
19:30 Ant1 News
20:45 Ο Ιησούς Από Τη Ναζαρέτ (Jesus Of Nazareth) - Γ' Μέρος
23:00 Η Βίβλος - Γ΄ Μέρος
00:10 Ανάσταση (Risen)
02:00 Η Ζωή Σε Δύο Πράξεις (Stepmom)
02:30 Ιερά Οδός: Βασίλης Καρράς, Καίτη Γαρμπή, Χρήστος Μενιδιάτης
04:30 Ψυχή Μου Μη Λυγίζεις
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 The Thunderbirds
07:30 Super Wings
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Mariposa: Η Περιπέτεια Μιας Ονειρεμένης Πεταλούδας - Β' Μέρος
12:00 Τομ Και Τζέρι: Η Περιπέτεια Με Τον Γίγαντα
13:10 Looney Tunes: Επιστροφή Στη Δράση (Looney Tunes: Back In Action)
15:00 Star News
15:30 Αγάπης Δίλημμα (Charlie St.Cloud)
17:45 Επιθυμίες Στο Πάρα Πέντε (The Bucket List)
19:50 Star News
21:00 Μια Θάλασσα Από Δέντρα (Sea Of Trees)
23:30 Το Πράσινο Μίλι (The Green Mile)
00:05 Αττίλας, Ο Κατακτητής (Attila, The Hun)
03:00 Μπεν Χουρ (Ben Hur) - Β΄ Μέρος
03:30 Μπεν Χουρ (Ben Hur)
06:00 Beyblade Burst








06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Ο Φανούρης Και Το Σόι Του
08:15 60' Ελλάδα, III (Ε)
10:15 Κοκορόκι: Ο Ήρωας Της Φάρμας (Un Gallo Con Muchos Huevos)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οι Απίθανοι (The Incredibles)
15:10 Ένας Κόσμος
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
18:00 Kitchen Lab (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Η Κυρία Του Κυρίου
22:00 Οι Υπηρέτριες (The Help)
00:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:50 Η Εξαφάνιση Του Μικρού Τζο (The Way Home)
02:10 Madwalk 2019 (Ε)
02:40 Η Τελευταία Παράσταση (Ε)
04:00 Beauty & The Beast, II
04:30 Beauty & The Beast, II
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Εικόνες, IΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:10 Ιστορίες (Ε)
06:50 Οι Έλληνες Του Πνεύματος (Ε)
08:15 Το Ταξίδι Της Τροφής (Ε)
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:45 Βαραββάς (Barabbas)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Ο Παράδεισος Είναι Αληθινός (Heaven Is For Real)
22:40 Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
00:30 Τα Πάθη Του Χριστού (The Passion Of The Christ)
01:30 WWE Raw
02:45 Βαραββάς (Barabbas)
04:50 Happy traveller
05:00 Happy Traveller (Ε)
05:10 Μεγάλοι Έλληνες
06:00 Καλημέρα







06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle
18:15 Close To Jesus: Η Ζωή Του Θωμά
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Burning Man
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Close To Jesus: Η Ζωή Του Θωμά (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Η Σφραγίδα Του Θεού
12:00 Βαραββάς - Γ + Δ Μέρος
14:00 Open News
14:30 Μαξ (Max)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Συνοικία Το Όνειρο
18:55 Open News
20:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
21:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
22:00 A.D. The Bible Continues - 1oς Κύκλος
23:00 Ο Υιός Του Θεού (Son Of God)
01:00 It's Show Time (Best Of)
02:00 Τελευταία Έξοδος Ρίτα Χέιγουορθ (The Shawshank Redemption)
03:30 Η Πριγκίπισσα Το 'Σκασε (A Royal Night Out)
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Βαραββάς - Α' Μέρος





06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Α’ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΩΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΣΕΩΣ ΕΙΣ ΤΟΝ Ι.Ν. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
14:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΟΥ
16:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
17:00 ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
18:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΙΕΡΟΥ ΕΠΙΤΑΦΙΟΥ – ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΝΑΡΙ
21:00 ΨΥΧΕΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2017: ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΟΤΖΑΡΤ
23:30 ΩΡΕΣ
00:30 ΟΠΕΡΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ, Τζιουζέπε Βέρντι
02:40 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
03:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
04:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΟΥ
05:00 ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
06:00 ΔΙΑΛΟΓΟΣ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Butterbean's Cafe
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 44 Γάτες
12:30 Top Wing
13:00 Η Μέρα Της Σάνη
13:30 Lego Friends: Girls On A Mission
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 iCarly
02:40 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:05 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh




09:00 1821 ΚΑΙ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑ. ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΓΝΩΣΗ
12:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
15:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
16:00 ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΕΚΘΕΣΗΣ : ΡΗΓΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
17:00 ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
18:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
18:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 Ω ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
20:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
22:00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΤΟΚΥΟ
00:30 ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΟΥ ΜΠΕΡΛΙΟΖ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης