Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Τηλεοπτικές προτάσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Ξένες ταινίες


«Atomic Blonde»

Novacinema1HD, 22:00

Η Σαρλίζ Θερόν τσαλακώνει την αψεγάδιαστη εξωτερική της εμφάνιση και γίνεται η απόλυτη σταρ της περιπέτειας σε μία ταινία η οποία απέσπασε θερμές κριτικές για τις σκηνές δράσεις, τις ερμηνείες των πρωταγωνιστών και τη μουσική.
Η Λορέιν είναι μία αδίστακτη τολμηρή και σέξι πράκτορας της MI6 που φθάνει στο Βερολίνο κατά τη διάρκεια του Ψυχρού Πολέμου με μία μυστική αποστολή: να εξιχνιάσει τον φόνο ενός συναδέλφου της και να εντοπίσει μία χαμένη λίστα διπλών πρακτόρων. Θα πρέπει να χρησιμοποιήσει όλα τα «ταλέντα» της για να παραμείνει ζωντανή και να φέρει εις πέρας την αποστολή της.Την Σαρλίζ Θερόν πλαισιώνουν οι Τζέιμς ΜακΑβοϊ, Τζον Γκούντμαν και Τόμπι Τζόουνς, ενώ τη σκηνοθεσία υπογράφει ο Ντέιβιντ Λιτς.


ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ - CARS
ALPHA, 15.40

Ο νεαρός Κεραυνός ΜακΚουίν είναι ένα… ζόρικo και ανερχόμενο αγωνιστικό αυτοκίνητο, αποφασισμένο να πετύχει τις καλύτερες επιδόσεις. Ο καλύτερος τρόπος για να το καταφέρει, δεν θα μπορούσε να είναι φυσικά άλλος από τις αγωνιστικές πίστες. Χωρίς λοιπόν να χάνει χρόνο, ο ΜακΚουίν αποφασίζει να διασχίσει τη χώρα για να βρεθεί στην Καλιφόρνια και να λάβει μέρος στον πιο σημαντικό αυτοκινητικό αγώνα για το μεγάλο Κύπελλο. Κατά λάθος όμως, θα βρεθεί στην ήσυχη, μικρή και ξεχασμένη πόλη «Το Μπουζί της Ωραίας Ελένης». Στη προσπάθειά του να ξαναβρεί άμεσα το δρόμο του, θα γνωρίσει κάποιους ασυνήθιστους χαρακτήρες: τον Δρ. Χάτσον - ένα Χάντσον Χόρνετ του 1951 με μυστηριώδες παρελθόν, τη Σάλυ -μια φανταχτερή Πόρσε του 2002, και τον Μπάρμπα -ένα σκουριασμένο αλλά έμπιστο γερανό αυτοκινήτων. Ο χρόνος φυσικά τρέχει, όμως αυτές οι νέες γνωριμίες θα τον οδηγήσουν σε μια άλλη διαδρομή: να καταλάβει ότι υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα στη ζωή από τις χορηγίες, τα τρόπαια και τη δόξα…


ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
ALPHA, 21.00


Όταν ο Πίτερ Κουίλ, ένας τολμηρός τυχοδιώκτης, αποφασίζει να κλέψει τη μυστηριώδη ουράνια σφαίρα, που δίνει απεριόριστη δύναμη στον κάτοχό της, αυτομάτως θα βρεθεί στο στόχαστρο του Ρόναν, ενός εξουσιομανή που την εποφθαλμιά και ο ίδιος για δικό του λογαριασμό. Αντιμέτωπος με ένα αδυσώπητο κυνηγητό, ο Πίτερ Κουίλ αναγκάζεται να συνεργαστεί με ένα πλήθος απροσάρμοστων και περιθωριακών τύπων, όπως τον Ρόκετ, ένα οπλισμένο ρακούν, τον Γκρουτ, ένα ανθρωποειδές που μοιάζει με δέντρο, την αινιγματική και επικίνδυνη Γκαμόρα, αλλά και τον διψασμένο για εκδίκηση Ντραξ. Όταν όμως, συνειδητοποιούν ποιες είναι οι πραγματικές δυνατότητες της ουράνιας σφαίρας και την τρομακτική απειλή που κρύβει για το μέλλον του Γαλαξία, η ομάδα του Πίτερ Κουίλ θα πρέπει να αναμετρηθεί με τον πραγματικό κίνδυνο που κρύβεται πίσω από όλα αυτά… Κρις Πρατ, Ζόε Σαλντάνα, Ντέιβ Μποτίστα, Βιν Ντίζελ, Μπράντλεϊ Κούπερ, Ντζιμόν Χουνσού, Γκλεν Κλόουζ, Μπενίτσιο Τελ Τόρο


