Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι ταινίες της ημέρας - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα



Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00 Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός

12:00 Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

16:15 Eurosport 2
Criterium du Dauphiné Libéré
Γαλλία

17:45 Eurosport 2
ολάν Γκαρός




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 CLOCLO (MY WAY)
19:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:20 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
23:50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
00:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
00:50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
01:00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
01:05 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
01:45 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
01:50 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
02:15 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
02:20 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:10 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ.
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11:15 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ : Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
13:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
14:00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
15:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
17:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡAIΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
18:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 PLAKAT - Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΙΚΡΟ ΕΓΚΛΗΜΑ
01:15 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:15 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
04:15 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ : Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
05:15 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)





06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
06:30 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
Επ.18 Τριάντα... βάλε καράτια
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
Επ.168 Επ. 168
20:00 Ant1 news
21:00 The Game of Love
23:15 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
Επ.73 Επ. 73
00:15 Ράδιο αρβύλα
01:45 Λόλα
03:00 Το καφέ της Χαράς
04:00 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας




06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Περί ανέμων και υδάτων
08:10 Το σόι μας
08:50 Αέρινες σιωπές
10:20 Για μια θέση στον ήλιο
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
Επ.106
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
Επ.107 Επ. 107
13:10 Κλεμμένα όνειρα
Επ.304 Επ. 304
13:55 Κλεμμένα όνειρα
Επ.305 Επ. 305
14:40 Κλεμμένα όνειρα
Επ.306 Επ. 306
15:20 Οι Βασιλιάδες
Επ.13
16:00 Οι Βασιλιάδες
Επ.14
16:30 Η ώρα η καλή
Επ.37
17:10 Η ώρα η καλή
Επ.38
17:50 Είσαι το ταίρι μου
Επ.13
18:40 Singles 3
Επ.14 Δυο πόρτες έχει η ζωή
19:30 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:20 Παιδική χαρά
Επ.26
20:50 Ήρθε και έδεσε
Επ.12
21:40 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος
Επ.32
22:30 Να με προσέχεις
Επ.17
23:20 Οι μάγισσες της Σμύρνης
Επ.10 Επ. 10
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Ο 3ος νόμος
01:40 Φύγαμε
02:30 Μπελάδες για δύο
03:10 Κούκλες
04:10 Σκορπιός
05:00 Φιλοδοξίες






06:45 Traction
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1
Επ.23 Επ. 23
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
Επ.94 Επ. 94
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Η αρπαγή 2
00:00 Επαγγελματίες απατεώνες
02:30 Money Drop
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος
Επ.1 Pilot
05:30 Psych Κ3 Psych






06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
Επ.17 Επ. 17
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2
Επ.167 Επ. 167
21:00 Το Σόι σου Κ4
Επ.55 Επ. 55
21:50 Το Τατουάζ
Επ.197 Επ. 197
22:50 Το Τατουάζ
Επ.198 Επ. 198
00:00 Ο βράχος
02:40 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ4
Επ.11 Delivering Baby Mason
03:10 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ5
Επ.1 Kim's House Party
03:40 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος Το χαμόγελο της σφίγγας- 1ο μέρος
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες





06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
01:30 Η Δίκη στον ΣΚΑΪ
03:30 Facing Evil Κ2
Επ.6 Επ. 6
04:15 Survivor Πανόραμα





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα 
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα 
18:00 ΕπιθυμίεςΚοινωνική δραματική σειρά 1996.
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο Καθημερινή, δραματική σειρά 2013. Τ
22:00 Derby Αθλητική εκπομπή με το Κώστα Χήτα.
23:00 Κάρμα Δραματική σειρά 2009-2010.
00:00 Mayday (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Επιθυμίες (Ε)
05:00 Είναι στιγμές



06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E NewsΕιδήσεις
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E news Στη ΝοηματικήΔελτίο ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα.
20:00 Ευτυχώς Τρελάθηκα
00:00 Criminal Minds
01:00 Circo
02:00 Criminal Minds
03:00 Circo (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Chef
04:45 Off Camera (Ε
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






07:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
08:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑEπεισόδιο 4 - ΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΠΙΕΡΙΑ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥEπεισόδιο 9 - Μελβούρνη (MELBOURNE)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙEπεισόδιο 13 - Μεγάλη Κομόρα (Grande Comore)
15:00 Ο ΦΑΡΟΣEπεισόδιο 316
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΑΓΡΟWEEKEπεισόδιο 28 - ΤΣΑΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ-ΣΙΔΕΡΙΤΗΣ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟEπεισόδιο 20
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣEπεισόδιο 145 - Η ΤΣΙΧΛΟΦΟΥΣΚΑ
22:00 PRESS-ING
23:00 VOLUMEEπεισόδιο 8 - NOCHNOY DOZOR
00:00 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟEπεισόδιο 12 - O PERFORMER ΣΤΟΝ 21Ο ΑΙΩΝΑ
00:30 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:15 PRESS-ING
02:15 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣEπεισόδιο 139
04:00 Ο ΦΑΡΟΣEπεισόδιο 140
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 SUNNY DAY
11:30 TOON MARTY
12:00 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΟΥ Κ. ΛΙΜΟΝΤΣΕΛΟ
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣυνάντηση με τον Παύλο Σάμιο
23:00 ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

epomeni_mera_politexneio_arthro

Καρέκλες, θρανία, στεφάνια και ό,τι μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ως ασπίδα είναι τα απομεινάρια των επεισοδίων που έγιναν χθες στο Πολυτεχνείο – Από νωρίς το πρωί τα συνεργεία καθαρισμού έπιασαν δουλειά

trikalaola5

Μοναδικό είναι το χιονισμένο τοπίο που δημιουργήθηκε σε όλες τις ορεινές περιοχές στα Τρίκαλα, με υψόμετρο άνω των 800 μέτρων – Δείτε φωτογραφίες από Ελάτη, Περτούλι και Νεραϊδοχώρι