Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε-Ρεάλ Σοσιεδάδ
LaLiga Santander
14:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Σαουδική Αραβία
Formula E
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον
Premier League
15:00 ΕΡΤ3
Δόξα Δράμας - Ηρακλής
Football League
15:15 ΕΡΤ2
Κολοσσός - Ολυμπιακός
Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Φράιμπουργκ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Άουγκσμπουργκ-Σάλκε
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ανόβερο-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga
17:00 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
Volley League
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ-Λαύριο
Basket League
17:00 Novasports 2HD
Μπόλτον - Λιντς
Championship
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Βαγιαδολίδ-Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santander
17:15 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος
Super League
17:30 ΕΡΤ Play1
Προμηθέας - Άρης
Basket League
17:30 ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο - Κύμη
Basket League
18:00 Novasports 4HD
Ντιζόν - Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1
19:00 ΕΡΤ1
Άρης - Παναιτωλικός
Super League
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Villanova-Kansas
NCAA College Basketball
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τενερίφη-Μπασκόνια
ACB Liga Endesa
19:00 Novasports 3HD
Ίντερ - Ουντινέζε
Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Ράγιο Βαγεκάνο
LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Φούλαμ-Γουέστ Χαμ
Premier League
19:30 Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ
Super League
20:15 Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας Λονδίνο
Ποδηλασία
20:45 Eurosport 1
Σνούκερ: Scottish Open
Σνούκερ
20:45 Novasports 4HD
Xεράκλες - Αϊντχόφεν
Eredivisie
21:00 FOX Sports
Rutgers - Seton Hall
NCAA College Basketball
21:30 Novasports 1HD
Τορίνο - Γιουβέντους
Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ-Βαλένθια
LaLiga Santander
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντα Κλάρα-Πόρτο
Liga NOS
23:30 FOX Sports
Texans - Jets
NFL
NETFLIX
ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
ΕΣΥ
YOU
26/12/18
ΧΑΚΑΝ: Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ
THE PROTECTOR
14/12/18
ΦΟΝΙΚΟ ΒΟΥΝΟ
MURDER MOUNTAIN
28/12/18
ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΑΙΜΟΝΩΝ
DIABLERO
21/12/18
TERRACE HOUSE: ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
TERRACE HOUSE: OPENING NEW DOORS
Μέρος 5
18/12/18
ΜΙΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
FULLER HOUSE
Σεζόν 4
14/12/18
ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
TRAVELERS
Σεζόν 3
14/12/18
ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
ΡΟΜΑ
ROMA
14/12/18
ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ
BIRD BOX
21/12/18
ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ
THE INNOCENT MAN
14/12/18
ΜΠΡΟΥΣ ΣΠΡΙΝΓΚΣΤΙΝ ΣΤΟ
ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ
SPRINGSTEEN ON BROADWAY
16/12/18
ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
ΑΛΕΞΑ ΚΑΙ ΚΕΪΤΙ
ALEXA & KATIE
Σεζόν 2
26/12/18
ΤΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ
MONA LISA SMILE
19/12/18
LOVING
LOVING
26/12/18
Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣμε την Μαριάννα Πετράκη
16:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ«Μόδα» - (Β΄ μέρος)
17:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ«Χειροποίητη μόδα»
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:20 SUPER LEAGUE - PRE GAME
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣμε την Αντριάνα Παρασκευοπούλου
22:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
23:50 ΑΓΡΙΑ ΝΕΡΑ
01:50 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
03:45 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - GREEKS
04:40 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:40 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
08:00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)Eπεισόδιο 6 - «Ερωτόκριτος»
08:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
09:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 ΟΛΙ : ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΒΥΘΟ
10:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
11:00 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
11:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣEπεισόδιο 20
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)Εκπομπή 10η
14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΥΔΡΑΪΚΟΣ9η Αγωνιστική
15:15 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ9η Αγωνιστική
17:15 BASKET LEAGUE SHOW - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ9η Αγωνιστική: «Ρέθυμνο – Κύμη», «Περιστέρι – Πανιώνιος» & «Προμηθέας - Άρης»
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣEπεισόδιο 18 - «Πανούργος ντετέκτιβ» (Artful Detective)
21:00 ΣΤΕΛΛΑ
22:45 ΑΙΝΙΓΜΑ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΣΟΝΙΤΑ
01:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ«Αφιέρωμα στον Κώστα Χατζή»
03:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 ΑΙΝΙΓΜΑ - μικροΦΙΛΜ
04:15 ΣΟΝΙΤΑ
06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)Κωμική σειρά,
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:00 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοημα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος
00:45 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα Νο 4
02:45 Vice - 7ος Κύκλος
03:45 Happy Christmas
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:15 The Land Before Time
06:45 Dragons: Οι Φύλακες Του Μπερκ (Dragons: Defenders Of Berk)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Dreamhouse Adventure
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 Tom & Jerry Show
13:10 MasterChef Junior (Ε)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
17:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Παίζοντας Με Την Αγάπη (Playing For Keeps)
19:55 Star News
21:00 Be Cool Scooby - Doo!
21:30 Turbo
23:30 Μην Σπρώχνεις Έρχομαι (Due Date)
01:30 Μια Ιταλίδα Απ' Την Κυψέλη
02:15 The Following - 3ος Κύκλος
04:00 Veronica Mars, The Movie
06:00 TV Mall
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, IΙ (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Kitchen Lab
18:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
22:00 Το Ξύλο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
00:00 Ερασιτέχνης Ζιγκολό (Fading Gigolo)
01:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
03:30 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
04:00 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ9
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Καλά Να Πάθεις (Ε)
05:15 Καλά να πάθεις
06:00 TV Mall
06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Happy Traveller (Ε)
00:45 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
01:30 The Alphas - 2ος Κύκλος
01:45 The Alphas - 2ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
02:45 Dark Minds - 3ος Κύκλος
03:45 Dot. (Ε)
04:30 Food Ν' Friends (Ε)
05:15 Happy Traveller (Ε)
05:30 Ακραίως
06:00 Καλημέρα
06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Έρωτας (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Έρωτας (Ε)
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Top Gear
18:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Coffee Shop
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 Coffee Shop (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)
09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Παιδιά Από Σπίτι
16:50 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ένα Έξυπνο Έξυπνο Μούτρο
19:00 Open News
20:00 Celebrity Travel
21:00 Μια Νύχτα Στο Μουσείο 2: Μάχη Στο Σμιθσόνιαν (Night At The Museum 2: Battle Of T
23:15 Ο Εκλεκτός (The Book Of Eli)
01:30 Η Αλίκη Μέσα Από Τον Καθρέφτη (Alice Through The Looking Glass)
03:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει
06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
07:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
08:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2016: ΓΙΟΥΓΙΑ ΓΟΥΑΝΓΚ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑΤΑ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:30 ΑΓΡΟWEEK - Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ: ΠΑΟΚ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
19:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
20:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 Η ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ
00:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2016: ΓΙΟΥΓΙΑ ΓΟΥΑΝΓΚ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑΤΑ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
02:30 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ
03:30 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
04:30 i LAB
05:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
Eπεισόδιο 20 - ΒΕΡΟΙΑ
06:00 ΑΓΡΟWEEK
06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 iCarly
23:30 iCarly
00:00 iCarly
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 True Jackson
02:15 True Jackson
02:40 True Jackson
03:05 The Thundermans
03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh
09:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
10:30 ΣΥΝΕΔΡΙΟ : " ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ"
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 Ο ΒΥΣΣΙΝΟΚΗΠΟΣ
00:30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