Οι αθλητικές μεταδόσεις


13:00 COSMOTESPORT 3
Μάλαγα-Αλαβές La Liga

14:30 NOVASPORTS 1
Κάρντιφ-Ρέντινγκ Championship Αγγλίας

17:30 ΕΡΤ 1 & NOVASPORTS 2
Λούντβιχσμπουργκ-Μούρθια Basketball Champions League-Final 4 Μικρός Τελικός

18:30 COSMOTESPORT 1
Τσέλσι-Λίβερπουλ Premier League

19:00 NOVASPORTS 4
Παναθηναϊκός-Ξάνθη Σούπερ Λίγκα

19:00 NOVASPORTS Stories

Πανιώνιος-Λεβαδειακός Σούπερ Λίγκα

19:00 NOVASPORTS 3
ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός Σούπερ Λίγκα

19:00 NOVASPORTS 5
Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης Σούπερ Λίγκα

20:30 ΕΡΤ 1 & NOVASPORTS 2
Μονακό-ΑΕΚ Basketball Champions League-Final 4 Τελικός

21:45 COSMOTESPORT 1
Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης La Liga



Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

Η ΒΡΟΧΗ
THE RAIN
Σεζόν 1


ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΛΕΥΚΟΙ
DEAR WHITE PEOPLE
Σεζόν 2


Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΛΕΤΕΡΜΑΝ: ΤΙΝΑ ΦΕΪ
MY NEXT GUEST NEEDS NO INTRODUCTION WITH DAVID LETTERMAN: TINA FEY


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

ΦΙΛΑ ΜΕ
THE KISSING BOOTH
11/5/18

ΚΑΙ ΑΦΕΣ ΗΜΙΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΗΜΩΝ​
FORGIVE US OUR DEBTS


ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
MANHUNT


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΕΥΦΥΪΑ: Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΙΟ ΣΑΤΑΝΙΚΗΣ ΛΗΣΤΕΙΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ​
EVIL GENIUS: THE TRUE STORY OF AMERICA'S MOST DIABOLICAL BANK HEIST
11/5/18

ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
END GAME


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΤΟ ΣΟΟΥ
THE WHO WAS? SHOW
Σεζόν 1
11/5/18

ΚΟΝΓΚ: Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ
KONG: THE KING OF THE APES
Σεζόν 2


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΓΟΥΙΝΞ 
WORLD OF WINX
Σεζόν 1


Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ 
PETE'S DRAGON
15/5/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:05 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE FINAL 4 - PRE GAME
17:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΟΥΡΘΙΑ
19:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE FINAL 4 - POST GAME
19:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
20:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: ΜΟΝΑΚΟ - ΑΕΚ
22:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE FINAL 4 - POST GAME
23:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
02:15 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
03:45 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




07:00 PAJANIMALS
07:30 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
Από τον Καθεδρικό Ιερό Ναό Αθηνών
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
13:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
14:00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
15:30 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ-ΥΔΡΑΪΚΟΣ
17:00 CLOSE UP
18:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΑΠΝΟΙΑ (APNEA)
01:15 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
03:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
04:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
05:00 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)





06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Τύχη Βουνό (Ε)
Κωμωδία ελληνικής παραγωγής.
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Norbit
15:45 Celebrity Travel (Ε)
16:45 Εγκλήματα (Ε) - 1ος Κύκλος
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Θα Σε Κάνω Βασίλισσα
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
00:00 Star Trek Into Darkness
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45 Fazilet
02:45 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
04:30 Αδελφές Ψυχές (Ε)
Κωμική σειρά ελληνικής παραγωγής.
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)





06:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:00 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
08:30 Εσύ Φταις (Ε)
09:20 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Κλινική Περίπτωση (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
18:10 Δυο ξένοι
19:00 Μάλιστα, Σεφ! (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:50 Safe sex
00:10 Δικαίωση (Ε)
00:30 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
01:00 Bellas TV (Ε)
01:40 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
01:50 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:30 Φεύγα (Ε)
03:20 Οι Χρηματιστές (Ε)
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:00 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 Miraculous Lady Bug
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Barbie Ραπουνζέλ - Β' Μέρος
12:00 Η Μία και Εγώ - 3ος Κύκλος
12:30 Wabbit
12:40 Scooby Doo! Frankencreepy
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 11ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Εγώ Ο Απαισιότατος (Despicable Me)
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Ο Σπαγγοραμένος
00:10 Το Φαινόμενο Της Πεταλούδας (The Butterfly Effect)
00:45 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος (Ε)
01:40 Lethal Weapon - κύκλος 1
02:30 Grimm - 1ος Κύκλος
02:45 Money Drop (Ε)
03:45 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
04:00 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:15 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:00 Η Χιονάτη (Snow White: The Fairest Of Them All)
05:30 Psych Κ3





06:30 Tv Mall
07:00 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00 Toy Story 3
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
15:40 Αυτοκίνητα, (Cars)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, IΙΙ (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Φύλακες Του Γαλαξία
23:30 Ο Κανόνας Της Σιωπής, (The Company You Keep)
02:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
02:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙ
03:10 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
04:30 Deal, II (E)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Happy Traveller
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Dark Minds - 2ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:30 Κεραυνοβόλος Έρωτας (A Walk To Remember)
03:15 Κυνηγοί Των Ωκεανών (Dangerous Predators Aka Ocean Predators)
04:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:30 DOT (Ε)
05:15 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα







06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
11:45 Κάρμα (Ε)
12:30 Γεύσεις Και Οίνος
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Είναι Στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με Δώδεκα Θεούς (Ε)





13:30 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Alex Raider: Μυστική Αποστολή (Alex Raider: Operation Stormbreaker)
23:00 Απόλυτη Εκδίκηση 4: Άγγελος Θανάτου (True Justice 4/6)
00:00 Criminal Minds
01:00 Μούτρο Το Μουτράκι
02:15 Εκτός Εαυτού (Self Less)
02:45 Αποκαλυπτικά (Ε)
04:30 Circo (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί




06:05 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE FINAL 4 - PRE GAME
17:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: ΛΟΥΝΤΒΙΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΟΥΡΘΙΑ
19:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE FINAL 4 - POST GAME
19:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
20:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: ΜΟΝΑΚΟ - ΑΕΚ
22:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE FINAL 4 - POST GAME
23:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
02:15 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:15 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
03:45 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 BALKAN EXPRESS
Eπεισόδιο 4 - ΣΛΑΒΟΝΙΑ ΚΡΟΑΤΙΑΣ
09:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΕΡΜΠΙΕΡ 2015
10:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
11:00 BORDERS
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
21:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
22:00 BALA LOCA
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 BALA LOCA
02:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΕΡΜΠΙΕΡ 2015
03:30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
04:30 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
05:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
Παιδική σειρά
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ / ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ 1/2 ΠΡΟΛΟΓΟΣ ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ




ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

moria_arthro

Μόνο την τελευταία εβδομάδα τέσσερις έφηβοι προσπάθησαν να αυτοκτονήσουν στη Μόρια αποκαλύπτει ο επικεφαλής του γερμανικού τμήματος των Γιατρών χωρίς Σύνορα


miksi-arxei-1

«Η χώρα μας υποχρεώθηκε να υπογράψει την εκχώρηση της εθνικής μας αυτοτέλειας και του εθνικού μας πλούτου, πράγμα που δεν συνέβη με τις υπόλοιπες χώρες που έχουν αντιμετωπίσει Μνημόνια»

4553494

Την ημέρα της επίθεσης του Ρουβίκωνα νοσηλευόταν στο νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση - Ήταν μόλις 37 ετών- Την είδηση γνωστοποίησε το Σωματείο Ειδικών Φρουρών καταγγέλοντας την υπηρεσία ότι αντί να τον προστατεύσει και να τον στηρίξει τον τιμώρησε 

28