Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι ταινίες της ημέρας - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

«POLINA: Ο ΧΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ»
Novacinema1HD, 22:00
Αρχές της δεκαετίας του ’90, η 8χρονη Πολίνα γίνεται δεκτή σε μια φημισμένη σχολή μπαλέτου και αργότερα στα μπαλέτα Μπολσόι. Οσο, όμως, ωριμάζει, τόσο αναζητά την καλλιτεχνική της ταυτότητα. Αναστασία Σέφτσοβα, Ζιλιέτ Μπινός

12 ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ (12 ROUNDS)
STAR, 22.00

Ο Ντάνι Φίσερ, αστυνομικός στο τμήμα της Νέας Ορλεάνης, συλλαμβάνει έναν αδίστακτο εγκληματία, ο οποίος προσπαθεί να διαφύγει μετά από μια ληστεία πολλών εκατομμυρίων. Όμως κατά τη διάρκεια της καταδίωξης, η ερωμένη του ληστή χάνει τη ζωή της. Ορκισμένος να πάρει εκδίκηση, ο ληστής καταφέρνει να αποδράσει από τις φυλακές και υποβάλλει τον Ντάνι σε μια εφιαλτική δοκιμασία: για να σώσει τη ζωή της γυναίκας, που αγαπάει, θα πρέπει να λύσει δώδεκα γρίφους… Τζον Σίνα, Άσλεϊ Σκοτ, Άινταν Γκίλεν, Στιβ Χάρις

ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑΣ (CONSPIRACY THEORY)
STAR, 00.15

Ο Τζέρι Φλέτσερ είναι ένας καθημερινός άνθρωπος της Νέας Υόρκης, οδηγός ταξί στο επάγγελμα, που έχει όμως ένα μάλλον περίεργο χόμπι. Δημιουργεί με το μυαλό του περίπλοκα ως απίθανα σενάρια για τα πάντα: δραστηριότητες παρακρατικών οργανώσεων, μηχανορραφίες μυστικών υπηρεσιών, εξωγήινους και ύποπτα πειράματα της NASA. Δεν σταματά όμως εκεί. Αντίθετα, δημοσιεύει τις απόψεις του σ’ ένα περιοδικό. Σύντομα, θα αντιληφθεί πως αυτή η ενέργειά του ίσως αποβεί μοιραία για την ίδια του τη ζωή, αφού ξαφνικά κάποιοι θα θελήσουν να τον βγάλουν από τη μέση. Αυτό σημαίνει ότι μια από τις θεωρίες του αποδείχτηκε αληθινή. Όμως, ποια απ’ όλες; Στην αγωνιώδη του έρευνα, θα του συμπαρασταθεί η Άλις Σάτον, υπάλληλος της κυβέρνησης... Μελ Γκίμπσον, Τζούλια Ρόμπερτς, Πάτρικ Στιούαρτ
Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:30
FOX Sports
NRL
State of Origin 1 - New South Wales - Queensland

15:00
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός

15:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

16:15
Eurosport 2
Criterium du Dauphiné Libéré
Γαλλία

17:30
ΕΡΤ3
Ολυμπιακός - ΑΕΚ
Handball Premier - 5ος τελικός

17:45
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός

18:15
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

18:30
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League - 2ος μικρός τελικός

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια - Μπαρτσελόνα
Liga Endesa - Playoffs



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Άλλη διάσταση
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Μπάσκετ: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας LIVE
20:40 The Mitsi Show
20:55 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
23:00 ΕΡΤ Report
00:00 Η δεκαετία του '80
00:50 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
01:50 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
02:50 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
03:10 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
03:30 ΕΡΤ Report
04:30 Η δεκαετία του '80
05:20 The Mitsi Show
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση





