Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατρόμητος Αθηνών - Βόλος ΝΠΣ
Κύπελλο Ελλάδας

19:00
ΕΡΤ Sports HD
ΑΕΚ - Μπαντίρμα
Basketball Champions League

19:00
Novasports 5HD
Χίμκι - Βαλένθια
Turkish Airlines EuroLeague

19:00
Novasports 1HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Άρης - Ξάνθη ΑΟ
Κύπελλο Ελλάδας

19:30
Novasports 3HD
Αναντολού Εφές - Αρμάνι Μιλάνο
Turkish Airlines EuroLeague

19:45
Novasports 4HD
Φενέρμπαχτσε - Βιλερμπάν
Turkish Airlines EuroLeague

21:00
Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Αλμπα Βερολίνου
Turkish Airlines EuroLeague

21:00
Novasports 5HD
Βενέτσια - Μπρέσια
Eurocup

Novasports 1HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπαρτσελόνα
Turkish Airlines EuroLeague

21:45
Novasports 3HD
Ουνικάχα Μάλαγα - Μπανταλόνα
Eurocup

22:05
ONE Channel
Τότεναμ - Μίντλεσμπρο
Ποδόσφαιρο

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπρούκλιν Νετς - Γιούτα Τζαζ
NBA


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΕΚΠΟΜΠΗ (E)
14:00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
19:20 Η ΤΑΞΙΤΖΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 10
23:15 ΑΙΝΣΤΑΙΝ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 PEAKY BLINDERS (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ) (E)
01:15 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:15 ΑΙΝΣΤΑΙΝ (E)
03:45 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
04:35 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
05:50 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ







07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ (E)
07:30 ΓΙΑΚΑΡΙ - (SEASON 4 & SEASON 5) (E)
08:00 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
08:30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (E)
09:30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
10:30 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
12:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (E)
13:00 ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (E)
14:00 Ο ΑΡΘΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020) (E)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Α' ΚΥΚΛΟΣ (E)
16:10 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
19:00 Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
20:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
21:00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
23:00 ISTANBUL STORY (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
01:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (2019) (E)
02:30 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
03:30 Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ (E)
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 Football Stories
01:00 Αν ΄Ημουν Πλούσιος (Ε)
02:00 Η Εκδρομή (Ε)
03:00 Έρωτας (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Πολύ Σκληρός Για Να Πεθάνει 4.0 (Die Hard 4.0)
23:45 Η Κληρονομιά Του Μπορν (The Bourne Legacy)
02:30 Without A Trace - 5ος Κύκλος
03:30 Black Death
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Xένρυ Τερατοαγκαλίτσας (Henry Hugglemonster)
07:30 Οδός Δαλματίας 101 (101 Dalmatian Street I)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:40 Το Σόι Σου, ΙV (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Σπίτι Είναι (Ε)
21:50 Iron Man 2
00:20 Έρωτας Μετά
01:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
02:30 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
03:30 Deal, IV (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Divided (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Υπέρτατη Πρόκληση (Maximum Risk)
01:00 Deadly Women (Ε)
02:00 Ο Φτερωτός Θεός (Ε)
03:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
04:30 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona (Ε)
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Suits
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 Εικόνες
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Δόκτωρ Ζι Βέγγος
18:55 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Transporter 3
23:15 Και Οι Εφτά Ήταν Υπέροχοι (The Magnificent Seven)
02:00 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
03:00 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
04:00 Bent Beyond Suspicion
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:30 ΑΓΡΟWEEK (E)
07:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
08:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ (E)
09:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ (E)
14:30 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ (E)
15:00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΠΟΛΙΓΟΥΝΤ ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ (E)
16:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ (E)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΜΠΟΡΙΣ ΓΚΟΝΤΟΥΝΟΦ - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 8 ΜΕΡΕΣ (E)
01:00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΠΟΛΙΓΟΥΝΤ ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BUBBLE GUPPIES
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 RUSTY RIVETS
10:00 EVERYTHING'S ROSIE
10:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:00 PAW PATROL
11:30 BUTTERBEAN'S CAFE
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
13:30 44 ΓΑΤΕΣ
14:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
14:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
15:00 LEGO FRIENDS
15:30 WINX
16:00 FANBOY AND CHUM CHUM
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH



  



08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 BHMAGAZINO
20:30 ONE NEWS
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
00:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης