Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

01:15
Eurosport 2
DC ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ
Major League Soccer

02:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Phoenix Mercury-Los Angeles Sparks
WNBA Regular Season

14:15
Eurosport 2
Ισπανία - ΗΠΑ
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U20

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
1o ΕΤΑΠ

17:15
Eurosport 2
Γερμανία - Αϊτή
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U20

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Western & Southern Open
Κυρίως Ταμπλό

19:30
Eurosport 2
WOMEN WORLD TOUR

21:30
Novasports 3HD
Κολονία-Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga 2



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18


ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:25 Πρόβα Γάμου
07:00 Πρώτη Είδηση
10:00 Βότανα, μυστικά και θεραπείες
10:30 Όλα για τον κήπο
11:00 Μήλα μου Πράσινα
11:50 Ένα μήλο την ημέρα
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις Κ3 Γαλλία: Σαμονί
13:00 Κάπου στη Γη
14:00 Διαστημόπλοιο Γη
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
16:50 Ιστορικοί περίπατοι Από τη δικτατορία του Μεταξά, στον πόλεμο του '40
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Η Δεκαετία του '80 - κύκλος 1 Μεγαλώνοντας με την τηλεόραση
19:10 Μις Μαρπλ Κ6
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ένα ξενοδοχείο δίπλα στη θάλασσα Κ2
23:00 The affair - 2ος κύκλος
00:00 Μις Μαρπλ Κ6
01:35 Κάπου στη Γη
02:30 The affair - 2ος κύκλος
03:30 Ένα ξενοδοχείο δίπλα στη θάλασσα Κ2
04:20 Διαστημόπλοιο Γη
05:10 Η Δεκαετία του '80 - κύκλος 1 Μεγαλώνοντας με την τηλεόραση
05:55 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα




06:00 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
06:30 Pajanimals
06:45 Pajanimals
07:00 Μόμπι Ντικ
07:25 Νιλς Χόλγκερσον
07:40 Νιλς Χόλγκερσον
07:50 Πάφιν Ροκ
07:55 Πάφιν Ροκ
08:00 Πάφιν Ροκ
08:05 Πάφιν Ροκ
08:15 Ολίβια
08:30 Ολίβια
08:40 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
09:00 Ονειρεμένο νησί
09:30 Ονειρεμένο νησί
10:00 Jamie's 30' Meals
10:30 Jamie's 30' Meals
11:00 Ζητώ Γνωριμία
11:30 Ζητώ Γνωριμία
12:00 Στο κάμπινγκ
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Μυστικά Καφέ Κ1
14:30 Έξι αδελφές
15:30 Έξι αδελφές
16:30 Καημοί στη φτωχογειτονιά
18:00 I Love Lucy
18:30 Οι βιβλιοθήκες της Αθήνας - κύκλος 1 Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος
19:30 Ες Αύριον τα Σπουδαία Κ3 Εικόνες στα σύννεφα
20:00 Συναντήσεις με Αξιοσημείωτους Ανθρώπους Θέατρο και Πραγματικότητα
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1
22:00 Ο θάνατος του Τιμόθεου Κώνστα
23:00 Τα Μυστικά της Μουσικής
00:00 The Wire Κ1
01:00 Ζητώ Γνωριμία
01:30 Ζητώ Γνωριμία
02:00 Στο κάμπινγκ
03:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
03:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4



  

06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 7:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 10:00
13:00 Ant1 news
13:45 Μια ζωή
15:30 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος
16:30 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
20:00 Ant1 news
21:00 Το ταίρι ξέρει
23:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
00:30 Οι στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη
01:45 Celebrity Travel
02:45 True blood True blood Κ6
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:30 Τα φιλαράκια
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας




06:40 Άλμα λίμπρε
07:30 Εκμέκ παγωτό
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Και οι τέσσερις ήταν υπέροχες
09:20 Love sorry
10:10 Βίος ανθόσπαρτος
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος κόσμος
16:10 Με δυο μαμάδες
16:40 Ένας μήνας και κάτι
17:30 Μπαμπά μην τρέχεις
18:10 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
19:00 Singles 2 1/2
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
21:40 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
22:30 Μαύρα μεσάνυχτα
23:20 Αναστασία
00:00 L.A.P.D.
00:50 Άγρια παιδιά
01:40 Απόσταση αναπνοής
02:20 Άφρικα
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
03:50 Ο μεγάλος θυμός
04:30 Φιλοδοξίες
05:50 Γη και ουρανός




