Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

NOVASPORTS 1
The Open Championship, 2η μέρα
Γκολφ 08:30

COSMOTE SPORT 5
Γερμανία, 1ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 11:50

NOVASPORTS 7
Λιθουανία - Ελλάδα
Euro Beach Soccer League - Άνδρες 14:45

COSMOTE SPORT 5
Γερμανία, 2ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 15:50

ΕΡΤ3
Ελλάδα-Κροατία
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών 21:30
Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2


ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS

Σεζόν 6


ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
17:00 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
19:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
20:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:00 DIAMOND LEAGUE
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
23:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ)
01:40 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
02:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
02:10 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
02:25 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
03:45 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
03:50 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
04:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
04:40 THE AFFAIR (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ








06:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ
06:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
Eπεισόδιο 5
10:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
11:00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
16:30 ΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ
19:30 ΥΣΤΕΡΑ ΜΕΝΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
21:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΙ JAZZ
00:00 ΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
02:00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
05:45 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ



  



06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
18:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε) - 1ος Κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall (Ε)
22:30 Celebrity Game Night
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:00 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
02:00 True Blood - 4ος Κύκλος
02:45 Vice Specials - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:45 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)








06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:20 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Ένας Μήνας Και Κάτι (Ε)
17:20 Μπαμπά μην τρέχεις
17:30 Μπαμπά Μην Τρέχεις (Ε)
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 2 1/2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Η Αίθουσα Του Θρόνου (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:40 Μη Φοβάσαι Τη Φωτιά (Ε)
01:50 Πάλι Από Την Αρχή (Ε)
02:10 Μην φοβάσαι τη φωτιά
02:30 Άφρικα (Ε)
02:50 Άφρικα
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:10 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
03:50 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Έρωτας Και Πάθος (Ε)
04:30 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)
06:45 Sylvester And Tweety Mysteries
07:15 Tom & Jerry Kids
07:45 Super Wings
08:15 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
08:45 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:00 Ben And Holly
09:30 Bobby And Bill
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 The Garfield Show
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:55 Star News
21:00 Interstellar
00:45 Όμορφα Πλάσματα (Beautiful Creatures)
02:45 Covert Affairs - 3ος Κύκλος
03:15 Supernatural - 9ος Κύκλος
03:45 Psych - 4ος Κύκλος
05:00 Psych - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Alpha Παντού
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Καμικάζι Αγάπη Μου
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40 Mad Video Music Awards 2018 (Ε)
01:40 Σαπουνόπετρα
01:50 Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω
02:30 Τρελλάδικο Πολυτελείας
04:00 Κόκκινος Κύκλος, IΙ (Ε)
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες
04:40 Εικόνες IV (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
05:20 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:50 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α., II (Ε)







06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
16:45 Happy Traveller (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
00:30 Λεωφορείο 657 (Heist)
00:45 Το Χάρισμα (The Gift)
01:00 Dark Minds - 3ος Κύκλος
02:00 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
02:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:15 Ερωτικό Στοίχημα (The Truth About Love)
04:00 Hemlock Groove - 2oς Κύκλος
04:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
04:45 Traction (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο με δράση
05:15 Τώρα (Ε)
06:00 Καλημέρα






06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Vivere
11:30 Close Up (Ε)
12:00 Όλα Καλά
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:30 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)





06:00 Circo (Ε)
07:00 Ξυπνάμε Μαζί
11:00 Splash
14:45 E News
15:00 Style Rules
15:45 Καταιγίδα - 1ος Κύκλος (E)
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Η Πολιτσμάνα
19:00 Live News
20:00 Ο Γαμπρός Μου Ο Δικηγόρος
22:00 Last Vegas
00:15 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
02:15 Απόλυτη Εκδίκηση 6: Μια Σφαίρα Μια Ζωή (True Justice 6: One Shot One Life)
03:30 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
04:00 Style Rules (Ε)
04:40 Style Rules (Ε)
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Circo (E)




06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
07:00 ALLERT3
07:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
08:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
Eπεισόδιο 18 - ΝΤΟΡΝΤΟΝ (DORDOGNE)
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
20:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
21:00 NATURA 2000: ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
21:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΚΡΟΑΤΙΑ- ΕΛΛΑΔΑ
22:30 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
23:00 ALLERT3
23:30 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
00:30 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
02:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 BALKAN EXPRESS




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
Παιδική σειρά
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH



09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
19:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 ΑΒΡΑΑΜ ΛΙΝΚΟΛΝ
22:00 ΟΔΗΓΟΣ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΥΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ



ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

zak

Οι πρώτοι συλληφθέντες θα περάσουν την πόρτα του Δικαστικού Μεγάρου Ζακύνθου το πρωί της Δευτέρας, ενώ μέχρι την Τετάρτη αναμένεται να έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία των απολογιών για όλους

voutsis

Ο πρόεδρος της Βουλής κατέθεσε στεφάνι στη μνήμη των εκτελεσμένων από τα στρατεύματα κατοχής κατά τον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο στο Μπλόκο της Κοκκινιάς και δήλωσε ότι έχει καθυστερήσει πολύ η διεκδικήση των αποζημιώσεων

2
tah_kne

Η 17χρονη Παλαιστίνια που χαστούκισε Ισραηλινό στρατιώτη και φυλακίστηκε για πολλούς μήνες, παραχώρησε συνέντευξη Τύπου στο Στέκι Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ

agrinio_19xroni_arthro

Το αιματηρό περιστατικό σημειώθηκε κατά τη διάρκεια της πορείας στο Αγρίνιο για τα πέντε χρόνια από τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα - Η 19χρονη τραυματίστηκε σοβαρά στο πρόσωπο και παραμένει στο νοσοκομείο, με την κατάσταση της υγείας της να παρουσιάζει βελτίωση

14
kosmimatopwleio_omonoia_arthro

Σύμφωνα με πηγές της Αστυνομίας, στο σημείο του κοσμηματοπωλείου της οδού Γλάδστωνος βρέθηκε ένα μαχαίρι, το οποίο αναμένεται να εξεταστεί από τους ειδικούς, προκειμένου να διαπιστωθεί εάν φέρει αποτυπώματα του 33χρονου - Αναζητείται ακόμα ο δεύτερος άνδρας που τον κλώτσησε μαζί με τον κοσμηματοπώλη

19