Ο Τάσος Ξιαρχό χορεύει στους ρυθμούς της Ελένης Φουρέιρα και του νέου της τραγουδιού με τίτλο Aya. O χορογράφος μέσω του TikTok έκανε μία χορογραφία στο κομμάτι και προσκάλεσε την τραγουδίστρια σε ένα challenge.
«Δεν θα σταματήσω να το χορεύω μέχρι να το κάνει η queen. Βοηθήστε με να το δει και να το κάνει», λέει ο Ξιαρχό στο βίντεό του με την ελπίδα ότι η Ελένη Φουρέιρα θα το δει και θα ανταποκριθεί.
Τελικά η τραγουδίστρια το είδε και ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα χορεύοντας το νέο της τραγούδι που λέει με τον ράπερ Hawk. To καλύτερο όμως είναι πως η Φουρέιρα ανέβασε βίντεο από τον λογαριασμό της στο TikTok όπου λικνίζεται αισθησιακά μπροστά στον φακό φορώντας μόνο το μπικίνι της.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.