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο Κ4 Μαύρο Τριαντάφυλλο
07:00 Sylvester and Tweety mysteries
07:30 Τομ και Τζέρι
08:00 Super Wings!
08:30 Ένας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
09:00 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:15 Ben and Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
11:00 Οι περιπέτειες του Γάτου Σπιρουνάτου
11:30 Οι πειρατές που δεν κάνουν τίποτα
13:00 The Flash Κ1
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος κύκλος
15:00 STAR News
15:30 Τρελή οικογένεια - 1ος κύκλος
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Η μαμά λείπει ταξίδι για δουλειές
19:55 STAR News
21:00 Major crimes - 1ος κύκλος
22:00 Δώδεκα (12) χρόνια σκλάβος
00:45 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
01:45 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
02:30 Ροκ σταρ
04:45 Psych - 4ος Κύκλος






06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Η φρουρά των λιονταριών
08:00 Νόστιμη γη
09:00 60 λεπτά Ελλάδα
10:50 360o - Ο κύκλος της αλήθειας
12:15 Ειδήσεις
13:00 Τρελάδικο πολυτελείας
14:50 Εντιμότατοι... κερατάδες
15:50 Οικογενειακές ιστορίες
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
20:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Δεν πας για ψάρεμα;
23:30 World Party
00:30 Οι Ιστορίες του Αστυνόμου Μπέκα Κ2 Έγκλημα στα παρασκήνια - Μέρος Α'
01:30 Ξέχασέ με
02:30 10η εντολή
03:30 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Ενημέρωση
10:00 On Line
12:00 Magazino
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can
16:15 Dot.com
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda Κ2
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
22:15 Σκάσε και Κολύμπα
01:15 Fatal Vows Κ1
02:15 Kara Sevda Κ2
04:15 Hemlock Grove - 1ος κύκλος
05:15 Γεύσεις στη Φύση





06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Όλα καλά
13:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Φιλί ζωής
05:00 Φιλί ζωής
05:45 Close Up





06:15 Κάθε Μέρα Σεφ
07:00 Από Νωρίς
10:00 Splash
13:30 Project Runway Κ12
14:30 E News
14:50 Τρίτη και 13
16:45 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
17:00 Θου-Βου - Φαλακρός πράκτωρ: Επιχείρηση γης μαδιάμ
19:00 Live news
20:00 Να πεθερός... να μάλαμα
21:40 Το ξέφωτο
23:45 Criminal Minds - 3ος κύκλος
00:45 Criminal Minds - 3ος κύκλος
01:45 Project Runway Κ12
02:45 Splash
05:15 Circo




06:30 ALLERT3
07:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
08:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
09:00 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
09:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
10:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
20:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: BOOGALOO AND GRAHAM
22:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: Ι.Χ.Θ.Υ.Σ
22:35 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: THE SWING
23:00 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΚΛΗΣ: ΤΟ ΤΙ, ΤΟ ΠΩΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
00:15 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:15 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
02:15 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ




06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Bubble guppies
08:00 Zack and Quack
08:30 The New Teletubies
09:00 Wallykazam!
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ και Σάιν
10:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
11:00 Paw patrol
11:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
12:00 Rusty Rivets
12:30 Ο Μπλέικ και οι εξωγήινοι σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Danny phantom
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Regal Academy
15:30 Yo και Watch
16:00 Ο θρύλος της Κόρρα
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
17:30 Η Ντόρα και οι φιλοι της
18:00 Kuu Kuu Harajuku
18:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
19:00 Με λένε Φράνκι
19:30 Χένρι ο επικίνδυνος
20:00 Game shakers
20:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:00 Τα Χρονικά του Ζορρό
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Νικι, Ρικι, Ντικι & Νταν
23:00 The thundermans
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh





09:00 Ελεύθερο Πανεπιστήμιο
10:00 Προσωπογραφήματα Αλέξανδρος Ζαΐμης, ο πρωθυπουργός των κρίσιμων περιστάσεων
11:00 Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1 Γρηγόρης Καλλιμανόπουλος
11:30 Μουσεία - Η Άγνωστη Ιστορία των Έργων Τέχνης Κ2
12:30 Αστικό τοπίο
13:00 Ο λόγος της γραφής
14:00 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
14:30 Πρωτοσέλιδα ιστορίας Από τον Παπάγο στον Καραμανλή, μια τομή στον πολιτικό βίο της χώρας
15:30 Ιερά Βουνά
16:00 Καινοτομία
Επ.10 Τεχνολογία πληροφορίας και μεταφοράς 1
16:30 Η Ελληνική μυθολογία
17:00 Η ζωή των θηλαστικών
18:00 Γιάννης Κούρος - Αενάως κινούμενος
19:00 Ο Ήλιος της Νύχτας
20:00 Ιστορία της Νότιας Αφρικής
20:30 Παλέτες που έγραψαν ιστορία Ντελακρουά (1798 - 1863)
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

anemistiras

Έξω από το 5ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης συγκεντρώθηκαν λίγο μετά τις 8 το πρωί της Δευτέρας γονείς μαθητών, προκειμένου να διαμαρτυρηθούν - Κατατέθηκε μήνυση κατά παντός υπευθύνου, «προκειμένου να λάμψει η αλήθεια»