LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-oprog1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
San Antonio Spurs-Los Angeles Lakers
NBA 03:30

COSMOTE SPORT 7
Australian Motorcycle Grand Prix
Moto 3 03:45

COSMOTE SPORT 8
Volkan Oezdemir ''No Time''-Anthony Smith ''Lion Heart''
UFC Fight Night 05:00

EUROSPORT 2
Ο Γύρος του Χαϊνάν
Ποδηλασία 07:00

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 8
Ισπανία, SS19 Santa Marina 2 Power Stage
WRC 13:00

COSMOTE SPORT 9
WTA Finals Singapore, Τελικός
Τένις 13:30

COSMOTE SPORT 4
Μπαρτσελόνα-Μπανταλόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

NOVASPORTS 1
Σασουόλο - Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 7
Χίμκι-Ούνικς Καζάν
VTB United League 14:00

COSMOTE SPORT 3
Νυρεμβέργη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

COSMOTE SPORT 8
ATP 500 Erste Bank Open, Τελικός
Τένις 15:00

ΕΡΤ3
Παναχαϊκή-Αιγινιακός
Football League 15:00

COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 15:30

FOX
Jaguars - Eagles
NFL 15:30

NOVASPORTS 1
Άγιαξ - Φέγενοορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

NOVASPORTS 4
Τζένοα - Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 6
ATP 500 Swiss Indoors Basel, Τελικός
Τένις 16:00

NOVASPORTS 5
ΣΠΑΛ - Φροζινόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 3
Κάλιαρι - Κιέβο Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 3
Λειψία-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ3
Ελλάδα - ΠΓΔΜ
Χάντμπολ 17:00

COSMOTE SPORT 1
Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

NOVASPORTS 4
Λασκ - Σάλτσμπουργκ
Πρωτάθλημα Αυστρίας 18:00

COSMOTE SPORT 2
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:00

COSMOTE SPORT 3
Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 3
Μίλαν - Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

ΕΡΤ1
Παναιτωλικός - Αστέρας
Super League 19:00

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ - Άρης
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 8
Αλαβές-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 9
Πόρτο-Φεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 6
Εστουντιάντες-Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20:15

COSMOTE SPORT 7
Martinsville First Data 500
NASCAR Cup Series 20:30

COSMOTE SPORT 5
Mexican Grand Prix
Formula 1 20:45

ΕΡΤ2
Mexican Grand Prix
Formula 1 21:10

NOVASPORTS 2
Νάπολι - Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00

EUROSPORT 2
Grand Prix Καναδά
Καλιτεχνικό πατινάζ 22:00

NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ - Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA


ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG



ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4



HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
12:00 ΣΤΗΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ, ΣΟΦΙΑ ΒΕΜΠΟ
13:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
14:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
15:00 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΙΧΝΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:50 TΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ... (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
19:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
21:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
02:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
02:30 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΙΧΝΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
03:30 TΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ... (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
04:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
04:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:15 ΑΛΕΚΟΥ ΞΕΝΟΥ, ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΑΡ.1 ΤΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ
07:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
Από τον Καθεδρικό Ιερό Ναό Αθηνών Λειτουργία - Υποκατηγορία : ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΑ
08:30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ ΕΠΙ ΤΗ ΕΠΕΤΕΙΩ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΟΡΤΗΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
09:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
10:30 ΤΟ ΑΜΑΡΙ ΣΤΙΣ ΦΛΟΓΕΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:15 ΠΥΡΠΟΛΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΥΚΙΑ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:45 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
12:45 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
14:15 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ '40 (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
15:15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΛΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
15:45 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
16:15 ΤΟ ΞΥΠΟΛΥΤΟ ΤΑΓΜΑ
18:00 AUTO MOTO ΕΡΤ
19:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΕΞΙΚΟΥ (ΜΕΞΙΚΟ ΣΙΤΙ): ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ
20:10 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΕΞΙΚΟΥ (ΜΕΞΙΚΟ ΣΙΤΙ): ΑΓΩΝΑΣ
22:15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
00:30 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ '40 (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΤΟ ΑΜΑΡΙ ΣΤΙΣ ΦΛΟΓΕΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:15 ΠΥΡΠΟΛΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΥΚΙΑ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:45 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
03:45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
06:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ



  


06:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
07:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2007.
08:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
09:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
10:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
11:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
12:00 Ant1 News
12:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
13:00 28η Οκτωβρίου Ώρα 5:30
15:30 Κοινή Λογική
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Το Ταίρι Ξέρει
18:30 Ant1 News
19:45 Nomads - 2ος Κύκλος
22:45 Beat Buzzer
23:45 28η Οκτωβρίου Ώρα 5:30
01:45 Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
02:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
05:00 Καλημέρα Ελλάδα






06:10 Κρις Κρος (Ε)
06:50 Γοργόνες (Ε)
07:40 Ασυνήθεις Ύποπτοι (Ε)
08:30 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
09:20 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
10:00 Εσύ Φταις (Ε)
11:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
12:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
13:20 Ήρθε Και Έδεσε (Ε)
14:00 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
14:50 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
15:40 Με Λένε Βαγγέλη (Ε)
16:30 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
17:10 Παιδική Χαρά (Ε)
18:10 Η Νύφη
20:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
22:20 Safe Sex (Ε)
23:50 Σκορπιός (Ε)
00:50 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
01:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
02:20 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
02:50 Ροζαλία (Ε)
03:20 Η Δίψα (Ε)
04:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
04:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
05:30 Αέρινες Σιωπές (Ε)





