Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

09:00
Eurosport 2
WTCR Τσάντφουρτ
Αγώνες αυτοκινήτου

09:05
FOX Sports
Sea Eagles - Sharks
NRL

11:45
COSMOTE SPORT 5
Αγώνας
Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France

13:00
Eurosport 1
WTCR Τσάντφουρτ
Αγώνες αυτοκινήτου

13:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπέτις
Primera Division

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας
Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France

13:30
Novasports 1HD
Κιέβο Βερόνα - Σαμπντόρια
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Γκραν Κανάρια - Σαραγόσα
ACB Liga Endesa

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
WTA Internazionali BNL d’ Italia

14:05
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

14:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

14:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αγώνας
MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

15:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία
Μότοκρος

15:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

16:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία
Μότοκρος

16:00
Novasports 2HD
Εμπολι - Τορίνο
Serie A

16:00
Novasports 4HD
Μάλμε - Κάλμαρ
Allsvenskan

16:00
Novasports 2HD
Γιουβέντους - Αταλάντα
Serie A

16:00
Novasports 1HD
Πάρμα - Φιορεντίνα
Serie A

16:20
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αμβούργο - Ντούισμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντινάμο Δρέσδης - Πάντερμπορν
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπόχουμ - Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga

17:00
Eurosport 2
WTCR Τσάντφουρτ
Αγώνες αυτοκινήτου

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Έιμπαρ - Μπαρτσελόνα
Primera Division

17:35
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

18:00
Eurosport 2
WTCR Τσάντφουρτ
Αγώνες αυτοκινήτου

18:00
Novasports 3HD
Στουρμ Γκρατς - Ζάλτσμπουργκ
Αυστριακή Bundesliga

18:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

18:30
Novasports 1HD
Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης
Μικρός Τελικός Final Four - EuroLeague

19:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία
Μότοκρος

19:00
Novasports 2HD
Μίλαν - Φροζινόνε
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Τοντέλα - Τσάβες
Liga NOS

19:45
Eurosport 2
Μαδρίτη
Ιππασία

20:00
FOX Sports
Red Sox - Blue Jays
MLB

21:00
Novasports 4HD
Τέταρτη μέρα
PGA Championship

21:30
Novasports 1HD
Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Τελικός Final Four - EuroLeague

21:30
ΕΡΤ Sports HD
Πλατανιάς Χανίων - ΟΦΗ
Μπαράζ Super League Σουρωτή

21:30
Novasports 2HD
Νάπολι - Ιντερ
Serie A

22:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΛΛΗΜΑ
WHAT/ IF
Μέρος 1
24/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ
WHEN THEY SEE US
Σειρά μιας σεζόν
31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ
SHE'S GOTTA HAVE IT
Σεζόν 2
24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)
HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)
31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
GOOD GIRLS
Σεζόν 2
31/5/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ
THE PERFECTION
24/5/19


ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
ALWAYS BE MY MAYBE
31/5/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:15 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ Ε
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 OUT OF THE BOX
17:40 ΜΑΗΣ ΤΟΥ '68 : ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:15 ΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Ο ΠΟΛΙΤΕΥΟΜΕΝΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
20:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ - ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ Τ
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 QUANTUM OF SOLACE
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00:05 ROADS (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
01:05 Ο ΜΙΛΟΥ ΤΟ ΜΑΗ (ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΗ ΤΟΥ '68)
03:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
04:00 OUT OF THE BOX
04:40 ΜΑΗΣ ΤΟΥ '68 : ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ
05:00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ




06:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
07:00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ
11:30 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
13:00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
14:00 ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΦΥΓΟΠΟΥΛΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΙ
16:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
17:00 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 2000
19:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ
22:00 ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
23:45 FARGO
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ
01:30 ΒΙΚΤΩΡΙΑ
02:30 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
04:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
05:30 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 2000


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:15 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:15 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
09:15 Thrive
10:00 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
11:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
12:15 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Το Ποτάμι
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Τέντυ Μπόι Αγάπη Μου
19:30 Ant1 News
20:45 The Karate Kid
23:45 Sex Tape: Μια Τρελή Βραδιά (Sex Tape)
01:45 Γκαρσονιέρα Για Δέκα
04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Tom & Jerry Kids
07:30 Super Wings
08:00 Polly Pocket
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Η Barbie Και Οι Αδελφούλες Της Σε Ένα Απίθανο Κουταβοκυνηγητό (Barbie And Her Si
12:00 Mecard
12:30 Ελευθερώστε Τον Γουίλι 2: Παντοτινή Φιλία (Free Willy 2)
14:10 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 12oς Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Οργή Των Τιτάνων (Wrath Of The Titans)
19:50 Star News
21:00 Υπάρχει Και Φιλότιμο
23:15 Bios & Πολιτεία
01:30 Ζευγάρια Στα Βαθιά (Couples Retreat)
04:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
06:00 Christine - 4ος Κύκλος




