Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fotot-v

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


15:00
Novasports 1HD
Wimbledon

17:00
ΕΡΤ1
Σουηδία - Ελβετία
Παγκόσμιο κύπελλο - Φάση των 16

21:00
ΕΡΤ1
Κολομβία - Αγγλία
Παγκόσμιο κύπελλο - Φάση των 16

21:00
FOX Sports
Cubs - Tigers
MLB

Οι ταινίες της ημέρας

THE PRINCE
STAR, 22.00
Ο Πολ είναι μηχανικός αυτοκινήτων και ζει σε μια μικρή πόλη στην πολιτεία του Μισισιπή. Η κόρη του Μπεθ σπουδάζει σε άλλη πόλη αλλά λίγες μέρες πριν επιστρέψει στο πατρικό της, ο Πολ χάνει κάθε επικοινωνία με την κόρη του. Ανήσυχος αποφασίζει να πάει να τη βρει και σύντομα διαπιστώνει πως έχει μπλέξει στο κύκλωμα ενός μεγαλέμπορου ναρκωτικών. Ο Πολ όμως έχει το δικό του σκοτεινό παρελθόν καθώς υπήρξε ένας εκτελεστής, που αποσύρθηκε πριν από 20 χρόνια όταν αντί να σκοτώσει τον Ομάρ, σκότωσε την οικογένειά του… Μπρους Γουίλις, Τζέισον Πάτρικ, Τζον Κιούζακ, Τζία Μαντένια, 50 Cent

ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ
Novacinema1HD, 22:00
Σε έναν κόσμο που μαστίζεται από υπερπληθυσμό και οι οικογένειες μπορούν να έχουν μόνο ένα παιδί, οι επτάδυμες αδελφές Σέτμαν επιβιώνουν ξεγελώντας τις Αρχές. Μέχρι που η μία εξαφανίζεται... (Περιπέτεια επ. φαντασίας, Νούμι Ραπάς, Γουίλεμ Νταφόε)

Πόρτο
COSMOTE CINEMA 1HD, 21:00
Ένας Αμερικανός και μια Γαλλίδα συναντιούνται στην πόλη του Πόρτο και συνάπτουν μια σύντομη ερωτική σχέση. Ύστερα από χρόνια, όμως, τα δυνατά συναισθήματα και οι ξεχωριστές στιγμές που μοιράστηκαν επανέρχονται στη μνήμη τους. Άντον Γιέλτσιν, Λουσί Λουκά, Πάολο Καλατρέ

Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΑΝΝΑ ΜΕ Α(ANNE WITH AN E)
Σεζόν 2
6/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΚΩΜΙΚΟΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: ΦΡΕΣΚΟΑΛΕΣΜΕΝΟΣ - 2018
(COMEDIANS IN CARS GETTING COFFEE: NEW 2018: FRESHLY BREWED)
6/7/18

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (GOOD GIRLS)
3/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΛΕΥΚΟΟΥΡΟΥ ΕΛΑΦΙΟΥ (THE LEGACY OF A WHITETAIL DEER HUNTER)
6/7/18

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (FIRST TEAM: JUVENTUS)
Σεζόν 1, Μέρος Β
6/7/18

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18

ΟΙ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (INSIDE THE WORLD'S TOUGHEST PRISONS)
Σεζόν 2
6/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΑΧΑΛΙΝΩΤΑ ΟΝΕΙΡΑ (FREE REIN)
Σεζόν 2
6/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ (THE BREAK WITH MICHELLE WOLF)
1/7/18

ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (EXPLAINED)
4/7/18


Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (SHOOTER)
6/7/18

ΣΕΡΛΟΚ (SHERLOCK)
Σεζόν 4
1/7/18

SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18

ΒΡΑΔΙΕΣ ΜΠΛΟΚΜΠΑΣΤΕΡ

IRON MAN 1-3
1/7/18

THOR 1-2
1/7/18

CAPTAIN AMERICA 1-2
1/7/18

ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ THE AVENGERS
1/7/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
11:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΜΟΡΦΕΣ ΖΩΗΣ, ΜΟΡΦΕΣ ΠΝΟΗΣ
14:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:00 ΣΟΥΗΔΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
19:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
19:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
23:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01:00 ΣΟΥΗΔΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
02:50 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
03:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
03:20 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:10 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 

06:00 ΦΥΛΕΣ ΣΤΑ ΙΜΑΛΑΪΑ
07:00 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 AΛΑΣΚΑ, ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΥΝΟΡΟ
10:00 MASTERS OF DREAMS
11:00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 SNAPSHOTS OF HISTORY
14:30 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
16:30 ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ
18:10 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
20:55 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:15 MASTERS OF DREAMS
06:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ


 

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
16:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
19:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε) - 1ος Κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Μια Ζωή - Kadin
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:00 True Blood - 4ος Κύκλος
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)


 


06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Το Σόι Μας (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
09:20 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Η Αίθουσα Του Θρόνου (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Η Γενιά Των 592 Ευρώ (Ε)
01:00 Εμπόλεμη Ζώνη (Ε)
01:40 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
02:10 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
02:30 Πειρασμός (Ε)
02:50 Πειρασμός (Ε)
03:10 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:40 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
04:00 Ένας Έρωτας (Ε)
04:30 Ένας Έρωτας (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)

 

06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 NCIS - 14ος Κύκλος
22:00 The Prince
23:50 Jarhead 3: Η Πολιορκία (Jarhead 3: The Siege)
00:15 Ο Πεζοναύτης 2 (The Marine 2)
01:45 Ανίκητος (Invictus)
02:15 Συνέντευξη Με Έναν Βρικόλακα (Interview With The Vampire)
04:15 Psych - 3ος Κύκλος
04:30 Psych - 3ος Κύκλος


 

06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ψηλός, Λιγνός Και Ψεύταρος
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40 World Party, III (Ε)
00:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
01:10 Kourtney & Kim Take Miami , III
02:10 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα, Νο1
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Εικόνες, III (Ε)
05:20 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:50 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)


 

06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Ελληνική Σειρά
16:15 Kitchen Lab (Ε)
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Survivor Πανόραμα
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 Survivor
22:15 Survivor
00:30 Ελληνική Σειρά (Ε)
01:45 Dark Minds
02:30 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
02:45 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
03:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
03:45 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:15 Traction (Ε)
06:00 Σήμερα


 

06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Τρικυμία (Ε)
14:00 Όλα Καλά
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)


 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
09:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
13:00 Fashion Blogger Of The Year
14:50 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Ο Ποδόγυρος
22:10 Τρισδιάστατοι Κατάσκοποι
00:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:15 Τατιάνα Live (Ε)
02:30 Η Χιονάτη Και Οι Επτά Σπασίκλες (Sydney White)
04:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί

 


06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 164 - ΠΑΡΑΘΥΡΑ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
16:45 ΚΑΙΡΟΣ
17:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
18:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
23:00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ


 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
Παιδική σειρά
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

αφιλοτιμος

Για να ...ενημερωνετε για το προγραμμα των αντε να αλφαβηταγαματα(υ) σκαει δε σκαει κλπ, σημαινει οτι καποιοι ακες παραμενουν ακες.....

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης