Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-r

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

15:00
Eurosport 1
Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα

17:30
ΕΡΤ2
Παμβοχαϊκός - Παναθηναϊκός
Volley League

19:00
ΕΡΤ HD
Λαμία - ΠΑΟΚ
Super League

19:30
Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Παναιτωλικός
Super League

21:15
ΕΡΤ2
Σερβία - Ελλάδα
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

21:30
Novasports 1HD
Αταλάντα - Νάπολι
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Νυρεμβέργη-Λεβερκούζεν
Bundesliga

22:00
Novasports 3HD
Γουέστ Μπρόμιτς - Μπρέντφορντ
Championship

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε-Μπιλμπάο
LaLiga Santander

22:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Ρίο Άβε-Σπόρτινγκ
Liga NOS

NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΣΥ
YOU
26/12/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!
NAILED IT! HOLIDAY!
7/12/18

ΕΡΩΤΑΣ ΒΑΣΕΙ ΣΧΕΔΙΟΥ
PLAN COEUR
7/12/18

ΧΑΚΑΝ: Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ
THE PROTECTOR
14/12/18

ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
DOGS OF BERLIN
7/12/18

ΦΟΝΙΚΟ ΒΟΥΝΟ
MURDER MOUNTAIN
28/12/18

ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΑΙΜΟΝΩΝ
DIABLERO
21/12/18

Ο ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΣ
EL RECLUSO
7/12/18

ΠΑΪΝ ΓΚΑΠ
PINE GAP
7/12/18

TERRACE HOUSE: ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
TERRACE HOUSE: OPENING NEW DOORS
Μέρος 5
18/12/18

ΜΙΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
FULLER HOUSE
Σεζόν 4
14/12/18

ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
TRAVELERS
Σεζόν 3
14/12/18

ΤΟ ΡΑΝΤΣΟ
THE RANCH
Μέρος 6
7/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΟΜΑ
ROMA
14/12/18

ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ
BIRD BOX
21/12/18

ΜΟΓΛΗΣ: Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
MOWGLI: LEGEND OF THE JUNGLE
7/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ
THE INNOCENT MAN
14/12/18

REMASTERED: Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜ ΜΑΣΤΕΡ ΤΖΕΙ
REMASTERED: WHO KILLED JAM MASTER JAY?
7/12/18

ΜΠΡΟΥΣ ΣΠΡΙΝΓΚΣΤΙΝ ΣΤΟ
ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ
SPRINGSTEEN ON BROADWAY
16/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ AΣΤΕΡΙ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ
SUPER MONSTERS AND THE WISH STAR
7/12/18

ΑΛΕΞΑ ΚΑΙ ΚΕΪΤΙ
ALEXA & KATIE
Σεζόν 2
26/12/18

ΤΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ
BRIDGET JONES: THE EDGE OF REASON
7/12/18

ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ
BRIDGET JONES'S BABY
7/12/18

ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ
BRIDGET JONES'S DIARY
7/12/18

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ
MONA LISA SMILE
19/12/18

ΝΥΚΤΟΒΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
NOCTURNAL ANIMALS
5/12/18

LOVING
LOVING
26/12/18

OUTLANDER
OUTLANDER
Σεζόν 4
4/12/18

ΜΑΜΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ
BABY MAMA
7/12/18

ΔΙΧΑΣΜΕΝΟΣ
SPLIT
11/12/18

ΤΡΑΓΟΥΔΑ!
SING
5/12/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 SNAPSHOTS OF HISTORY
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΠΑΟΚ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 VIS A VIS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΠΑΟΚ
03:10 SNAPSHOTS OF HISTORY
03:40 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:35 VIS A VIS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
08:30 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
09:00 ONE WAY TICKET
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
17:30 VOLLEY LEAGUE: ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:05 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
20:40 20ός ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
21:15 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ: ΣΕΡΒΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
23:15 POST GAME / ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019
23:30 21ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ
23:45 ΥΣΤΕΡΑ ΜΕΝΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ - DOC ON ΕΡΤ
01:00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
01:30 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
02:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ONE WAY TICKET
04:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
05:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:55 G Tech Trends
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα
22:45 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
01:15 Εγκλήματα (Ε)
02:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Greece's Next Top Model
00:10 Κυριαρχία (Transcendence)
02:45 Imagine: John Lennon
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)









06:00 TV Mall
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
00:10 Σκοτεινό Χωριό (The Village)
02:20 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
03:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
04:20 Deal, III (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, ΙΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:00 Facing Evil - 2ος Κύκλος
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Έρωτας
10:00 Έρωτας
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:30 Ποιος Ρωτάει;
17:30 Open News Στη Νοηματική
17:45 Top Story
19:00 Open News
20:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
22:00 Το Απόλυτο Παιχνίδι (Runner Runner)
23:50 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 8oς Κύκλος
01:45 Μαντέλα Ο Δρόμος Προς Την Ελευθερία (Madela Long Way For Freedom)
04:30 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:30 i LAB
07:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
ΘΕΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ
08:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ- Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ- Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 " ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ "
20:00 PRESS-ING
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
06:00 " ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ "



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
Παιδική εκπομπή
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
20:30 MYSTICONS
21:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 VICTORIOUS
23:30 VICTORIOUS
00:00 VICTORIOUS
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 DRAKE AND JOSH
01:50 BIG TIME RUSH
02:15 BIG TIME RUSH
02:40 BIG TIME RUSH
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45 SUPAH NINJAS
05:10 SUPAH NINJAS
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH



 
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
21:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
21:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

lesvos_church

«Πηγαίνεις στα θέατρα και τους κινηματογράφους;» αναφέρει μεταξύ άλλων ο «οδηγός» που μοιράστηκε στα παιδιά μετά τον εκκλησιασμό τους - Οι δάσκαλοι προσπαθούσαν να καθησυχάσουν τα παιδιά με συζήτηση

2
xioui5

«Η Παναγία με τράβηξε μέσα από τα συντρίμμια» δήλωσε η επιζήσασα αρχιλοχίας Βασιλική Πλεξίδα - Στη συντριβή είχαν χάσει τη ζωή τους τέσσερις αξιωματικοί - Συγκίνηση στο μνημόσυνο στο σημείο της τραγωδίας - Παρών και ο Αρχηγός ΓΕΣ   Γεώργιος Καμπάς