Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
German Tennis Championships

12:30
Eurosport 1
16o ΕΤΑΠ
Ο Γύρος της Γαλλίας

13:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Κίνα

20:00
Novasports 1HD
Αϊντχόφεν - Ολυμπιακός
Φιλικό

20:30
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ - Βασιλεία
Προκριματικά Champions League



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2


ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS

Σεζόν 6


ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Κάπου στη Γη
17:00 Ιστορία από το μακρινό παρελθόν - κύκλος 1
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Ιατρική και Λαϊκές Παραδόσεις Κ2
19:00 Μις Μαρπλ Κ3
20:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα
23:00 The Affair Κ1





06:00 Κεντρική Αγορά: Γεύσεις της πόλης Κ3 Ελσίνκι
07:00 Γουίσπερ
07:05 Γουίσπερ
07:10 Γουίσπερ
07:20 Γουίσπερ
07:25 Νιλς Χόλγκερσον
07:40 Νιλς Χόλγκερσον
07:50 Πάφιν Ροκ
07:55 Πάφιν Ροκ
08:00 Πάφιν Ροκ
08:05 Πάφιν Ροκ
08:15 Ολίβια
08:30 Ολίβια
08:40 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
09:00 Οι κατακτητές
10:00 Κεντρική Αγορά: Γεύσεις της πόλης Κ3 Ελσίνκι
11:00 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του
11:30 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του
12:00 Κλειστοί Δρόμοι
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Η ευτυχία βρίσκεται στο πιάτο
14:30 Έξι αδελφές
15:30 Έξι αδελφές
16:30 Η ζαβολιάρα
18:00 I Love Lucy
18:30 Τοπικές κουζίνες
19:30 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4
20:00 Από αγκάθι ρόδο Κ2
21:00 SummERTime (Ζ) Μελοποιημένη ποίηση



  

06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 7:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 10:00
13:00 Ant1 news
13:45 Μια ζωή
15:30 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος
16:30 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
18:55 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 news
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Το ταίρι ξέρει
23:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια





06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Εκμέκ παγωτό
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Και οι τέσσερις ήταν υπέροχες
09:20 Love sorry
10:00 Βίος ανθόσπαρτος
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Ένας μήνας και κάτι
17:30 Μπαμπά μην τρέχεις
18:10 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
19:00 Singles 2 1/2
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Μαύρα μεσάνυχτα
23:20 Η αίθουσα του θρόνου




06:00 Μαύρο τριαντάφυλλο - 1ος κύκλος
06:45 Sylvester and Tweety mysteries
07:15 Τομ και Τζέρι
07:45 Super Wings!
08:15 Ένας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
08:45 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00 Ben and Holly
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
11:00 Garfield
11:30 Dragons: Οι καβαλάρηδες του Μπερκ
12:00 Τα χρονικά του Ματ Χάτερ
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash Κ1
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Η μαμά λείπει ταξίδι για δουλειές
19:55 STAR News
21:00 NCIS - κύκλος 14
22:00 Babylon A.D.






06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Alpha Παντού
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Πές τα... Βρωμόστομε
14:50 Εντιμότατοι... κερατάδες
15:50 Οικογενειακές ιστορίες
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
21:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Αστέρας Ραχούλας
23:30 World Party





06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Σκάσε και κολύμπα
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:20 Kara Sevda Κ2
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
22:15 Σκάσε και κολύμπα





06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Όλα καλά
13:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός





06:00 Circo (E)
07:00 Ξυπνάμε Μαζί
10:00 Splash
13:30 Project Runway - 12oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 Μιας Πεντάρας Νιάτα
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ένας Κοντός Θα Μας Σώσει
19:00 Live News
20:00 Κολωνάκι Διαγωγή Μηδέν
21:50 Βασικός Στόχος (Basic)
23:50 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
00:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:50 Style Rules (Ε)
02:00 Έξυπνη Ζωή (Ε)
02:30 Splash (Ε)
02:45 Splash (Ε)
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Circo (E)







06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
23:00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ





06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Την Ημέρα που ο Χένρι Συνάντησε
08:00 Zack and Quack
08:30 The New Teletubies
09:00 Wallykazam!
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ και Σάιν
10:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
11:00 Paw patrol
11:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
12:00 Rusty Rivets
12:30 Ο Μπλέικ και οι εξωγήινοι σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Danny phantom
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Regal Academy
15:30 Yo και Watch
16:00 Ninjago
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
17:30 Η Ντόρα και οι φιλοι της
18:00 Kuu Kuu Harajuku
18:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
19:00 Με λένε Φράνκι
19:30 Χένρι ο επικίνδυνος
20:00 Game shakers
20:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:00 Τα Χρονικά του Ζορρό
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Νικι, Ρικι, Ντικι & Νταν
23:00 The thundermans
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh





09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
23:00 Αττίλας '74




ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

tzoum_2

Η Data Artisans προσφέρει υπηρεσίες μαζικής επεξεργασίας υπέρογκων ποσοτήτων δεδομένων, ανίχνευσης απάτης καθώς και απευθείας επικοινωνίας με πελάτες- καταναλωτές - Επιβεβαίωσε ο ίδιος την πώληση στο Twitter

baby

Η ανήλικη Ρομά γέννησε μόνη στο σπίτι - Της έπεσε το μωρό προσπαθώντας να κόψει τον ομφάλιο λώρο  - Η υπόθεση αποκαλύφθηκε όταν η 17χρονη διακομίστηκε στο νοσοκομείο λόγω ακατάσχετης αιμορραγίας

2
photo01

Ποινική δίωξη σε βάρος ενός Έλληνα αρχιλοχία και Άγγλου που δραστηριοποιείται σε ΜΚΟ άσκησε η εισαγγελέας Ορεστιάδας – Συνελήφθησαν να περιφέρονται σε απαγορευμένη περιοχή των ελληνοτουρκικών συνόρων

3