06:00 Προορισμοί του Ονείρου Κ2
07:00 Ο ανυπόφορος Χένρυ
07:25 Πίπη Φακιδομύτη
07:50 Λούλου Ζίπαντου
08:15 Ζου
08:40 Ίντι
09:00 Θαύματα της φύσης
10:00 Πόλεμος για το ελεφαντόδοντο
11:00 Ορκιστείτε παρακαλώ Αγαθοκλής ο βιντεομανής
12:00 Αστροφεγγιά
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Great Mysteries Myths of the 20th Century
14:30 Προορισμοί του Ονείρου Κ2 Ανατολική Καραϊβική
15:30 Γεύσεις από Ελλάδα
16:15 Εντός Αττικής Κ3 Εντός Αττικής
16:30 Λαός και Κολωνάκι
18:00 I Love Lucy
18:30 La senora
20:00 Τα Στέκια
21:00 Suzanne
22:45 Πολιτιστικό Δελτίο
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
00:40 Εκτός πορείας
01:30 Ορκιστείτε παρακαλώ Αγαθοκλής ο βιντεομανής
02:30 Αστροφεγγιά
03:30 Στα φτερά του έρωτα Κ4
04:30 Γεύσεις από Ελλάδα
05:15 Πόλεμος για το ελεφαντόδοντο




06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
06:30 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 news
21:00 The Game of Love
23:15 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
00:15 The Game of Love
02:30 Λόλα
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας





06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Περί ανέμων και υδάτων
08:10 Το σόι μας
08:50 Αέρινες σιωπές
10:20 Για μια θέση στον ήλιο
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι το ταίρι μου
19:00 Singles 1
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Ήρθε και έδεσε
21:40 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος
22:30 Να με προσέχεις
23:20 Οι μάγισσες της Σμύρνης
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Εμπόλεμη Ζώνη
02:10 Φύγαμε
02:50 Μπελάδες για δύο
03:40 Κούκλες
04:20 Σκορπιός
05:00 Φιλοδοξίες





06:30 Ο τροχός της τύχης
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Lethal Weapon Κ1
22:00 12 δοκιμασίες
00:15 Θεωρίες συνωμοσίας
03:15 Ενεχυροκολαστήριο
05:30 Psych Κ3 Psych






06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ5
21:50 Πάμε πακέτο
23:50 Οικογενειακές ιστορίες
01:50 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ5
02:50 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
04:00 Deal
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες





06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal vows Κ2
01:45 Facing evil K3
02:30 Power of Love
04:15 Survivor Πανόραμα




11:00 Μπρούσκο
12:00 Κάρμα
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα καλά
15:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Επιθυμίες
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E news Στη Νοηματική
20:00 Αχ! Και Να 'Μουν Άνδρας
21:50 Η Κόρη Του Αφεντικού (My Boss's Daughter)
23:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:45 Circo
00:50 Off Camera
01:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:50 Circo
02:50 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
03:45 Style Rules (Ε)
03:50 Circo (Ε)
04:30 Anamesa (Ε)
04:50 Off Camera (Ε)
05:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




06:30 ALLERT3
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ/ΟΜΙΛΟΣ ΞΥΝΗ- ΑΕΚΤΕΛΙΚΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΖΑΖΜΕΡΟΣ 1ο
23:00 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΚΛΗΣ: ΤΟ ΤΙ, ΤΟ ΠΩΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
00:15 VOLUME
01:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
02:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
00:00 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLYΚωμική σειρά
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪ
03:05 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Ιστορίες Καθημερινών Ανθρώπων
23:00 Ποδήλατα Εναντίον Αυτοκινήτων
00:30 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

2d5624b5245a016d7000744904209c7c_XL

Σύμφωνα με την πρώτη πληροφόρηση από το υπουργείο Ναυτιλίας, η πυρκαγιά εκδηλώθηκε στο μηχανοστάσιο του πλοίου από αδιευκρίνιστη αιτία, ενώ τα 11 μέλη του πληρώματος, όλοι Τούρκοι υπήκοοι, παρελήφθησαν από άλλο πλοίο που βρίσκονταν κοντά στο κρουαζιερόπλοιο

Merkel_waving

Ο ανακριτής αρμόδιος για θέματα τρομοκρατίας εξέδωσε ένταλμα σε βάρος της καθώς σύμφωνα με το κατηγορητήριο των γερμανικών αρχών βρέθηκε αποτύπωμά της στο βιβλίο που περιείχε τον εκρηκτικό μηχανισμό

ierwnymos_main01

«Εγώ, θα μιλήσω τελευταίος» δήλωσε με νόημα ο Αρχιεπίσκοπος Αθηνών, αναφερόμενος στις αντιδράσεις που έχει προκαλέσει η πρόσφατη συμφωνία του με τον πρωθυπουργό Αλέξη Τσίπρα για τις σχέσεις Εκκλησίας - κράτους

3