Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new2

Οι ταινίες της ημέρας - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

«ΤΟ ΧΑΣΜΑ» Πρεμιέρα
Novacinema1HD στις 22:00
Δύο παιδικές φίλες συναντιούνται ξανά στη γενέτειρά τους στη διάρκεια ενός καλοκαιριού γεμάτου πάρτι κι ανέμελες στιγμές. Ωστόσο, τα φαντάσματα του παρελθόντος κάνουν αισθητή την παρουσία τους... Τζούνο Τεμπλ, Τζούλια Γκάρνερ

Το στέμμα των Ινδιών
COSMOTE CINEMA 1HD, 21:00
Το 1947, ο Βρετανός λόρδος Μαουντμπάτεν καταφθάνει με την οικογένειά του στο Νέο Δελχί. Αποστολή του, να πραγματοποιήσει με ομαλό τρόπο την αποχώρηση της Μεγάλης Βρετανίας από την Ινδία και την επιστροφή της χώρας στον λαό της. Τζίλιαν Άντερσον, Χιου Μπόνβιλ, Μάικλ Γκάμπον

KINGSMAN: Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
STAR, 22.10
Όταν ο πατέρας του 5χρονου Έγκσι, θυσιάζει τη ζωή του, εν ώρα υπηρεσίας, κατά τη διάρκεια μιας απόρρητης στρατιωτικής άσκησης, η οικογένειά του θα λάβει ένα ασυνήθιστο μετάλλιο. Το μετάλλιο αυτό συνοδεύεται από έναν τηλεφωνικό αριθμό, τον οποίον ο Έγκσι και η οικογένειά του θα πρέπει να καλέσουν μόνο όταν χρειαστούν κάποια πολύ σημαντική χάρη. 17 χρόνια αργότερα, ο νεαρός, που παράτησε πλέον το σχολείο, βρίσκεται σε αδιέξοδο. Μετά τη σύλληψή του από την αστυνομία, για επικίνδυνη οδήγηση με κλεμμένο αυτοκίνητο, αποφασίζει να χρησιμοποιήσει το μετάλλιό του προκειμένου να καταφέρει να βγει από τη φυλακή. Έτσι θα συναντήσει για πρώτη φορά στη ζωή του τον Χάρι Χάρτ, έναν γλυκύτατο τζέντλεμαν και απόλυτα κομψό κατάσκοπο, που σπεύδει να τον απελευθερώσει επειδή τυγχάνει να χρωστάει, ο ίδιος, τη ζωή του στον σπουδαίο πατέρα του.
Βαθύτατα απογοητευμένος από την πορεία της ζωής του Έγκσι, αλλά και εντυπωσιασμένος παράλληλα από τη βαθιά ποιότητα του χαρακτήρα του, ο Χάρι προσφέρει στον νεαρό μια ευκαιρία να αλλάξει μια για πάντα τη μοίρα του. Του προτείνει λοιπόν πρόσβαση σε μια άκρως απόρρητη μυστική υπηρεσία, για την οποία δουλεύει και ο ίδιος. Το όνομα αυτής: Kingsman. Για να καταφέρει ο ατίθασος νεαρός να εξασφαλίσει μια θέση μυστικού πράκτορα, οφείλει να παλέψει σκληρά και να ξεπεράσει μια άκρως ανταγωνιστική και συχνά επικίνδυνη σειρά δοκιμασιών, στην οποία υποβάλλονται όλοι οι υποψήφιοι πράκτορες. Κόλιν Φερθ, Τάρον Έγκερτον, Σάμιουελ Τζάκσον, Μαρκ Στρονγκ, Τζακ Ντάβενπορτ, Μάικλ Κέιν

Οι αθλητικές μεταδόσεις

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μονακό
1ες ελεύθερες δοκιμές

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μονακό
2ες ελεύθερες δοκιμές

18:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ολυμπιακός - Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League - Playoffs

18:30
ΕΡΤ2
Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός
Α1 ανδρών - 2ος τελικός