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
07:30 Δεκάλεπτα Κομμάτων
07:50 Οι Απίθανοι (The Incredibles)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 The Bachelor
23:15 Φύλακες Του Γαλαξία (Guardians Of The Galaxy)
01:30 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: Το Ποτάμι
02:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:40 Rules Οf Εngagement, III
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:00 Συνέντευξη Τύπου Σταύρου Θεοδωράκη
13:00 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
13:30 Δεκάλεπτα Κομμάτων
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:40 Power Of Love (Best Of)
16:00 The Tourίστες
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Dot.
18:30 Food Ν' Friends
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
01:00 WWE Smackdown Live
03:15 Dot. (Ε)
04:15 Food Ν' Friends (Ε)
05:15 The Tourίστες (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (E)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle (Ε)
18:15 Saving Hope (Ε)
19:10 Private Practice (Ε)
20:05 Riviera
21:00 Resident Evil: Retribution
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Resident Evil: Retribution
23:00 Britannia
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)




10:00 100 Χρόνια Μνήμης
13:55 Η Ευρώπη Για Μένα
14:00 Open News
14:30 Όλα Λάθος
16:55 Open News Στη Νοηματική
17:05 Ο Σταμάτης Και Ο Γρηγόρης
18:55 Open News
20:00 My Greece
21:00 It's Show Time
23:15 Εκτός Ορίων (Crank)
01:00 Ευρωεκλογές 2019 Η Ώρα Της Ευρώπης
02:00 Το Ξέφωτο (The Clearing)
03:45 Ποιος Έπνιξε Τη Μόνα (Drowning Mona)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
07:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
08:20 Η MIRGA GRAZINYTE-TYLA ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ MOZART & TCHAIKOVSKY
10:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
11:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
12:30 ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΡΟWEEK - Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
18:00 ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ
21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΜΑΙΟΣ 1940: Η ΜΕΓΑΛΗ ΦΥΓΗ
00:30 ΤΑΝΓΚΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
02:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ
03:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
04:00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
🔍Ποντιακή Γενοκτονία: Μια ανοιχτή πληγή της Μνήμης-ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ3- Σχεδόν έναν αιώνα μετά την έναρξη της χρονικής περιόδου κατά την οποία συντελέστηκε η Ποντιακή Γενοκτονία... ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ - Υποκατηγορία : Εκπομπή Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
05:00 ΑΓΡΟWEEK - Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 WALLYKAZAM!
07:30 KID E CATS
08:00 BECCA'S BUNCH
08:30 EVERYTHING'S ROSIE
09:00 TOP WING
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 PAW PATROL
10:30 44 ΓΑΤΕΣ
11:00 BUTTERBEAN'S CAFE
11:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ
16:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
16:30 KUU KUU HARAJUKU
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 RUSTY RIVETS
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 PAW PATROL
19:00 44 ΓΑΤΕΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 FANBOY AND CHUM CHUM
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
22:00 ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΡΥΛΟΣ
22:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:15 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
15:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ''ΜΑΧΗ'' ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 ΡΑΟΥΦ
18:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΑΛΛΗΛ - ΕΠΙ - ΔΡΑΣΕΙΣ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

ygeia_monades

«Τα Κέντρα Υγείας και τα Περιφερειακά Ιατρεία έχουν εγκαταλειφθεί στη τύχη τους ακόμα και στις τουριστικές περιοχές», δηλώνει ο πρόεδρος του ΙΣΑ Γιώργος Πατούλης

4737026

Με την επίμαχη υπουργική απόφαση, η οποία μάλιστα δημοσιεύθηκε την ημέρα προκήρυξης των εκλογών, δηλαδή στις 10 Ιουνίου 2019, παρατείνεται η θητεία 42 Διοικητών και 7 αναπληρωτών Διοικητών

2
bts0

Συνελήφθησαν τρεις Έλληνες και πέντε αλλοδαποί, στην κατοχή των οποίων βρέθηκαν: 550,3 γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης, μικροποσότητα κατεργασμένης κάνναβης (σοκολάτα), μικροποσότητα κοκαΐνης, ναρκωτικά δισκία ECSTASY, χαρτάκια εμποτισμένα με LSD

Marathon_Cov

«Δήμος Μαραθώνος - Από τον Καποδίστρια... στον Καλλικράτη. Μια ιστορική διαδρομή» ο τίτλος του πολυτελούς σκληρόδετου τόμου - Έργο ζωής από τον Στέλιο Γ. Πλακίτση - Ολόκληρη η ιστορία του ιστορικού Δήμου, με ντοκουμέντα και σπάνιες φωτογραφίες