Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fot-tv1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Basket League

19:30
Novasports 1HD
Πανιώνιος - Λαμία
Super League

21:30
Novasports 2HD
Κάλιαρι - Τορίνο
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αμβούργο-Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga 2

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα
LaLiga Santander

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι-Νιούκαστλ
Premier League

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
(συνέχεια εκπομπής)
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 SNAPSHOTS OF HISTORY
18:45 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
19:40 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 TRUE DETECTIVE - B΄ ΚΥΚΛΟΣ - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
01:20 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
04:00 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
04:45 TRUE DETECTIVE - B΄ ΚΥΚΛΟΣ - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
Eπεισόδιο 7
08:30 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
09:00 ONE WAY TICKET
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:56 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
15:00 BASKET LEAGUE: ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 VOLLEY LEAGUE : ΑΕΚ - ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
19:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
19:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ - 2018 (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:00 20ός ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
20:15 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (ΝΕΟ)
22:30 THE NOIR PROJECT μικροΦΙΛΜ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE GREAT EUROPEAN DISASTER MOVIE - DOC ON ΕΡΤ
01:15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ - 2018 (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
01:45 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
02:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ONE WAY TICKET
04:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
05:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:55 G Tech Trends
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα
22:45 The 2Night Show
01:15 Εγκλήματα (Ε)
02:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα



06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 2ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Greece's Next Top Model
23:40 Ο Ακάλυπτος
02:00 NCIS - 12ος Κύκλος
02:15 NCIS - 12ος Κύκλος
03:00 Elvis: That's The Way It Is
04:15 30 Rock - 1ος Κύκλος
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)




06:00 TV Mall
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:10 Πυροσβεστικός Σταθμός 49 (Ladder 49)
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
02:30 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
02:50 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, ΙΙ (Ε)
03:30 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, II (Ε)
03:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal, III (Ε)
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, ΙΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
05:15 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Έρωτας
10:00 Έρωτας
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue (Ε)
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:30 Ποιος Ρωτάει;
17:30 Open News Στη Νοηματική
17:45 Top Story
19:00 Open News
20:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
22:00 Αεροπειρατεία (Hijacked)
23:50 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 8oς Κύκλος
01:50 Τεκμήριο Ενοχής (Conviction)
03:50 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:30 i LAB
07:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
08:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
Eπεισόδιο 12 - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ : ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
09:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ- Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ- Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
19:30 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΛΤΑ ΑΞΙΟΥ - ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
20:00 PRESS-ING
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:30 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ- Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Paw Patrol
11:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:30 Rusty Rivets
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Μπάνσεν Το Τέρας
20:30 Mysticons
21:00 Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Victorious
23:30 Victorious
00:00 Victorious
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 The Haunted Hathaways
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred



09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
14:15 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
17:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
18:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
21:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΤΡΙΦΟ ΚΑΙ ΓΚΟΝΤΑΡ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

Samson_Simera

Η ιστορία της ζωής του -Από τα πολλά χτυπήματα που είχε δεχθεί είχε κοντύνει οκτώ ολόκληρους πόντους ενώ όταν πέρναγαν φορτηγά από πάνω του είχε βγάλει 10 κιλά αίμα από το στόμα, τα αυτιά και τη μύτη

1