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ - Λιόν
Champions League γυναικών - Τελικός

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League - Playoffs

20:45
COSMOTE SPORT 6 HD
Νταρουσάφακα - Αναντολού Εφές
Basketball Super League - Playoffs

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ανδόρα - Βαλένθια
Liga Endesa

Οι πρεμιέρες του Netflix


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ (ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 FOCUS
00:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
01:45 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:40 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
04:15 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
05:15 THE MITSI SHOW
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 ΚΟΥΒΑ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΝΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
11:00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
16:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:45 ΤΑ ΔΟΛΑΡΙΑ ΤΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 ΡΑΔΙΟ ΜΟΣΧΑ
22:30 ΩΜΟΣ ΠΡΟΣ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΚΟΥΒΑ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:00 ΝΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ





06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Μαζί Τα Φάγαμε
00:45 Celebrity Travel
01:00 Vice Specials - 6ος κύκλος
01:45 Fazilet
02:00 Fazilet
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)



06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:40 Αέρινες Σιωπές (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Μονάχους Μονάχους (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:10 Η ώρα η καλή
17:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:00 Ελληνική Σειρά (Ε)
18:40 Singles (Ε)
19:30 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:00 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:30 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:00 Ελληνική Σειρά (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
22:40 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
23:30 Ελληνική Σειρά (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
01:00 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:40 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:30 Ένοχη Αγάπη (Ε)
03:10 Κούκλες (Ε)
03:20 Ελληνική Σειρά (Ε)
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)



06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος
22:00 Τζον Γουίκ
22:10 John Wick
00:15 Το Άγγιγμα Του Δολοφόνου (Ninja Assassin)
02:15 Poseidon
02:30 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
04:15 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Psych - 3ος Κύκλος






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
00:00 360°
01:00 Οι Ναυαγοί (Abandoned)
02:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV
02:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:10 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
03:20 Deal, II (E)
04:00 Deal, II (E)
04:20 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:30 Deal
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Σφηνάκια (Ε)
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
01:30 Dracula - 1ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα




06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:50 Style Rules
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Όταν Λείπει Η Γάτα
21:40 Casino Jack
23:45 Criminal Minds
00:00 Criminal Minds
00:40 Off Camera
01:00 Circo
01:45 Circo
02:00 Criminal Minds
02:45 Δάσκαλε Τι Δίδασκες
03:00 Circo (Ε)
03:50 Άριστη Γεύση (Ε)
04:15 Criminal Minds
04:35 Anamesa (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




06:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΑΥΡΙΛΑΣ
23:45 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:45 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:01 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ / ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

eisvoli_agios_nikolaos_arthro

Η αναρχική ομάδα αναλαμβάνει την ευθύνη για την «παρέμβαση», όπως την χαρακτηρίζει, την ώρα της Θείας Λειτουργίας στον ιερό ναό του Αγίου Νικολάου στα Εξάρχεια, εξηγώντας ότι έγινε «για την προσπάθεια των ανθρώπων της ενορίας να πετάξουν στο δρόμο όσους διαμένουν στην στέγη αστέγων της ενορίας»

5
elas

Οι αστυνομικοί συνέλαβαν την 39χρονη και την οδήγησαν στον εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Λαμίας, ο οποίος διέταξε να εγκλειστεί σε σωφρονιστικό κατάστημα για να εκτίσει τις ποινές, οι μεγαλύτερες από τις οποίες μάλιστα έχουν τελεσιδικήσει

elas

Όπως προέκυψε από την έρευνα που έγινε από τους αστυνομικούς του τμήματος Ελασσόνας, στους 21 μήνες της δράσης τους, τα μέλη της εγκληματικής ομάδας ηλικίας από 21 ως 61 χρόνων είχαν διαπράξει μια ληστεία, 22 κλοπές, 14 απάτες και έξι απόπειρες. Από τα σπίτια των ηλικιωμένων είχαν αρπάξει μετρητά, χρυσαφικά και κοσμήματα συνολικής αξίας άνω των 130.000 ευρώ.