Ο Νουσρέτ που έγινε γνωστός στο κοινό ως Salt Bae, αποχαιρετά τη Μύκονο και επέλεξε να φύγει από το νησί υπό τους ήχους της Ελένης Βιτάλη.
Ο Νουσρέτ δημοσίευσε ένα βίντεο στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, στο οποίο συγκέντρωσε τις καλύτερες στιγμές του φετινού καλοκαιριού συνοδευόμενες από το τραγούδι «Ένα χειμωνιάτικο πρωί».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.