Πέγκυ Ζήνα - Χρήστος Νικολόπουλος ξεκινούν τις κοινές συναυλίες τους από τον Πειραιά
Οι δύο καλλιτέχνες θα περιοδεύουν μαζί το φετινό καλοκαίρι
Εκείνος είναι από τους σημαντικότερους δημιουργούς του λαϊκού μας τραγουδιού με πολλές και μεγάλες επιτυχίες στο ενεργητικό του. Εκείνη μια λαϊκή τραγουδίστρια της νεώτερης γενιάς που κέρδισε την εμπιστοσύνη μεγάλων ονομάτων του είδους.
Ο Χρήστος Νικολόπουλος και η Πέγκυ Ζήνα θα ενώνουν τις μουσικές δυνάμεις τους το φετινό καλοκαίρι σε μια μια περιοδεία που θα ξεκινήσει στις 22 Ιουνίου, από το Βεάκειο Θέατρο Πειραιά.
Οι δύο τους θα παρουσιάσουν μια μουσική παράσταση με δυνατές στιγμές από την προσωπική δισκογραφική πορεία τους. Συνθέσεις του Χρήστου Νικολόπουλου, χαραγμένες στο μυαλό και στην καρδιά μας τραγουδισμένες μοναδικά από την Πέγκυ Ζήνα, αλλά και μεγάλες επιτυχίες από το πλούσιο ρεπερτόριο της εξαιρετικής ερμηνεύτριας.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.