Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

«Ida»
ΕΡΤ2, 23.50
Πολωνία 1962. Η Άννα, μια ορφανή μαθητευόμενη καλόγρια, μεγαλώνει στο μοναστήρι. Όταν πια έχει έρθει ο καιρός να ορκιστεί καλόγρια, η ηγουμένη την ενημερώνει ότι πρώτα θα πρέπει να συναντήσει το μόνο -εν ζωή- συγγενικό της πρόσωπο, τη θεία της Βάντα. Η αδερφή της μητέρας της, η οποία είναι εκ διαμέτρου αντίθετη από την ίδια, της αποκαλύπτει ότι είναι Εβραία και ότι το πραγματικό της όνομα είναι Ίντα. Οι δύο γυναίκες ξεκινούν μαζί ένα ταξίδι αναζήτησης της αλήθειας για την οικογένειά τους, με σκοπό να ανακαλύψουν ποιες είναι και πού ανήκουν πραγματικά.
Ο Παβλικόφσκι («Το τελευταίο καταφύγιο», «Το καλοκαίρι του έρωτά μου») εντυπωσιάζει με την ώριμη σκηνοθετική του δεξιοτεχνία, ενώ οι πολιτικοκοινωνικές αναφορές του δεν βαραίνουν στο ελάχιστο τη συγκινητική σχέση των δύο παγιδευμένων στις ψευδαισθήσεις τους ηρωίδων. Η ταινία, που κέρδισε Όσκαρ Ξενόγλωσσης Ταινίας, σημείωσε μεγάλη εμπορική επιτυχία σε Γαλλία, Αγγλία και Αμερική.

Θανάσιμη Συνάντηση   
COSMOTE CINEMA  1HD, 23:00    
Ένας ποδηλάτης διανομέας γίνεται μάρτυρας μιας δολοφονίας κι ενστικτωδώς αποφασίζει να απομακρυνθεί από τον τόπο του εγκλήματος. Όταν, όμως, η περιέργειά του τον ωθεί να επιστρέψει, μπλέκεται σε έναν κόσμο διαφθοράς κι εκβιασμών. Έλενορ Τόμλινσον, Τζον Χάνα, Χέρα Χίλμαρ

SHAME
ΣΚΑΪ, 00.30
Ο Μπράντον είναι ένας 30χρονος άντρας που ζει μόνος στη Νέα Υόρκη. Όταν η Σίσσυ, η νεότερη και ιδιότροπη αδελφή του, έρχεται να ζήσει μαζί του, ο Μπράντον ανακαλύπτει ότι οι σεξουαλικές του ορμές δεν μπορούν να ελεγχθούν.  Πρωταγωνιστούν: Michael Fassbender, Carey Mulligan, James Badge Dale, κ.ά. Υποψήφιο για Χρυσή Σφαίρα Καλύτερου Α' ανδρικού ρόλου σε δραματική ταινία (Michael Fassbender)

Οι αθλητικές μεταδόσεις

17:00
ΕΡΤ2
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Κύπελλο Ελλάδος - Ημιτελικά Βόλεϊ

20:00
ΕΡΤ2
Ηρακλής - Παναθηναϊκός
Κύπελλο Ελλάδος - Ημιτελικά Βόλεϊ

21:15
Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Ζάλγκιρις
Turkish Airlines EuroLeague - Playoffs

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

02:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ιντιάνα Πέισερς - Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA Playoffs


Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

3%: Σεζόν 2 (27/4/2018)
Σε ένα μέλλον όπου η ελίτ κατοικεί σε ένα παραδεισένιο νησί μακριά από τις πολύβουες φτωχογειτονιές, έχετε μία ευκαιρία να είστε στο 3% που θα σωθεί από την εξαθλίωση.

Ναρκωτικά: Σεζόν 2 (20/4/2018)
Dope
Μια συναρπαστική σειρά που εστιάζει στον πόλεμο των ναρκωτικών, από την οπτική των εμπόρων, των χρηστών και της αστυνομίας.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Μια Εβδομάδα Πριν (27/4/2018)
The Week Of
Ο Άνταμ Σάντλερ και ο Κρις Ροκ πρωταγωνιστούν σε μια κωμωδία με θέμα την εβδομάδα πριν από το γάμο των παιδιών τους. Σκηνοθετεί ο Ρόμπερτ Σμάιγκελ..

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Ερμής 13 (20/4/2018)
Mercury 13
Ένα ντοκιμαντέρ που σκιαγραφεί τα προφίλ των γυναικών που δοκιμάστηκαν για διαστημικές αποστολές, το 1961. Τελικά όμως, μόνο άντρες έγιναν αστροναύτες.
XXX

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX

The Blacklist: Σεζόν 5 (21/4/2018)
The Blacklist
Ένας πανέξυπνος φυγάς παραδίδεται και προσφέρεται να βοηθήσει το FBI να συλλάβει άλλους κακοποιούς, μόνο αν η νεοσύλλεκτη αναλύτρια Ελίζαμπεθ Κιν γίνει συνεργάτης του.


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
01:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:50 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
04:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:55 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ






06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14:30 ΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
17:00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - ΕΚΠΟΜΠΗ
20:00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22:00 ΑΜΠΑΡΙΖΑ ΓΙΑ ΑΠΟΔΡΑΣΗ - μικροΦΙΛΜ
22:20 ΚΙΝΗΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ - μικροΦΙΛΜ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:50 IDA - Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ (ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ)
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
05:00 ΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ






06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Ταμάμ (Ε) - 1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing (Ε)
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Dancing With The Stars - 6ος Κύκλος
00:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Vice Specials - 6ος κύκλος
01:15 Vice - 6ος κύκλος
01:30 Fazilet
02:15 Λόλα (Ε)
02:45 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
04:30 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Σοφία ορθή
05:30 Σοφία Ορθή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:20 Περί ανέμων και υδάτων
07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:00 Το σόι μας
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:30 Καρέ της ντάμας
08:40 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
09:20 Με τα παντελόνια κάτω
09:30 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
10:10 Όταν ο Χάρης χώρισε τη Μαίρη
10:20 Όταν Ο Χάρης Χώρισε Τη Μαίρη (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:20 Ευτυχισμένοι μαζί
16:30 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
21:10 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
22:40 4 (Ε)
23:30 Λόγω Τιμής (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:20 Δικαίωση (Ε)
00:50 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:10 Bellas TV (Ε)
01:50 Επιφάνεια (Ε)
02:40 Προδοσία (Ε)
03:20 Επαφή (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:10 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:40 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί





06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2 (Ε)
23:00 Ρομπέν Των Δασών (Robin Hood)
01:00 Ο Θόδωρος Και Το Δίκανο
02:15 Hannibal
03:15 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών, IV
07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V (Ε)
21:50 Νότα Μία… Βραδιάτικα
23:30 Φως Στο Τούνελ
01:15 Checkpoint Alpha
02:00 Beauty And The Beast
02:45 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
03:00 Deal, II (E)
03:15 10η Εντολή, ΙΙ (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
04:00 Deal
04:15 Σφηνάκια (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:20 Σφηνάκια (Ε)
05:45 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, II (Ε)





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love Gala
00:30 Ένοχο Μυστικό (What Lies Beneath)
00:45 Ιστορίες
02:00 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
03:00 Shame
03:30 Boys Don't Cry
04:30 Survivor Πανόραμα
04:45 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:00 Τρικυμία
07:00 Επιθυμίες
08:00 Η Αγορά Σήμερα
Τηλεπωλήσεις
14:00 Όλα Καλά
15:00 Vivere
15:30 Vivere
15:45 Κάρμα (Ε)
16:00 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με 12 Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
06:00 Τρικυμία




06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω…
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Circo
20:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
23:00 The Call
00:50 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:15 Circo Special
02:30 Circo (Ε)
02:45 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
03:30 Style Rules (Ε)
04:00 Άριστη Γεύση
04:30 Off Camera (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
01:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:50 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
04:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:55 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ




06:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 113 - ΦΕΝΓΚ ΣΟΥΙ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΓΑΜΜΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: ΦΙΟΝΤΟΡ ΝΤΟΣΤΟΓΙΕΦΣΚΙ
23:00 ΓΟΜΟΡΡΑ
01:30 ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: ΦΙΟΝΤΟΡ ΝΤΟΣΤΟΓΙΕΦΣΚΙ
02:15 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
12:30 COOL FACTOR
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
21:00 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ο ΑΝΤΙΔΙΚΤΑΤΟΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΑΜΕΡΙΚΗ 1967-1974
22:00 ΣΤΑΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

vial-0066

Ο Φλόριαν Βέστφαλ, επικεφαλής του γερμανικού τμήματος των Γιατρών χωρίς Σύνορα μίλησε στην DW για τη Μόρια και περιγράφει με λεπτομέρειες τις άθλιες συνθήκες διαβίωσης και τους κινδύνους για τη σωματική και ψυχική υγεία των παιδιών

4553494

Την ημέρα της επίθεσης του Ρουβίκωνα νοσηλευόταν στο νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση - Ήταν μόλις 37 ετών- Την είδηση γνωστοποίησε το Σωματείο Ειδικών Φρουρών καταγγέλοντας την υπηρεσία ότι αντί να τον προστατεύσει και να τον στηρίξει τον τιμώρησε 

28
zakinthos_arthro

Εισηγούνται άρση της απαγόρευσης εισόδου και παραμονής των επισκεπτών στο Ναυάγιο της Ζακύνθου αλλά προτείνουν η αποβίβαση να γίνεται σε ένα μικρό μόνο τμήμα, της ακτής και για περιορισμένο χρονικό διάστημα