06:15 Tom & Jerry Kids
06:40 Super Wings
07:10 Polly Pocket
07:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
08:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
08:45 Bobby And Bill
09:15 PJ Masks
09:45 Miraculous Lady Bug
10:15 Barbie Mariposa: Η Περιπέτεια Μιας Ονειρεμένης Πεταλούδας (Barbie: Mariposa And
11:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:30 Be Cool Scooby Doo!
11:50 Εγώ, Ο Απαισιότατος 2 (Despicable Me 2)
14:00 Star News
14:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
15:30 New Girl - 1ος Κύκλος
16:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
16:40 Οι Τρεις Σωματοφύλακες (Τhe Three Musketeers)
18:55 Star News
20:00 Η Δασκάλα Με Τα Ξανθά Μαλλιά
22:15 Μαριονέτες
00:30 Όταν Με Παράτησε Η Σάρα (Forgetting Sarah Marshall)
03:00 30 Rock - 3ος Κύκλος
03:30 Οι Χασογκόληδες (Slapshot 3: The Junior League)
05:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)









06:20 Amore Mio (Ε)
07:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
12:00 Ειδήσεις
12:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
15:45 Νύχτα Γάμου
16:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
16:35 Νύχτα Γάμου
18:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
19:00 Το Σόι Σου, III (Ε)
20:00 Bake Off Greece
22:00 Το Μαντολίνο Του Λοχαγού Κορέλλι (Captain Corelli's Mandolin)
00:40 Υπολοχαγός Νατάσσα
03:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VII (Keeping Up With The Kardashians, VII)
04:10 Miss Νταίζη (Ε)
05:00 TV Mall
05:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III





09:00 Ακραίως
11:00 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
11:30 Eco News
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
13:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
13:30 Δελτίο Στη Νοηματική
13:40 Ooh La La!
15:20 Happy Traveller
16:20 Dot.
17:40 Food Ν' Friends
18:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
23:30 Food Ν' Friends (Ε)
00:30 The Alphas - 1ος Κύκλος
01:30 My Style Rocks Gala (Ε)
04:30 Ακραίως (Ε)
05:00 Σήμερα



06:00 Suits (Ε)
07:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
10:00 Top Gear
12:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Suits (Ε)
20:00 The Blacklist (Ε)
21:00 Κλήρωση Τζόκερ
21:10 The Blacklist (Ε)
22:00 Ταινία
00:00 Satisfaction (Ε)
01:00 Ταινία (Ε)
03:00 Close Up (Ε)
04:00 Φυγόκεντρος (Ε)
05:00 Mayday (Ε)
06:00 Suits (Ε)



09:45 ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
14:00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ
14:20 ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΑ LIVE
17:45 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑS 1 EP. 2
19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟ
20:00 ΚΟΥΖΙΝΑ ΓΙΑ ΔΥΟ
21:00 ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ
23:15 JACKIE
01:15 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
03:15 ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ (Ε)
05:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 05:30






06:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
07:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
07:30 ΜΠΕΤΟΒΕΝ, ΤΡΙΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ «ΗΡΩΙΚΗ»
09:20 ΤΕΛΕΤΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΩΝ ΣΤΟ ΗΡΩΟ ΤΟΥ Γ' ΣΩΜΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥ
10:00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
12:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
14:00 FOOTBALL LEAGUE : ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ- ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
16:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ:ΕΛΛΑΔΑ- ΠΓΔΜ
17:30 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
18:00 ΚΕΡΔΥΛΙΑ- 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1941
18:30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ
19:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
20:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
21:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21:30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22:30 StringLess
00:00 ΜΠΕΤΟΒΕΝ, ΤΡΙΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ «ΗΡΩΙΚΗ»
01:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
02:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
03:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
04:30 i LAB
05:00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΗΣ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣ ΤΟΥ 1917
06:00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
Παιδική σειρά
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 TOP WING
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 SUNNY DAY
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 STAR FALLS
16:00 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 RUSTY RIVETS
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 PAW PATROL
19:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
20:30 ΑΒΑΤΑΡ
21:00 Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
21:30 Δύο Φανταστικοί Γονείς
22:00 Make It Pop
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
23:40 Drake & Josh
00:00 HUNTER STREET
00:25 Big Time Rush
00:40 DRAKE AND JOSH
00:50 Victorious
01:00 DRAKE AND JOSH
01:15 iCarly
01:25 BIG TIME RUSH
01:40 The Haunted Hathaways
01:50 VICTORIOUS
02:05 The Haunted Hathaways
02:15 ICARLY
02:30 The Thundermans
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:55 Supah Ninjas
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:20 Supah Ninjas
03:30 THE THUNDERMANS
03:45 True Jackson
03:55 SUPAH NINJAS
04:10 True Jackson
04:20 SUPAH NINJAS
04:35 The Troop
04:45 TRUE JACKSON
05:00 Drake & Josh
05:10 TRUE JACKSON
05:30 Big Time Rush
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





07:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
09:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
11:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΕΟΝΤΗ : ''ΚΑΤΑΧΝΙΑ'' - ΚΑΤΟΧΗ - ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ
14:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
15:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
16:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
17:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
18:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
19:00 VIKTOR ULLMANN: ΒΙΟΓΡΑΦΙΑ ΜΙΑΣ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗΣ
19:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
20:00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ
21:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
22:00 ΟΥΡΑΝΟΣ
23:30 ΟΠΕΡΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης