Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα


Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

12:50
FOX Sports
Cowboys - Sea Eagles
NRL

21:00
FOX Sports
Παγκόσμιο κύπελλο


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ (ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 FOCUS
00:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
01:20 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
01:40 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02:50 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:40 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
04:20 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
04:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
05:15 THE MITSI SHOW
05:20 THE MITSI SHOW
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 WILD FARMING
10:00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ κ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑ
11:00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΠΡΟΙΚΟΘΗΡΑΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 ΜΟΥΣΕΙΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ
21:30 SUMMER NIGHT CONCERT 2018
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 WILD FARMING
05:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ



06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Ο Θησαυρός
00:45 Celebrity Travel
01:00 Vice Specials - 6oς Κύκλος
01:45 Λόλα (Ε)
02:00 Λόλα (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:45 Έρωτας (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
15:50 Οι Βασιλιάδες
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:10 Η ώρα η καλή
17:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:40 Singles (Ε)
19:30 Απαγορευμένη Αγάπη (Ε)
20:00 Απαγορευμένη Αγάπη
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
01:00 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:50 Φύγαμε (Ε)
02:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
03:10 Κούκλες (Ε)
04:10 Σκορπιός (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Stars Systrem
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος
22:00 Spy
00:30 Stoker
01:15 American Pie: Ένα Τρελό Τρελό Σαββατοκύριακο
02:45 42
03:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:30 Ζίνα - 5ος Κύκλος
05:30 Psych - 3ος Κύκλος






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
00:00 Αυτοψία
02:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV
02:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV
03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:20 Deal, II (E)
04:10 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησηςατάδες





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
01:30 Dracula - 1ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα





06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Είναι Στιγμές (Ε)





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:50 Style Rules
15:30 E news
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Μονά Ζυγά Δικά Μου
21:40 Μπαμπάδες Νταντάδες (Daddy Day Care)
23:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:40 Off Camera
00:50 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:45 Circo
01:50 Circo
02:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
02:50 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
03:45 Circo (Ε)
04:25 Anamesa (Ε)
04:30 Anamesa (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






06:00 ΠΩΣ Η ΜΠΥΡΑ ΕΣΩΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
06:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
Eπεισόδιο 314
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ
23:30 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:30 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:30 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
02:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 NICKELODEON




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ / ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

xouliaras

Με ανάρτησή του στο Facebook δεν παραλείπει να ευχαριστήσει τους γιατρούς και τους νοσηλευτές που φροντίζουν καθημερινά ασθενείς με καρκίνο, για τους οποίους γράφει χαρακτηριστικά πως «από άγνωστοι βγήκαν αδέλφια»

patmanoglou_arthro

Ο Υπάτιος Πατμάνογλου έχασε τη σύζυγο και τον μικρό γιο του όταν η Πόρσε που οδηγούσε ο Γιώργος Βακάκης προσέκρουσε στο ΙΧ του με ταχύτητα 320 χλμ/ώρα - Ποια είναι η νέα του σύντροφος

68